Aluminiowy uchwyt do smartfona

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Janek-2004
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 01.04.2018, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dębowiec

Aluminiowy uchwyt do smartfona

Post autor: Janek-2004 »

Cześć i czołem,

Z cyklu unboxing, odebrałem wczoraj paczkę z aliexpress z uchwytem do smartfona, link poniżej.
https://pl.aliexpress.com/item/32976138 ... 5c0f4FnYgj
Na wszelki wypadek jakby link coś nie bangla, to jeszcze zdjęcie strony.
Obrazek

Można wybrać 2 rodzaje mocowania: poprzez uchwyt na rurę kiery lub np do lusterka lub mostka jak u mnie.

Troszkę usprawniłem mocowanie poprzez dodanie kawałka płaskownika co pozwoliło na przesunięcie poza mostek i umiejscowienie smartfona w idealnym dla mnie miejscu oraz na wykorzystanie regulacji kątowej.
Wygląda na megasolidny uchwyt, trzyma jak w imadle, i jest dość krótki , przez co nie powinien drgać.
Nie było jeszcze opcji przetestować, bo u mnie dzisiaj lekki minus i szron wokół, ale później może się ociepli to może uda się wyskoczyć na krótki rekonesans.

Obrazek
Janek-2004
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 01.04.2018, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dębowiec

Re: Aluminiowy uchwyt do smartfona

Post autor: Janek-2004 »

teścik lekko offowy potwierdził ocenę uchwytu, - wszystko sztywno, elegancko , nic się nie trzęsie, trzyma smartfona w ryzach jak złoto :smile: .
Awatar użytkownika
Piter!!!
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 364
Rejestracja: 24.10.2015, 16:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Aluminiowy uchwyt do smartfona

Post autor: Piter!!! »

A w poziomie dobrze trzyma telefon?
Janek-2004
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 01.04.2018, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dębowiec

Re: Aluminiowy uchwyt do smartfona

Post autor: Janek-2004 »

generalnie sposób mocowania jest bardzo mocny , trzeba nawet z wyczuciem dokręcać śrubę aby nie zmiażdżyć smartfona. Więc poziom czy pion nie ma wielkiego znaczenia. Aczkolwiek jak przyjrzysz się dokładniej na zdjęciu, to widać, że konstruktor tego ustrojstwa poprzez dodanie zaokrąglonych dolnych narożników podtrzymujących smartfon w razie rozkręcenia się mechanizmu śrubowego niejako zdefiniował pozycję pionową jako właściwą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość