Alu płyta pod silnik Xl700

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Awatar użytkownika
Piotr76
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 08.08.2018, 22:23
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Głusko Duże

Re: Alu płyta pod silnik Xl700

Post autor: Piotr76 »

Co by mnie o plagiat nie posądzono wstawię kilka fotek z dopasowywania płyty do xl650. Będzie to pancernik 4romilimetrowy z aluminium Pa11 5754 h22 coby się nie popękało na kamulcach w Himalajach. ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Kwasówkę alu czarną i plastiki spawam
trudne przypadki od ręki a niemożliwe na jutro
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Alu płyta pod silnik Xl700

Post autor: Artek »

Jak będzie mocowana z przodu ta płyta?
Może by zastosować patent Wasilczuka w kooperacji z miejscowym kowalem z Kraśnika :cool:
Tu coś znalazłem...http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5896 Generalnie konstrukcyjnie proste jak cep.

Ta przeróbka mocno wzmocni mocowanie płyty, ale także podniesie cenę :egh:
Dominator.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Alu płyta pod silnik Xl700

Post autor: ostry »

Tak, ten patent kojarzę. W Transalpie do zrobienia bez problemu. Chyba że klakson się będzie upierał że jednak nie, bo ciasno ma :roll: . W Afryce wchodzi w kolizję z oryginalnymi "uszkami" do której się mocuje płytę z przodu i które są zbyt delikatne, jak na baty które czasem muszą zbierać. Temat prosty i do ogarnięcia. I rzeczywiście byłoby to mega usztywnienia całości :thumbsup: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość