Halogeny przeciwmgielne LED

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Hans12
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 06.10.2018, 08:51
Mój motocykl: XL650V

Halogeny przeciwmgielne LED

Post autor: Hans12 »

Cześć.
Czy ktoś z Was ma takie oto halogeny [urlhttp://sklep.wesem.pl/4/6740/lampy_przeciwmgielne_przeciwmg_owe_przednie_z_diodami_led_12v_24v_typu_cdc2][/url]
Jestem ciekawy jak to świeci. Może to być dobra opcja na legalne oświetlenie dodatkowe.
Hans12
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 06.10.2018, 08:51
Mój motocykl: XL650V

Re: Halogeny przeciwmgielne LED

Post autor: Hans12 »

Hans12
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 06.10.2018, 08:51
Mój motocykl: XL650V

Re: Halogeny przeciwmgielne LED

Post autor: Hans12 »

Poprzedni link coś się źle wkleił.
Dejf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 134
Rejestracja: 12.11.2017, 16:41
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kraków

Re: Halogeny przeciwmgielne LED

Post autor: Dejf »

Akcesoryjne i tak zdaje się jest nielegalne choć niby prawo przeciwmgielne do motocykli dopuszcza.
Ja mam halogeny LED jeżdżę na nich i na razie nikt mnie nie przesladował i mam nadzieję iż tak zostanie[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Romet Ogar 205-> Simson Awo 425Sport -> Suzuki GSX600F-> Suzuki VL800 ->Honda XL700
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Halogeny przeciwmgielne LED

Post autor: tomekpe »

Dejf pisze:Akcesoryjne i tak zdaje się jest nielegalne choć niby prawo przeciwmgielne do motocykli dopuszcza.
Ja mam halogeny LED jeżdżę na nich i na razie nikt mnie nie przesladował i mam nadzieję iż tak zostanie[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Wg mojej rozmowy z diagnostą - służbistą nie da się legalnie zamontować akcesoryjnych halogenów w motocyklu. Przy kolejnym badaniu mam ambicję to zakwestionować, no ale .. Sama homologacja źródła światła wcale nie powoduje, że jego zamontowanie gdziekolwiek będzie legalne.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość