kufer centralny aluminiowy kupie

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Spadochron
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 02.06.2015, 11:25
Mój motocykl: XL650V

kufer centralny aluminiowy kupie

Post autor: Spadochron »

witajcie kupie kufer centralny aluminiowy z płyta montażowa który zmieści dwa kasji i coś jeszcze , kufer ma być do transalpa 650
ARD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 22.04.2018, 21:24
Mój motocykl: XL600V

Re: kufer centralny aluminiowy kupie

Post autor: ARD »

Sam potrzebuje do swojego, miałem zamiar zamawiać , przy dwóch byłoby pewnie cos taniej . z tym ze mieszczą dwa kaski astona RT1200 na styk.

Obrazek
Obrazek

Oczywiscie chodzi o ten środkowy, Zrobiłem Projekt kiedys , tnie mi to okoliczna firma laserem i gnie na CNC, ja tylko spawam i oddaje do lakierni, fajny sprawdzony kufer, miałem taki w DLu teraz w trampku własnie nie mam nic.
Myślałem klepnać sobie ale Koszt wypalenia jednego 480zł a im wiecej tym taniej wychodzi, bo cena nawet potrafi zejsc do 350zl
,zamki zawiasy, uszczelka to allegro poskładałem sam wszystko.
ARD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 22.04.2018, 21:24
Mój motocykl: XL600V

Re: kufer centralny aluminiowy kupie

Post autor: ARD »

ARD pisze:Sam potrzebuje do swojego, miałem zamiar zamawiać , przy dwóch byłoby pewnie cos taniej . z tym ze mieszczą dwa kaski astona RT1200 na styk.

Obrazek
Obrazek

Oczywiscie chodzi o ten środkowy, Zrobiłem Projekt kiedys , tnie mi to okoliczna firma laserem i gnie na CNC, ja tylko spawam i oddaje do lakierni, fajny sprawdzony kufer, miałem taki w DLu teraz w trampku własnie nie mam nic.
Myślałem klepnać sobie ale Koszt wypalenia jednego 480zł a im wiecej tym taniej wychodzi, bo cena nawet potrafi zejsc do 350zl
,zamki zawiasy, uszczelka to allegro, poskładałem sam wszystko.
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: kufer centralny aluminiowy kupie

Post autor: herni74 »

Pisz ,dzwoń do Hiszpan11 ,warto bo robi zajebiste kufry! Mam wyroby tego goscia od 10lat i mają się bardzo dobrze a nie maja lekko!
Awatar użytkownika
witali79
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 43
Rejestracja: 20.09.2016, 21:14
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trójmiasto -Gelsenkirchen Nrw

Re: kufer centralny aluminiowy kupie

Post autor: witali79 »

herni74 pisze:Pisz ,dzwoń do Hiszpan11 ,warto bo robi zajebiste kufry! Mam wyroby tego goscia od 10lat i mają się bardzo dobrze a nie maja lekko!

Muszę też poszukać jakieś boczne kufry do mojego Trampka
nie wiesz ile teraz takie kufry u Hiszpana11
muszę go poszukać i zapytać , kiedyś widziałem foto na forum i coś tam czytałem ale w tedy nie było jeszcze Trampka .
Spadochron
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 02.06.2015, 11:25
Mój motocykl: XL650V

Re: kufer centralny aluminiowy kupie

Post autor: Spadochron »

[quote="ARD"]Sam potrzebuje do swojego, miałem zamiar zamawiać , przy dwóch byłoby pewnie cos taniej . z tym ze mieszczą dwa kaski astona RT1200 na styk.

Obrazek
Obrazek

Oczywiscie chodzi o ten środkowy, Zrobiłem Projekt kiedys , tnie mi to okoliczna firma laserem i gnie na CNC, ja tylko spawam i oddaje do lakierni, fajny sprawdzony kufer, miałem taki w DLu teraz w trampku własnie nie mam nic.
Myślałem klepnać sobie ale Koszt wypalenia jednego 480zł a im wiecej tym taniej wychodzi, bo cena nawet potrafi zejsc do 350zl
,zamki zawiasy, uszczelka to allegro poskładałem sam wszystko
czesc taki kuferek by mi pasowal ale kompletny z plyta montarzawa zamkami itd ale musi miec conajmniej ze 55 l na dwa kaski i cos jeszcze bo sam wiesz ze jak masz w co schowac pakunek to jest dobrze , rozwaze twoja propozycje
Awatar użytkownika
AndrzejGO
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 24.02.2018, 18:02
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: kufer centralny aluminiowy kupie

Post autor: AndrzejGO »

Witam, do sprzedania mogę być taki nowy kufr centralmy na 1 abo na 2 kaski. Do sprzedania mam i boczne

ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości