Gmole "turystyczne" do xl700

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Awatar użytkownika
unquadium
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 29.12.2016, 12:17
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kraków

Gmole "turystyczne" do xl700

Post autor: unquadium »

Hej,

Może ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Szukam gmoli do siedem-setki, na których będę mógł w miarę komfortowo przewozić kanistry z benzyną. Na przykład galonowe Rotopaxy.

Idealną konstrukcją wydają się turystyczne gmloe robione przez Henrego, Mają tą dodatkową półkę która w razie wywrotki powinna ochronić kanister. Niestety Henry do 700 nie robi swojego produktu.

Macie jakiś pomysł gdzie szukać?
A może inny pomysł na montowanie kanistrów? Wolał bym raczej uniknąć dociążania tyłu ale w ostateczności będę myślał o jakimś patencie.

Pozrawiam
Awatar użytkownika
makumba
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 638
Rejestracja: 22.08.2013, 21:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin

Re: Gmole "turystyczne" do xl700

Post autor: makumba »

Pogadaj też z ostrym z naszego forum robi mocne i dobrze chroniące konstrukcje gmoli o czym przekonałem się na własnej :dupa: Z tego co się orientuje ma kilka stałych wersji gmoli i stelaży w tym do 700. Ogólnie godna polecenia robota i to nie tylko moje zdanie :thumbsup: Zachcianki i wygibasy też spełnia :pob:
xl650v, drz 400
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości