Sakwy Givi wp405

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
DarkDog
romeciarz
romeciarz
Posty: 26
Rejestracja: 17.05.2016, 16:55
Mój motocykl: inne endurowate moto

Sakwy Givi wp405

Post autor: DarkDog »

Witajcie,
przymierzam się do pierwszej dalszej i dłuższej wyprawy dlatego chciałbym Was zapytać o temat sakw (przeczytałem wszystkie możliwe wątki ;)). Kupiłem 700 tylko z kufrem centralnym i biorąc pod uwagę ze musiałem dokupić masę innych rzeczy narazie chciałbym przycebulic na kufrach które w późniejszym okresie na pewno znajdą się na wyposażeniu.
W internetach wpadłem na sakwy Givi Wp405. http://www.givi.it/m//soft-bags/Saddle%20Bags/WP405
I teraz pytanie- czy takie sakwy lub im podobne można zamontować bez stelaża którego teraz jeszcze nie posiadam?
Jadę bez pasażera wiec do wykorzystania mam tylna kanapę ale to trochę mało miejsca. Może jakieś inne propozycje? Liczę na Waszą pomoc!

Pozdro
jajco
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 68
Rejestracja: 26.01.2013, 17:24
Mój motocykl: XL600V

Re: Sakwy Givi wp405

Post autor: jajco »

Wiadomość dla wszystkich , na allegro są do kupienia torby givi 40 litrów w dobrej cenie 139,00 zł. nr aukcji 6985193258 może to kogos zainteresuje, cena na innych aukcjach to minimum 240,00 zł. Już teraz pomyśl o przyszłym sezonie i kup sobie fajną torbę .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość