Małyszek

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Awatar użytkownika
czajnik
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 42
Rejestracja: 29.03.2012, 20:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: łódź

Małyszek

Post autor: czajnik »

Chciałbym nadmienić ponieważ uważam że o takich sytuacjach powinno się pisać że kilka tygodni temu zakupiłem o MAŁYSZKA rogala dla swojego moto,jak zwykle zaspałem z terminem i zamówiłem rogala 2 dni przed wyjazdem . Mimo bardzo krótkiego terminu MAŁYSZEK zdążył mi na czas przysłać towar z czego się niezmiernie cieszyłem, Wyjazd udany , trasy przemierzone rogal spełnił swoje oczekiwanie lecz w ostatnim dniu niestety zaciął się jeden z zamków . Nie wiadomo dlaczego lecz na szczęście był jeszcze z drugiej strony i bez większych kłopotów dotarłem szczęsliwie do domu z zapiętym rogalem .Gdy zgłosiłem reklamację telefonicznie okazało się że czekała mnie jeszcze większa niespodzianka niż to że zdązył mi przesłać zamówiony towar na czas . .....Otóż MAŁYSZEK przeprosił za swój błąd i przesłał mi nowy drugi rogal . Uważam że takie załatwienie sprawy jest na najwyższym poziomie . szybko i w dodatku sprawnie . czego oczekiwać więcej ? w skali od 1 do 10 obstawiam 11 . Tak powinno się załatwiać reklamacje . Polecam wszystkim jego produkty miedzy innymi dlatego jaki ma stosunek do tego typu spraw .
Mam nadzieje że sie kiedyś spotkamy na którymś ze zlotów .Będzie mi miło stuknąć się z Tobą kieliszkiem ,,,,,,i mam nadzieje nie jednym
Pozdrawiam CZAJNIK
Panlukasz
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 29.07.2021, 18:17
Mój motocykl: XL600V

Re: Małyszek

Post autor: Panlukasz »

Którego rogala kupiłeś, tego za 350zl czy tego za ponad tysiaka. Pytam , bo przymierzam się do kupna tego tańszego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość