TRASY ZLOTOWE

20 - 23.04.2023

Moderatorzy: poss'ter, prochu

prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

TRASY ZLOTOWE

Post autor: prochu »

TRASY ZLOTOWE I NIE TYLKO:

1. Trasa turystyczna " Nad Bałtyk poproszę " - trasa asfaltowa o długości ok.260 km biegnąca wokół jezior, górek(Wieżyca) i pagórków, malowniczych krajobrazów Kaszub aż po otwarte morze ( morsowanie dla chętnych). Oprócz doznań estetycznych i cielesnych, trasa jest naszpikowana pięknymi zakrętami a więc można cieszyć się jazdą podwójnie. Autor trasy: Aleksander, Prochu :smile:

2. Trasa szutrowa - " Szuter rally" Różne typy nawierzchni (oponki dual sport mile widziane) w sam raz na uniwersalny charakter Trampka , 155 km do przejechania o nudzie nie ma mowy, przerwy regeneracyjne w przecudnych miejscach widokowych Kaszub . Autor.: TomaszADV, Prochu :ok:

3. Trasa off - " Tyko dla Orłów" :omg: Kostki obowiązkowo, 200 km dla pogromców bezdroży, szybkich szutrów, lekkiego błotka itp. niespodzianek. Przystanki SPA w ciekawych miejscach. Jest opcja skrócenia trasy o 50 km. Wszystko wyjaśni na odprawie technicznej kierownik trasy. Autor trasy: Griba :ok:

4. Trasa turystyczna szutrowo-winklowa " Trampkiem po Kaszubach" - trasa w 40% szutrowa, dystans do pokonania ok.160 km z dala od cywilizacji zaliczymy też kamienne kręgi,piękne pojezierze kaszubskie i najwyższy szczyt Kaszub, CEiPR w Szymbarku oraz kilka punktów widokowych. Będzie czas na fotki , obiadek i winkle palce lizać. Z plecaczkiem też się da :ok: . Autor trasy: Prochu :witch:

Dla wszystkich tras przygotowujemy tracki GPX do pobrania na miejscu. Wybieracie trasę i ruszacie o dowolnej porze.

PS. Trasa " Do baru" :drinking: to oczywista oczywistość, zapraszamy 24 h, stałych bywalców :impreza: a także młody narybek :kolejka: .
Będzie procentowo, trochę chwiejnie ale jak zawsze wesoło :zabawa: :yaho:
Nie łam się
- Wajdek
luk2asz
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1642
Rejestracja: 15.05.2009, 11:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: TRASY ZLOTOWE

Post autor: luk2asz »

A ja uprzejmie się pytam czy trasy złotowe to były po legalnych drogach? :-)))))) Czy tylko mnie nadleśnictwo Kościerzyna ściga teraz za wjazd. Ciekawe w jakim miejscu była fotopułłapka. Na razie tylko dostałem opłatę z leasingu za wskazanie użytkownika, pyta nadleśnictwo Kościerzyna. Dżizas, żeby do własnego lasy człowiek nie mógł wjechać, co za państwo.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości