PODZIĘKOWANIA

8 - 11.06.2017, Półwysep Lipa
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

PODZIĘKOWANIA

Post autor: Daniel »

...nie tyle, że wypada, ale była by to zbrodnia, gdyby tu i teraz tego nie powiedzieć :

OGROMNE podziękowania za całą nieocenioną pomoc przy fizycznej pracy całą środę, czwartek i podczas zlotu składamy:

Asi 'prochowej'_____ Robiemu_____ Oli ______ Jankowi ______ Łukaszowi-adhd !!!!!!

:thanks: :thanks: :thanks:

prawda jest taka, że gdyby nie WY, to do tyłków byśmy sobie we trójkę nie trafili z tym przygotowaniem 320 toreb dla uczestników, wieszaniem banerów, pompowaniem bramy, balonu i namiotu i z wielu innymi rzeczami.. Nie mówiąc już o koszulkach i kubkach

Również podziękować chcemy ekipie brzeskiej, która przybyła na Lipę we środę i również pomogli nam przy cięciu naklejek i pakowaniu toreb.

Podziękowania dla : Krzycha, Arcziego, Artura i Basi !!!

:thanks: :thanks: :thanks:

Za uratowanie sytuacji po wypadku Procha i objechanie wszystkich tras, które były na zlocie wielkie podziękowania dla Wojtka - "czarna_godzina" !!!
To on zrobił nam tracki, więc samo powstanie tras zawdzięczamy właśnie jemu :thumbsup:
Za trasę "Cross-Country" - dziękujemy Jackowi ! Motoman - kawał dobrej roboty - ktoś ponoć powiedział, że dla takiego "offa" warto było przejechać całą Polskę :thumbsup:

:thanks: :thanks: :thanks:

Za obróbkę track'ów, ogarnięcie tematu tras jako całości, przypisanie ich przewodnikom, rozesłanie śladów, wydruki na zlocie, kody QR :thumbsup: , innowacyjność i profesjonalizm podziękować chcemy Qterowi !!!

:thanks: :thanks: :thanks:

Przewodnikom, że się sami znaleźli, że mieli inicjatywę, chęci i siłę poprowadzić trasy !!! Dziękujemy :

:thanks: :thanks: :thanks:

Wojtkowi - za mega profesjonalne i ciekawe szkolenie z "pierwszej pomocy", za inicjatywę i kreatywność :thumbsup:

Leo i Dorotce za pomoc przy koszulkach i kubkach - wielkie buziaki dziewczyny !!!

a Wam WSZYSTKIM, naszym kochanym 'trampkarzom' dziękujemy, że byliście, za tę wspaniałą "rodzinną" atmosferę przyjaźni, dystansu do siebie, humoru, dowcipów,
którą właśnie to Wy tworzycie przyjeżdżając na zloty :resp:


Poss'ter, Prochu i Daniel

------------------------------------------------------------------------------------


//// post jeszcze w edycji..////
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: Daniel »

teraz personalnie ode mnie:

Dziękuję Poss'terowi za jego determinację i konsekwencję w działaniu, za to, że mnie bombardował telefonami i mailami, jak spóźniałem się z czymś albo nie było zrobione na czas, za jego cierpliwość i jednocześnie wyrozumiałość. Za ogarnięcie wielu rzeczy, jak np. muzyków na oba wieczory, wydruki identyfikatorów i wiele wiele innych rzeczy, o których pewnie już nie pamiętam. Dziękuję Ci Piotrek !!!!

Dziękuję Prochowi za rozpoczęcie ogarniania tras. Wszyscy wiemy, że gdyby nie ten wypadek i złamany obojczyk, to zrobiłbyś to do końca :thumbsup:
Dziękuję Wojtkowi za wspierania nas na każdym kroku, za gotowość do działania i pomysły, którymi nas zasypywał, za tabakę, za przyczepę na zlocie, za pomoc gościom zlotowym i jego charyzmę, której ciężko się oprzeć :resp:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

od wielu osób (szczególnie od Niemców i Holendrów) na zlocie usłyszałem, że w całej 23-letniej historii to był najlepszy ITT, jaki się w ogóle odbył.
Jak mówili - "piękne miejsce" , "niewiarygodnie dobre jedzenie" , "profesjonalnie przygotowane trasy + tracki" , "perfekcyjna organizacja".

Dodatkowo pobiliśmy kilka rekordów:
- najbardziej liczny ITT w historii (314)
- przekroczona pula wolnych miejsc
- najszybciej wyczerpana rejestracja (48 godzin)
- listy rezerwowe
:smile: :thumbsup:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: MADRAFi »

i piwo sie skonczylo, znow.
Na szczescie mieli butelki.
Awatar użytkownika
arturbasiam
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 168
Rejestracja: 18.01.2014, 16:08
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Brzeg,

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: arturbasiam »

Nie ma za co - tak mamy, że pomagamy. :ok:
My też się przyłączamy do podziękowań dla Oli, Robiego, Asi i Posstera, Procha oraz Łukasza Adhd :resp:
:grin: :grin: :grin: i Tobie również WIELKIE DZIĘKI za organizacje tego całego ITT 2017
Ostatnio zmieniony 13.06.2017, 08:05 przez arturbasiam, łącznie zmieniany 2 razy.
Jawa TS350 >90'--> Suzuki GSX 1100F >95'-->Honda XL600V >98'-->Honda XL650V >03'-->R1150GS >01'--> VT125 >02' + NT1100DCT>22'
adamskii
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 70
Rejestracja: 02.09.2016, 23:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: adamskii »

Witam
Dziękuję jeszcze raz dziękuję za PIĘKNY, CUDOWNY ZLOT ITT2017
wywarł na mnie niesamowite wrażenie ten zlot organizacja, kontakt, ludzie i oczywiście loteria (wygrałem)
Dziękuję za szutry 2 dni jazdy o to chodziło.
Awatar użytkownika
poss'ter
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 931
Rejestracja: 02.01.2013, 18:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: poss'ter »

Słodko się zrobiło na tym wątku, na powrotach też. Sam lukier. :blush: Lukru już przesłodzić się nie da, więc nic nie zepsuję jak napiszę, że:

zobaczyć WASZE uśmiechnięte mordy,
bawić się tam razem z WAMI,
mieć w WAS WSZYSTKICH wsparcie słysząc dobre słowo na zlocie,
aby na końcu poczytać te cmokania, achy i echy na forum

to największa satysfakcja i motywacja na przyszłość.

Wielu z WAS angażowało się w taką lub inną pomoc innym zlotowiczom, sponsorując nagrody i atrakcje, naprawiając motocykle, prowadząc trasy, tłumacząc z obcego na ludzki i w drugą mańkę, wożąc części, wyciągając z czarnej d... motocykle, robiąc dokument foto, pomagając w ogarnięciu całego bałaganu.

Dziękuję WAM bardzo w imieniu org team, super być z WAMI TRAMKOWICZEM
bo TRAMPKOWICZ to nie jakie posiadasz moto a stan umysłu. :ok: :ok:
"NIE ŁAM SIĘ" - Wajdek
Awatar użytkownika
_Shadow
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 39
Rejestracja: 23.03.2017, 20:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: _Shadow »

Witam,

Zgadzam się z tym co napisał poss'ter, że zaje...ta atmosfera była zasługą wszystkich zlotowiczów.
Mimo wszystko szacunek i podziękowania dla orgów za pełen profesjonalizm i zaangażowanie, bo bez tego nie wyszłaby tak fajna impreza.
Super powitanie, smaczne jedzenie, dobre piwko ;-) no i oczywiście wspaniałe trasy - nie było czasu się nudzić.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie okazja, żeby się spotkać w tym miejscu i w takim towarzystwie.

Dziękuję również Czarnej godzinie za dobre nawigowanie na trasach oraz Janinie za pomoc w ponownym dołączeniu do grupy "rajdowców".

PS. Janina - pamiętaj o recepturze syropu na kaszel ;-)
Awatar użytkownika
aanis71
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 275
Rejestracja: 29.02.2012, 15:47
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: aanis71 »

To i ja serdecznie dziękuje szanownym onanizatrom za przefantastyczną atmosferę, dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, świetną kapelę i tańce przy niej, tancerzom za uskutecznianie kocich ruchów, i ekipie Lubelskiej za przygarnięcie i ogarnięcie. Za towarzystwo w trasie po zlotowej i pysznego lodzika ratującego życie. Za zamiatanie ziemi miotłą, leżaka rozkładanie i zakwasy na brzuchu do dziś. Jesteście wspaniali!! :wub:


BTW do kogo mam się zgłosić w sprawie zostawionej bluzy w barze i nieodebranej koszulki zlotowej??
Żyje się tylko raz, ale jeśli robisz to właściwie, jeden raz wystarczy
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: Daniel »

.. no cóż, to prawda - napracowaliśmy się trochę, ale już więcej mądrego nic nie wymyślę, z resztą podpisuję się czterema rencami pod tym, co napisał Poss. :thanks:
Jest naprawdę dużą satysfakcją czytać, a zwłaszcza słyszeć na zlocie takie fajne słowa i pochwały - to uskrzydla i daje takie fajne poczucie dobrze wykonanej roboty,
że to było dobre, potrzebne i ludziom się podobało.
Mam nadzieję, że cała wspaniała "Ósemka" (wcześniej przeze mnie wymieniona) czuje się dumna z siebie i swojej pracy :thumbsup:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
kkrzychu05
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 126
Rejestracja: 05.10.2015, 08:13
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Brzeg

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: kkrzychu05 »

Nie wiem czy jestem godzien :blush: , gdyż cały wkład polegał na "zawijaniu w te sreberka" , ale miło jest się poczuć pomiziany za uchem.Cały garnek miodu należy się ORGOM i wszystkim wymienionym w pierwszym poście , a ja to najwyżej mogę pokrywke wylizać.Jeszcze raz wielkie dzięki za wielką impreze i do najbliższego :ok: :drinking: :thanks: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Ps.Pozdrowienia dla Franka oby jak najszybciej stanął na nogi i zaczął nawijać kilometry. :crossy: :thumbsup: :thumbsup:
Awatar użytkownika
romario
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 142
Rejestracja: 20.07.2014, 02:36
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bory Tucholskie

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: romario »

Również chciałbym podziekowac :thanks: :thanks: :thanks: .... tym wszystkim którzy wlozyli dużo serca i pracy aby uswietnic ten zlot :smile: Było Mega... Mega... Mega Zaje..... :ok: Dzieki za :witch: :zabawa: :drinking:
Jak zwykle na Lipie "lipy" nie bylo :yaho:
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: miroslaw123 »

:thumbsup: :resp: :thumbsup: :resp: :thumbsup: :resp: no i oczywiście :dupa:
Awatar użytkownika
OBCY
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 13.12.2011, 17:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: BIESZCZADY/WROCŁAW

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: OBCY »

CO TU SIĘ ROZPISYWAĆ ?
ORGANIZATORZY :grin: , LUDZIE :impreza: , MIEJSCE :crossy: , ATMOSFERA NIE DO POD :zabawa: ROBIENIA WIELKIE ALE TO WIELKIE DZIĘKI :thumbsup:
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: pete17 »

OBCY pisze:CO TU SIĘ ROZPISYWAĆ ?
ORGANIZATORZY :grin: , LUDZIE :impreza: , MIEJSCE :crossy: , ATMOSFERA NIE DO POD :zabawa: ROBIENIA WIELKIE ALE TO WIELKIE DZIĘKI :thumbsup:
Przyłączam się...!!zlot był zajefajny.!!Wszystkie splendory dla ORGÓW!! :grin: :grin:
Lubię motory...wszystkie.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: pete17 »

OBCY pisze:CO TU SIĘ ROZPISYWAĆ ?
ORGANIZATORZY :grin: , LUDZIE :impreza: , MIEJSCE :crossy: , ATMOSFERA NIE DO POD :zabawa: ROBIENIA WIELKIE ALE TO WIELKIE DZIĘKI :thumbsup:
Przyłączam się...!!zlot był zajefajny.!!Wszystkie splendory dla ORGÓW!! i oczywiście uczestników :grin: :grin:
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3396
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: PODZIĘKOWANIA

Post autor: Qter »

Czołem,

Ja chciałem bardzo podziękować koledze marti008 za znalezienie mojego klucza USB, który zgubiłem pod wieżą widokową w Wieżycy i odesłanie mi go do domu!

Dzięki! :impreza: :drinking: :thanks:

Na trampkarzy można liczyć!

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość