Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

8 - 11.06.2017, Półwysep Lipa
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

Post autor: prochu »

Trasy turystyczne zlotu przebiegają przez najbardziej urokliwe zakątki Kaszub, pośród jezior, lasów i wzgórz Beskidu Kaszubskiego. Na trasie kilka punktów widokowych: wieża widokowa w Wieżycy, kamienne kręgi w Węsiorach, Jastrzębia Góra w Ostrzycach, Wichrowe wzgórza w Chmielnie, piękne krajobrazy pojezierza. Trasy obfitują w kręte asfaltowe odcinki oraz szutry.

Na każdą z tras turystycznych będziemy ruszać w dwóch kierunkach, aby nie tworzyć peletonu :lol: no i będzie okazja po raz kolejny się pozdrowić " Nasi jadą ... " LWG :ok:

Trasy turystyczne:

1. Beskid Kaszubski - 166 km ,czarne, polecana dla kierowników z plecaczkiem i nie tylko. Dużo fajnych winkli i punkty widokowe na trasie :grin: .

2. Szuter Rally - 138 km, 50/50, nawierzchnia: szuter, trochę piachu i po czarnym fajne winkle. Kostki zbędne :crossy: . Punkty widokowe jw.

Cross country (offik :omg: ): Tylko dla dobrze jeżdżących w terenie :ok: .

3. Trasa nr 1, przodownik : Qter, kopny piach ,szuter i łzy :lol: , będzie bolało, kostki wypada mieć :thumbsup:

Trasa krótka liczy 70 km. Głównie odcinki leśne szutrowe i drogami piaszczystymi. Miejscami bardzo nierówne, kręte z licznymi korzeniami. W miejscowości Wojtal można odbić 2 km do wsi Odry gdzie znajdują się prehistoryczne, kamienne kręgi.
Czas przejazdu to 2-3 godziny bez kamiennych kręgów.

4. Trasa nr 2, przodownik : Motoman, patrz wyżej :ok: , piach będzie nawet :dupa: .

Trasa długa liczy 119km. Prowadzi wśród lasów i jezior. Jest ciekawsza ale i trudniejsza od trasy krótkiej. Jeszcze więcej kopnego piasku. Trudne odcinki gdy jest bardzo sucho. W razie opadów wyzwaniem będą przejazdy przez kałuże i błoto. Średni czas przejazdu z przerwami to 4 godziny.


Pozdrowienia z Kaszub :thumbsup:
Ostatnio zmieniony 06.06.2017, 07:57 przez prochu, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

Post autor: HarryLey4x4 »

prochu pisze: HEJ :grin: . Szczegółowe info na temat tras zlotowych zamieszczę w niedziele, przygotowaliśmy mapki oraz tracki do samodzielnej jazdy. Trasy szutrowo, asfaltowo, offowe, każdy znajdzie coś dla siebie :impreza: . Pozdrowienia z Kaszub :thumbsup:
W jakiej formie dostaniemy te mapki?
Kartki A4, roadbook na taśmie? Chodzi o przygotowanie sobie sprzętu pod czytanie na moto
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

Post autor: pete17 »

HarryLey4x4 pisze:
prochu pisze: HEJ :grin: . Szczegółowe info na temat tras zlotowych zamieszczę w niedziele, przygotowaliśmy mapki oraz tracki do samodzielnej jazdy. Trasy szutrowo, asfaltowo, offowe, każdy znajdzie coś dla siebie :impreza: . Pozdrowienia z Kaszub :thumbsup:
W jakiej formie dostaniemy te mapki?
Kartki A4, roadbook na taśmie? Chodzi o przygotowanie sobie sprzętu pod czytanie na moto
Podłączam się do pytania...
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

Post autor: Nadol »

A trasa off-barowa, będzie? Kto przewodnikiem?
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
LUK76
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 617
Rejestracja: 13.04.2012, 19:14
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

Post autor: LUK76 »

Jak popada, to po błocie na bosaka, aż zedrzesz kostki ;-)
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

Post autor: Daniel »

nadol pisze:A trasa off-barowa, będzie? Kto przewodnikiem?
tak, będzie, w zasadzie już jest. Nie będzie to "nasz klasyczny" OFF, a trasa typu "cross-coutry" czyli dla doświadczonych kierowników, radzących sobie w terenie, błocie i na piachu (będzie sporo piachu), ale taka, że się jedzie, a nie wyciąga motka linami z błota po klamki :smile:
Innymi słowy nie będzie to taki off, jak był na Lipie 3 lata temu.
Wymagane opony nim. "szutrowe" np. K60, optymalne będą kostki. Na szosowych bym się nie wybierał. Te trasy poprowadzą Motoman i Qter.
Reszta szczegółów na miejscu.
HarryLey4x4 pisze:
prochu pisze: HEJ :grin: . Szczegółowe info na temat tras zlotowych zamieszczę w niedziele, przygotowaliśmy mapki oraz tracki do samodzielnej jazdy. Trasy szutrowo, asfaltowo, offowe, każdy znajdzie coś dla siebie :impreza: . Pozdrowienia z Kaszub :thumbsup:
W jakiej formie dostaniemy te mapki?
Kartki A4, roadbook na taśmie? Chodzi o przygotowanie sobie sprzętu pod czytanie na moto
to nie będą żadne "road-booki", a normalne mapy Kaszub z zaznaczonymi ciakawymi miejscami (przydatne gdyby ktoś np. sam sobie chciał pojechać), w formacjie A3. Każdy to dostanie w torbie zlotowej.
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

Post autor: HarryLey4x4 »

Daniel, myślę,że nie zrozumiałeś pytania o trasę off-barową :lol:
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1378
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

Post autor: colles »

HarryLey4x4 pisze:Daniel, myślę,że nie zrozumiałeś pytania o trasę off-barową :lol:
na kolanach do baru w laciach szli :impreza: :drinking: :zabawa:
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
bieniek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 20.09.2014, 08:23
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Trasy zlotowe ITT / TCP, 2017, Kaszuby

Post autor: bieniek »

Czy są gdzieś udostępnione ew. ktoś mógłby udostępnić tracki wszystkich tras ??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość