ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

8 - 11.06.2017, Półwysep Lipa
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: grad74 »

Znów będą sami Niemcy :lol:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

łooożesz.. nie wiem, jak to się dzieje, ale mam włączone śledzenie wątka, a nic nie dostaję na maila, a tu taki harmider już się zaczął :thumbsup:
Widać niedźwiadki już się pobudziły z zimowego snu - i dobrze. Uspokajam niecierpliwych: zlot się odbędzie, termin niezmienny, miejsce też.
Ceny będą polskie :yaho: .. choć dla każdego może to znaczyć co innego :tongue:

Dzięki wszystkim za odzew i ofertę pomocy, do każdego z Was odezwę się już indywidualnie. Czyli "wszystkie ręce na pokład" ? :thanks:

na wszystkie posty odpowiem niebawem, trochę mnie praca ostatnio dojeżdża :pob:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
jajco
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 68
Rejestracja: 26.01.2013, 17:24
Mój motocykl: XL600V

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: jajco »

jeżeli chodzi o pracę to zawsze możesz zapytać jak kiedyś zrobił to E. Gierek " Pomożecie ? . odp. POMOŻEEEEEMY!!!
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: ostry »

jajco pisze:jeżeli chodzi o pracę to zawsze możesz zapytać jak kiedyś zrobił to E. Gierek " Pomożecie ? . odp. POMOŻEEEEEMY!!!
Łeee tam , wcale tak nie było :smile: . Jak Gierek się zapytał, to ludzie tylko zaczęli skandować i krzyczeć ale nikt nie potwierdził że pomoże, Gierek jedynie zmieszany powidział "no" . To tak gwoli faktów historycznych :cool: . Można to sprawdzić na nagraniach.

Ja to już na samym zlocie chętnie coś pomogę :impreza: :drinking: :drinking: . Bo trochę za daleko mam. Ale wspieram Was duchowo :thumbsup: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
janina
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 03.03.2015, 23:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Malbork

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: janina »

Z chęcią poprowadzę jeżeli w dalszym ciągu przewodnicy są poszukiwania. Rozmawiam w obcych językach - znaczy po angielsku ; )
Awatar użytkownika
gajos007
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 749
Rejestracja: 17.11.2010, 20:47
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: gajos007 »

Też bym chętnie pomógł ale u mnie powstaje pewien dysonans. Jak biegle rozmawiam w językach obcych alkomat nie pozwala wsiąść na moto, jak wsiadam na moto rozmawiam tylko po polsku :niewiem:

ps. mam nadzieje że zapisy przez pierwszy tydzień będą po polsku a później dopiero po niemiecku i angielsku.... :grin: :grin:
XL600V '90r - XTZ750 '90r - XL650V '00r - DL650 '04r - XL650V '01r - XL700V '10r - XRV750 '02r
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

przewodnicy wciąż poszukiwani - każdy będzie na miarę złota. Wypisuje sobie Was na razie na boku i będę się odzywał, jak będzie bliżej zlotu. Trasy i track'i wziął na swoje barki Prochu :thanks: i to będzie ogarnięte.
@Gajos, jeśli jak znasz kilka słów po angielsku, to wystarczy. Chodzi o to, żeby ew. zrozumieć, jak ktoś w grupie będzie czegoś chciał, np. że brzuch go boli - to pomasować, że siku chce - to fujarke potrzymać i takie tam :tongue:
A poważnie - nie trzeba być poliglotą - jak będzie postój, to powiedzieć, że pół godziny wyjazd, jak mu się coś zepsuło, to zadzwonić gdzieś/do kogoś i tyle. Najważniejsze umieć ogarnąć track'a i po nim pojechać. Poza tym przecież w grupie nie będzie z pewnością samych aus-landerów, to zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże z językiem.

Co do "listy" i zapisów - nie ma obawy - pierwsze info, że zapisy ruszyły, będzie u nas :grin: , ale nie można przeginać i zaraz potem puszczamy to "w świat".
W końcu jak zakład, to trzeba grać fair albo chociaż prawie fair :tongue:
Strona i formularz rejestracyjny będzie ta sama, co na ITT 2014 = będzie w 3 językach (polski główny :) ) , ale jeszcze się przerabia. Jeszcze sponsorzy się wykluwają (w bólach) i trochę rzeczy się dopina - oficjalna strona i zapisy ruszą najpóźniej w połowie marca.

PS. psia mać - mam śledzony wątek i wciąż nie przychodzą mi maile o nowych postach :banghead:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: ostry »

Daniel pisze:PS. psia mać - mam śledzony wątek i wciąż nie przychodzą mi maile o nowych postach
Może się maju nie pogniewa :)
cyt. :

Serwer jest atakowany, a konkretnie katalog ze stroną www.
Sa wgrywane złośliwe kody i wirusy, i z automatu rozsyłany spam.
Takie zjawisko jest wyłapywane przez adminów serwera i blokują oni funkcję mail.
Powiadamiają mnie o tym, i tutaj zaczynam sprzątanie. Trwa to pół albo kilka dni.
Jak wszystko posprzątam to odblokowują maile.

A za jakiś czas zabawa zaczyna się od nowa.
Joomla jest już najnowsza a mimo to są jakieś luki.
Kończą mi się już pomysły.
Przydałby się jakiś fachman od ataków na joomlę.


To tak informacyjnie tylko. Lepiej póki co śledzić forum niezależnie od poczty.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

to by sporo wyjaśniało - ja tez mam hosting na "nazwie" i mam ten sam problem :/ , eh
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

HarryLey4x4 pisze:A co do sponsorów, to czego szukacie dokładnie ?
założony już osobny wątek dla sponsorów - tam wszystko napisane :
viewtopic.php?f=202&t=22661
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

OGŁOSZENIE PARAFIALNE nr 1.

Mamy już ceny - kalkulacja klepnięta - udało się zejść mocno poniżej zwyczajowej kwoty 100 euro za ITT.
- domek = 320 zł
- namiot = 240 zł
Cena jest za 1 osobę, od czwartku do niedzieli: noclegi + wyżywienie* + organizacja zlotu (identyfikatory, torby, gadgety, atrakcje itp.)
* czwartek: kolacja, piątek: śniadanie + obiadokolacja; sobota: śniadanie + obiadokolacja; niedziela: śniadanie
Cena nie zawiera: koszulki zlotowej, kubka zlotowego, biletów do zwiedzania obiektów na trasach, piwa, kawy i innych zachcianek poza zlotowym pakietem żywieniowym

Cena jest "fix" i już się nie zmieni, wiec można planować urlopy. Na stronę WWW z aplikacją rejestracyjną trzeba jeszcze trochę poczekać, ale najważniejsze informacje już chyba macie, więc planować można :smile:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
arturbasiam
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 168
Rejestracja: 18.01.2014, 16:08
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Brzeg,

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: arturbasiam »

Daniel pisze:OGŁOSZENIE PARAFIALNE nr 1.

Mamy już ceny - kalkulacja klepnięta - udało się zejść mocno poniżej zwyczajowej kwoty 100 euro za ITT.
- domek = 320 zł
- namiot = 240 zł
Cena jest za 1 osobę, od czwartku do niedzieli: noclegi + wyżywienie* + organizacja zlotu (identyfikatory, torby, gadgety, atrakcje itp.)
* czwartek: kolacja, piątek: śniadanie + obiadokolacja; sobota: śniadanie + obiadokolacja; niedziela: śniadanie
Cena nie zawiera: koszulki zlotowej, kubka zlotowego, biletów do zwiedzania obiektów na trasach, piwa, kawy i innych zachcianek poza zlotowym pakietem żywieniowym

Cena jest "fix" i już się nie zmieni, wiec można planować urlopy. Na stronę WWW z aplikacją rejestracyjną trzeba jeszcze trochę poczekać, ale najważniejsze informacje już chyba macie, więc planować można :smile:
Daniel, dzięki za info.
Brzeg czeka z niecierpliwością na listę zapisów by móc się później z Wami wszystkimi :drinking: :zabawa:
Jawa TS350 >90'--> Suzuki GSX 1100F >95'-->Honda XL600V >98'-->Honda XL650V >03'-->R1150GS >01'--> VT125 >02' + NT1100DCT>22'
Piotruś
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 06.04.2015, 21:27
Mój motocykl: XL650V

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Piotruś »

Dziękuję za informację o cenie wjazdówki. Rozumiem, że w tym roku nie ma rozgraniczenia cenowego czw-ndz, a pt-ndz. Cześć, do zobaczenia.
Rower Wigry, Rower Wagant, Moped Hercules, WSK 125, WSK 175, WSK 175 W2 Sport, MZ ETZ 250, MZ ETZ 250/A.
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

Piotruś pisze:... Rozumiem, że w tym roku nie ma rozgraniczenia cenowego czw-ndz, a pt-ndz..
nie, nie ma, bo byśmy zwariowali dodając sobie jeszcze taką robotę :tongue: z liczeniem, dzieleniem, odejmowaniem itd. :dupa:
Co do "zasady" nigdy nie było na ITT rozdzielania, więc niczym się nie "wyłamiemy" tego nie robiąc :smile:
Mam nadzieję, że udało nam się mimo wszystko osiągnąć cenę polską biorąc pod uwagę, że w ostatnich kilku latach ITT kosztował ok. 100 eur za opcję w domku.
Kolek CzW pisze:Witam powitalni nie znalazłem wiec się nie witałem. co to zlotu mam takie pytanko, jestem z bardzo bliska może z 25km maksymalnie chcemy wpaść do was z kumplami około 4 czy 5 AT. Jak by to wyglądało jak byśmy wpadli na chwile, czy jakieś pole namiotowe itp
czy AT, czt TA czy każdy inny KaT i GS jest mile widziany :sex: :impreza: .
To wprawdzie zlot międzynarodowy Transalpa, ale podobnie, jak nasze zloty TCP, zloty ITT również są otwarte dla wszystkich sympatyków TA, a w zasadzie można powiedzieć, że dla tych, których "stan umysłu" = 'transalp' :). Z naszego (orgów) punktu widzenia odległość uczestnika od zlotu nie ma znaczenia. Przy rejestracji będziesz miał wybór domek lub namiot - możesz wybrać namiot. Opłata uczestnika daje wstęp na cały zlot wraz z wyżywieniem i atrakcjami. Czy na chwilę, czy na całość - zasada ta sama. Moim zdaniem to jedyne uczciwe rozwiązanie.
grad74 pisze:Znów będą sami Niemcy :lol:
czemu sami ? i czemu znów ?
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
poss'ter
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 931
Rejestracja: 02.01.2013, 18:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: poss'ter »

Ogłoszenie parafialne:
Na nasz za-dzie-bis-ty TransEuroZlot... zostały wolne ostanie 2 domki !!! Rozchodzą się jak ciepłe bułki !
Miejsc namiotowych jeszcze kilkanaście wyskrobię...



























Żartowałem :tongue: Jeszcze chwila i ruszają zapisy a potem moja brudna robota - kwaterunki.
Nie mogę się doczekać. Wszystko pierwszy będę wiedział, kto z kim w tym roku chce :sex: :sex: , kto z kim :drinking: :drinking: , a od kogo jak najdalej :dupa: : :fuck: hehe

WAŻNE! Jak już ruszą zapisy to nie odkładajcie tematu na później, szybko wpis na listę i przelew na konto, wszak ludki Jełropy nie będą zwlekać, a domki będę rozdawał wg kolejności zapisów (tzn. wpłat :cool: ).

Narka
Poss'ter
"NIE ŁAM SIĘ" - Wajdek
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: grad74 »

Daniel pisze:
grad74 pisze:Znów będą sami Niemcy :lol:
czemu sami ? i czemu znów ?
Oj żarcik taki sprowokowany tym:
poss'ter pisze:Wywołany przez Daniela melduję się do tematu.

A co do pewnego zakładu to owszem... latem sączyliśmy sobie "soczki" z pewnym Niemcem z ich klubu TA i wypalił mi nagle że ich i tak będzie więcej niż Polaków, bo na wszystkich zlotach międzynarodowych TA, nawet tych organizowanych poza Germanią (Grecja, Węgry, Polska sic!), najwięcej zawsze było Niemców :omg:

Założyłem się więc o "krzynkę piwa" że na Lipie nas Polaków będzie więcej. A że coś czuje że już wygrałem to skrzynka piwa pójdzie w nasze/wasze słowiańskie gardło :drinking:
No, a teraz na poważnie czekamy na listy zapisów :)
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
poss'ter
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 931
Rejestracja: 02.01.2013, 18:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: poss'ter »

Słuchajcie... mapkę z położeniem domków w ośrodku i układ wnętrza domków znajdziecie tutaj: http://www.polwyseplipa.pl/baza-noclego ... zinne.html.
Rozkmińcie więc sobie co wam pasuje czy bliżej imprezowni - wodopoju (ale za to głośniej), czy ciszej i kameralniej na końcu cypla. Pełne składy na domki zakwateruje wg. możliwości/dostępności razem, ale muszę mieć potwierdzone wpłaty za cały squad. Gadajcie ze sobą i się dogadujcie.
Fajnie kurczę, to już nie długo :grin:
poss'ter

ps. Tak kombinuje jak to zrobić żeby było dobszszsz... - narodowość nie może grać roli, ale może by zrobić pierwszeństwo w zapisach na domki dla tych co mają polski pesel? :wink: :haha:
Ostatnio zmieniony 27.02.2017, 22:48 przez poss'ter, łącznie zmieniany 1 raz.
"NIE ŁAM SIĘ" - Wajdek
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

poss'ter pisze: ps. Tak kombinuje jak to zrobić żeby było dobszszsz... - może by zrobić pierwszeństwo w zapisach na domki dla tych co mają polski pesel? :wink: :haha:
i wg wieku zrób :tongue: - im starszy tym bliżej wódopoju, młodsi mogą z dalsza biegać :lol:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
wajdek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 15.09.2013, 22:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa/Ochota

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: wajdek »

To ja rezerwuję miejsce na stołku w barze :lol:
N0 nie żebym :drinking:
"NIE ŁAM SIĘ"
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: wojtekk »

Poproszę o rezerwację miejsc pod namioty: 28 i 29 :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość