ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

8 - 11.06.2017, Półwysep Lipa
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

Czołem,
skoro już mówiono w kuluarach oraz oficjalnie na zlotach w Popowie i Myczkowcach - czas najwyższy na jakiś wątek w tej sprawie :grin:
A zatem - mamy przyjemność Was poinformować, że coroczny międzynarodowy zlot Transalpa po raz drugi odbędzie się w Polsce !! :)
Miejsce zlotu jest sprawdzone i Wam już dobrze znane - "Półwysep Lipa" :yaho: , a więc Kaszuby :thumbsup:
Termin: 8-11 czerwca 2017, więc można już planować. Ośrodek na Lipie mamy już w całości zarezerwowany na wyłączność.
Szczegóły + opis + formularz rejestracyjny będzie na specjalnie do tego przygotowanej stronie : http://itt2017.pl .
Jeszcze walczymy o wsparcie i sponsorów, więc oficjalne info i w/w strona z zapisami (w 3 językach) ruszy w połowie marca 2017 (edit)

Na ten moment w skład ORGA-Team'u wchodzą : Prochu, Guziec, Posster i ja. Chłopaki z Trójmiejskiej ekipy ogarną trasy i kwestie związane z ośrodkiem, a ja postaram się to wszystko jakoś spiąć w całość.
Na ITT 2014 (który odbywał się pod Krakowem) frekwencja 'naszych' była słaba, bo w tym okresie odbywał się również nasz krajowy wiosenny zlot TCP (nomen-omen na Lipie:) ). Tym razem chcielibyśmy, aby ITT 2017 był jednocześnie naszym wiosennym zlotem TCP , dlatego serdecznie Was zachęcamy do wzięcia w nim udziału.

Jest też pewien zakład z Niemcami, ale o tym niech już opowie sam prowokator :mouthshut: :tongue:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
kewis
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 364
Rejestracja: 09.10.2010, 23:26
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Topolin

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: kewis »

Jak luźno to luźno :)
Ze strony http://itt2017.pl można wyciągnąć wnioski, że takie ładne góry są 80 km od Gdańska :)
Może w wersji finalnej dodajcie trochę zdjęć z Kaszub? Albo nawet i z innych rejonów Polski. Bo to w końcu ITT :)
Każdą podróż pokonuje się głową a nie mięśniami
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

to baner z ITT 2014 :) kompilacja 2 zdjęć z Gruzji od Leo i Graży, ale w sumie racja - przydałyby się fotki z Kaszub, skoro tam będzie zlot :thumbsup:
Na finalnej stronie bardziej się postaramy :tongue:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2512
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Artek »

Czy będziemy? Ba... :grin: :crossy:
Dominator.
Awatar użytkownika
cb750
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 06.06.2016, 10:04
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: cb750 »

skoro będzie nowy baner to jako czepialski anglista z wykształcenia wrzucę do ogródka co by było ładnie i po angielsku :)

welcome TO Poland (nie IN)

oraz

more information (to już liczba mnoga, nie ma czegoś takiego jak informationS)

...no i czekamy na więcej konkretów :)

Pzdr.
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

no to problem sam się rozwiązał :grin: Miałem już pisać o pomoc kogoś 'biegłego' w kwestii angielskiego, to sam się już wyłonił nasz "korektor" :thumbsup:
cb750 - dzięki za sugestie, będą bardzo cenne przy tworzeniu wersji angielskiej finalnej WWW - będziemy wdzięczni za wszelką pomoc :thanks:
PS. poprawione :smile:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: grad74 »

cb750 pisze:skoro będzie nowy baner to jako czepialski anglista z wykształcenia wrzucę do ogródka co by było ładnie i po angielsku :)

welcome TO Poland (nie IN)

oraz

more information (to już liczba mnoga, nie ma czegoś takiego jak informationS)

...no i czekamy na więcej konkretów :)

Pzdr.
Proponuję od razu zbanować kolegę z bezczelność graniczącą z pewnością siebie :whip: :tongue: :wink: . A na poważnie to mamy już jak widzę konsultanta językowego :thumbsup: . Działaj chłopaku :)
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
poss'ter
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 931
Rejestracja: 02.01.2013, 18:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: poss'ter »

Wywołany przez Daniela melduję się do tematu.

A co do pewnego zakładu to owszem... latem sączyliśmy sobie "soczki" z pewnym Niemcem z ich klubu TA i wypalił mi nagle że ich i tak będzie więcej niż Polaków, bo na wszystkich zlotach międzynarodowych TA, nawet tych organizowanych poza Germanią (Grecja, Węgry, Polska sic!), najwięcej zawsze było Niemców :omg:

Założyłem się więc o "krzynkę piwa" że na Lipie nas Polaków będzie więcej. A że coś czuje że już wygrałem to skrzynka piwa pójdzie w nasze/wasze słowiańskie gardło :drinking:
"NIE ŁAM SIĘ" - Wajdek
Awatar użytkownika
haku
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 681
Rejestracja: 25.03.2010, 23:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Smolec

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: haku »

Jak będziecie potrzebować tłumaczenia na niemiecki to moge pomóc.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
leman57
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 53
Rejestracja: 10.04.2016, 22:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kościerzyna

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: leman57 »

Hej. Jako że mieszkam blisko oraz znam lokalne drogi chętnie pomogę w organizacji i wyznaczaniu trasy. Mogę również zorganizować rejs statkiem po jeziorach wdzydzkich.
Awatar użytkownika
guziec
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 487
Rejestracja: 17.02.2013, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: guziec »

Witaj
A znasz jakieś miejsce na legalnego offa, czyli jakiś prywatny teren , co można by się dogadać , jak coś to pisz do mnie na pw , to się umówimy :smile:
nielegalne miejsca znam :lol:
Życie jest piękne ale za krótkie
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

SUPER !! :thumbsup: Dzięki Wam za oferty pomocy - będzie nam z pewnością potrzebna.
@leman - proszę skontaktuj się z Guźcem - on przygotowuje trasę "cross country" - czyli coś nieco więcej niż "szutrowa", ale do jechania ( nie wyciągania motków z błota po klamki :) ) - to ma być trasa nieco trudniejsza niż tzw. szutrowa, ale przede wszystkim legalna ( na takim zlocie nie możemy sobie pozwolić na nawet najmniejsze ryzyko mandacenia ) - wymagania będą: 1. do przejechania ciężkim enduro 2. opony min. K60, Karoo lub kostki - szosowe mogą nieco być za słabe
@haku - dzięki za deklarację - ja też szprecham, ale chętnie skorzystam z oferty, bo może być kiepsko z czasem - nie musi być 100% gramatycznie, bo mamy zaprzyjaźnionego Niemca, który nam to na koniec jeszcze raz wszystko poprawi na cito
@cb750 - czy możliwa będzie Twoja pomoc z wersją angielską strony WWW ?
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
haku
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 681
Rejestracja: 25.03.2010, 23:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Smolec

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: haku »

Ja mam biuro tłumaczeń pod reka wiec bedzie nawet gramatycznie :-)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
cb750
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 06.06.2016, 10:04
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: cb750 »

oczywiście, daj znać kiedy co i jak i będę pomagał z tłumaczeniem
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Terrorr »

Daniel pisze:@leman - proszę skontaktuj się z Guźcem - on przygotowuje trasę "cross country" - czyli coś nieco więcej niż "szutrowa", ale do jechania ( nie wyciągania motków z błota po klamki :) ) - to ma być trasa nieco trudniejsza niż tzw. szutrowa, ale przede wszystkim legalna ( na takim zlocie nie możemy sobie pozwolić na nawet najmniejsze ryzyko mandacenia ) - wymagania będą: 1. do przejechania ciężkim enduro 2. opony min. K60, Karoo lub kostki - szosowe mogą nieco być za słabe
Pomogę Guźcowi w temacie "cross country", i tak w większości jeździmy razem poza czarnym :P Układaliśmy razem offa na zlot "Lipa 2014", mam gdzieś tracki więc wykorzystamy część legalnych przejazdów :)
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
Awatar użytkownika
guziec
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 487
Rejestracja: 17.02.2013, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: guziec »

No i tak trzymać !!! :tongue:
Życie jest piękne ale za krótkie
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: prochu »

Nie ma Lipy, stara Gwardia nie rdzewieje Terrorr , Guziec jadę z wami :ok: . Jakieś szuterki jeszcze spłodzimy przy okazji :thumbsup:
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
Bosman78
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 640
Rejestracja: 15.01.2013, 14:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wa-wa Mokotow

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Bosman78 »

Ja pitole ale lipa....właśnie w tyk terminie mialem jechac na Lipe z rodziną :lol: no nic co zrobic
DL650A
Awatar użytkownika
markom13
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 04.10.2015, 00:17
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Mazury -> UK

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: markom13 »

Zapisuje juz sobie w kandelarzu :grin:
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT/TCP 2017 - luźne gacie o temacie

Post autor: Daniel »

Słuchajcie, za namową Posstera, żeby nie brać sobie wszystkiego na swoje barki, albo nie szukać (póki co) płatnych usług "na zewnątrz" zapytać chciałbym szanowne grono w takich tematach (na razie) :
1. chłopaki z Trójmiasta z naczelnym Procho'wym przewodnikiem przygotują nam najfajniejsze trasy, czego efektem będą zrobione tracki GPX. Z uwagi na to, że większość tras będzie szutrowych (oraz na przepisy) chcielibyśmy zrobić nieduże grupy, więc potrzeba nam będzie przewodników - i tu ukłon do Was : będziemy potrzebować Waszej pomocy do prowadzenia grup na trasach - trzeba by ogarniać:
.a. jakąś nawigację, która nawiguje po tracku (albo umieć jechać po tracku bez nawigowania)
.b. znać kilka słów na krzyż po angielsku, co by umieć się dogadać na trasie w razie potrzeby
2. szukamy na forum kogoś, kto w wolnym czasie pasjonuje się montowaniem/obrabianiem filmików - przydałby się krótki (3-3,5 min.) klip/trailer z poprzedniego zlotu ITT u nas, ew. z innych (materiału trochę się znajdzie) - coś podobnego, co w 2012 zrobili Grecy :



3. szukamy kogoś, kto ogarnia grafikę komputerową i mógłby nam zrobić fajny baner zlotowy do powieszenia na zlocie i na WWW + ew. trochę grafiki na WWW

to co, pomożecie ? :thanks:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość