Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

12 - 14.06.2015
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: wilczek »

Hasło : rezerwacja 15 . I wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: Nadol »

Wilczek, nie widzę powodu ku temu aby nie podzielić się uzyskaną informacją.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: wilczek »

Nadol , to ja tez się podzielę :wink: niebawem mija termin pierwszeństwa dla forum na rezerwację domków . Więc inne osoby beda mogły wykupić ten termin w domkach. Dotychczas wykupiliśmy 5 domków . Przypominam o tym, bo niebawem moze nie być juz miejsc w domkach.
Awatar użytkownika
delfin697
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 180
Rejestracja: 19.09.2011, 18:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdynia

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: delfin697 »

:lol: :lol: To przy takiej organizacji wcale się nie dziwię że większość jedzie na zlot IZI . Sory Wilczek tak czytam czytam i stwierdzam coraz gorzej a wiosna była zawsze taka liczna aż żal . Moje subiektywne odczucie .
WSK 125 kros , WSK 175 kros, M-75, Junak M-10,CB450N klasyk, transalp PD-6 BMW R 1100 GS " MILCZENIE JEST MOWĄ BOGÓW "
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: wilczek »

Delfin, błagam Cb , przyjedź . Laski zrobią Tb dobrze, podetrę Tb :dupa: i przewinę nawet. Co chwilę są takie czy inne imprezy. Zlot dla ludzi ktorzy chcą się ze sobą zobaczyć , nie wydając fortuny, w formie otwartej. Masz ( macie)wybór - i bardzo dobrze. Ktoś tu, ktoś do iziego , ktoś na ryby. Ja zaproponowałem taką, skromną formułę. Na jesień , zorganizuje ktoś w sheratonie, będzie większa frekwencja:) . Kiedyś z śp Lukatrampkiem, zaproponowaliśmy zlot, wtedy uznany za zbyt drogi/ ekskluzywny. Wszyscy odrzucili. Teraz byłby to "średniak". A napracowalismy się... Mam też sugestię, abyś zrobił zlot jesienny. Pokaż mi, jak to się robi:)
Awatar użytkownika
delfin697
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 180
Rejestracja: 19.09.2011, 18:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdynia

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: delfin697 »

No to trochę masz pecha z tą propozycją bo z delfinką byliśmy współorganizatorami wiosennej Lipy 2014 było uważać i się uczyć , było nas 10 osób wybranym przez nas na przewodniczącego był nasz kolega Prochu , więc gdybym nie robił to podejrzewam że bym się nie odzywał , a że robiłem to mam prawo . Poza tym jak pisałem była to moja subiektywna opinia . A jak cię boli to zajrzyj sobie do wątku Procha szuter party KASZEBE lub na oficjalne info innych zlotów ,jak to powinno wyglądać począwszy od podania oficjalnego info zatwierdzonego przez adminów na zapisach kończąc . To jest ZLOT KLUBOWY a nie ściepa kilkunastu osób na wspólne spotkanie . Tanio , podróżnikom namioty i jezioro nie przeszkadzają . Podać namiar na ośrodek i tam można się zapisać to co to za organizacja no wybacz i jeszcze jakieś żale do adminów , poniżej krytyki za organizacje , jak to moje dziecko określa ( żal ) :thumbsdown: Nikt się po tobie nie spodziewał że przebijesz Warszawę z Mazurami czy Kaszuby poprzeczka wysoka ale nawet Ślązaki w mikro składzie są lepsi i się postarali już nie mówiąc o sknerach ( Pyrach ) na których wszyscy narzekali , o zimne jadło . To zanim zaproponujesz organizację komuś kto to zrobił poprawnie to najpierw zrób to tak samo lub lepiej . Moja subiektywna opinia .
WSK 125 kros , WSK 175 kros, M-75, Junak M-10,CB450N klasyk, transalp PD-6 BMW R 1100 GS " MILCZENIE JEST MOWĄ BOGÓW "
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: Chili »

Delfin, bez przesady, jeszcze chwila i naprawdę niańki będą potrzebne... ;) Wszyscy jesteśmy dorośli i chyba każdy potrafi zadzwonić do ośrodka, żeby zarezerwować sobie miejsce i zarcie zamówić. Z tego co zostało zaproponowane widać, że z głodu nikt nie padnie, na łeb kapać nie będzie, da się fajnie pojeździć, i równie fajnie pobawić. Coś jeszcze nam tam potrzebne jest?

W Nieborowie mieliśmy zimne domki, syfiaste kible, zimną wodę, zminą jajecznicę i jakims cudem zjadliwe parówki, a mimo tego atmosfera była taka, że nie chciało się wyjeżdżać :) Może już był czas, żeby cofnąć się trochę w stronę Nieborowa, zanim wylądujemy w Mikołajkach :stop: (chociaż nie upieram się przy zimnie i syfiastych kiblach ;) )
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
delfin697
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 180
Rejestracja: 19.09.2011, 18:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdynia

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: delfin697 »

Ty się napracowałaś tak samo jak my , organizowaliśmy ZLOT KLUBOWY . A tu nawet oficjalnego info nie można się było doprosić . Forma spartańska OK nie przeszkadza , ale ją też należało by zorganizować jak miała by to być forma ZLOTU KLUBOWEGO . Organizowałaś , masz prawo krytykować , taki klimat . Ale co to za organizacja jak wszystko mamy se sami załatwić . Tak to się sami zdzwonimy zrobimy ściepę spotkamy , pobawimy , polatamy na motkach . Dla mnie to jest jakaś pomyłka organizacyjna w porównaniu do wcześniejszych ZLOTÓW KLUBOWYCH . Moje subiektywne zdanie z którym się możesz zgadzać lub nie .
WSK 125 kros , WSK 175 kros, M-75, Junak M-10,CB450N klasyk, transalp PD-6 BMW R 1100 GS " MILCZENIE JEST MOWĄ BOGÓW "
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: wilczek »

Delfin, jesteś Kobietą ? Miesiączka/ owulacja czy menopauza? Masz pretensje o to ze nie wpadłeś na prosty sposób , aby rezerwacją miejsc i kontrolowaniem wpłat za spanie i jedzonko zajmowała się recepcja, której za to płacimy tak czy siak? A nie 2 Osoby z Klubu, zestresowane z dwóch stron- rozliczenie ośrodka/ wyegzekwowanie wpłat ? Miałeś kaprys pilnować wpłat itp, to nikt Tb tego nie broni. Ale dlaczego mnie piętnujesz, ze kasę trzeba wpłacić do ośrodka a nie do klubu, to nue rozumiem. Tu dokonujesz rezerwacji w recepcji- u Cb trzeba było na liście klubowej- czym to się różni w praktyce? Tu mail/ tel do ośrodka, u Cb post/ mail/ tel do orga z forum. Rzeczywiscie masakryczny wysiłek i różnica dla uczestnika. Ogarnij się. To ze T wykonałeś masę pracy za personel ośrodka , to T kaprys. Ale dlaczego mnie o to obwiniasz , to nie wiem. Odrzuciliscie wiele Osób, które chciały wpaść na jeden/ dwa dni, bez jedzenia itp. Tu wszyscy mogą o wszystkim decydować sami do ostatniej chwili. To wg Cb gorzej? To ze mozesz wydać o 100pln mniej za zlot u Cb lub o 200 więcej i sam o tym decydujesz to też źle? Oficjalne info jest, czytelna jasna oferta noclegowo/ żywieniowa jest. Przykro mi, ze to co zrobiliście w 10 osób ( chwała Wszystkim) ja robię sam, korzystając z etatowych pracownikow ośrodka . Za to, nie zamierzam przepraszać. A ponieważ nasz wybór ... To korzystaj z tego najlepiej jak potrafisz i jedź tam , gdzie więcej "świecidełek", które dla Cb są ciekawsze. Formuła Zlotu jest od początku znana. 2500 klubowiczom nie jestem w stanie dogodzić. Admini wrzucili temat w odpowiednie miejsce , mam jeszcze wrzucić info w TV? Padła propozycja zlotu w Łodzi. Tu nie ma gór / jezior/ bagien/ pustyń/zamków itp. Mogłem zrobić przeniesienie miejsca Łódź/ Wolin ( jak Wawa na Mazury- super zlot w innej formule). Ale czy paprawdę o to chodzi, aby napiąc program , czy o to by mieć okazję SPOTKAĆ się w określonym gronie , zobaczyć miejsca charakterystyczne dla regionu? Rajdów / off/ on / itp jest na forum wiele. Każdy moze się zrealizować w tym co lubi. Zlot to SPOTKANIE a nie wyścigi, rajdy takie czy inne. A frekwencja... Na T zlocie było minimum 200 osób. Chwała za to. Z iloma tak naprawdę spędziłeś czas i poznałeś głębiej niż zdawkowo " cześć, fajne nasz moto"( fakt, ze nie kojarzę Cb ze zlotu też o czymś świadczy)? To moj punkt widzenia. Przyjedziesz , będzie mi miło, nie , to też dobrze( bo znaczy spędzasz fajnie czas w innym towarzystwie). Ps. Trasa off , on turystyczna jest po okolicy i jedna MIEJSKA, po miejscach Łodzi , jakich w Europie / świecie nie ma. O tym też juz info było.
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: Nadol »

Podsumowując... kto ma być ten będzie ;)
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: falco »

Buahahahaha... :lol: :haha: :rolf:
Chciałbym baaardzo podziękować za wprawienie mnie w dobry humor z samego rana. Dziękuję za już i proszę o (jeszcze) więcej!!! :ok:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: Chili »

delfin697 pisze:Ty się napracowałaś tak samo jak my
A pewnie, że tak! Nazapieprzałam się jak dziki osioł na ugorze, i jeśli przyjdzie mi jeszcze coś organizować, to pewnie znów się nazapieprzam. Już tak mam, chyba to lubię ;) Ale nie kazdy musi. Dajmy orgowi robić swoje, a efekty ocenimy po zlocie, a nie przed :)
wilczek pisze:Delfin, jesteś Kobietą ?
Ja jestem, masz jakieś wąty? Jebnąć Ci? :lanie: :fuck:
falco pisze:Chciałbym baaardzo podziękować
Cóż Ci stoi na przeszkodzie? Nie krępuj sie brachu, skoro chcesz, to dziękuj! :P
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: falco »

Chili pisze: Nie krępuj sie brachu, skoro chcesz, to dziękuj! :P
Dziękuję! :grin:
Uwaga, wdrapuję się na mównicę...
Uff... jestem, poprawiam mikrofon, krawat i zaczynam dziękować...

Chciałbym podziękować bogu (z kabaretu), Rodzicom, reżyserowi, aktorom, scenarzyście, charakteryzatorce, kostiumografce (fuj! co za wyraz), wózkarzom, dostawcom pizzy, kolegom i koleżankom, tzn. koleżankom i kolegom, Pani od polskiego, Asi z 3C, producentowi, sponsorom, a przede wszystkim Wam Wszystkim bez których nie było by tak cudownego spektaklu, którego... jeszcze nikt nie widział a już wywołuje najgłębsze pokłady emocji! :thanks: :resp:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: Chili »

falco pisze:
Chili pisze: Nie krępuj sie brachu, skoro chcesz, to dziękuj! :P
Dziękuję! :grin:
Uwaga, wdrapuję się na mównicę...
Uff... jestem, poprawiam mikrofon, krawat i zaczynam dziękować...

Chciałbym podziękować
A ten dalej swoje, chciałbym i chciałbym... :P
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: falco »

Chili pisze: A ten dalej swoje, chciałbym i chciałbym... :P
:lol: Masz mnie! :thumbsup:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: Bugi »

Wilczek zamówiłeś pogode ?? na :drinking: czy na :crossy: :lol: :lol:
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: Bugi »

Pytanko czy te trasy 3 co opisane w glownym watku beda czy nie? Naklejki, identyfikatory, koszulki?? Jakie bedzie piwo? :grin:
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: wilq.bb »

Bugi pisze:Pytanko czy te trasy 3 co opisane w glownym watku beda czy nie? Naklejki, identyfikatory, koszulki?? Jakie bedzie piwo? :grin:
To są bardzo ważne pytania, bo łamię się czy w sobotę o świcie nie nawiedzić tego topielca tzn się łódź podwodną i może odp onanizatorów mnie przekona :grin:

Piwo też ważne, w końcu Bugi tradycji musi być zadość i coś rozlać trzeba :lol:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: miroslaw123 »

mamy nocleg, mamy piwo i mamy towarzystwo, kto będzie jeździł :cool:
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Żółta Łódź Podwodna - ŚMIETNIK

Post autor: wilczek »

Piwo jest jakieś. Koszulek nie ma i nie będzie. Naklejki moze będą. Wycieczki asfaltowe są, ofik będzie jak pilot ożyje, bo się roz.ebał. Reanimuję aby mógł :) woda jest, łódki są, pogoda zamowiona.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość