Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do org

19 - 21.09.2014
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Wolo »

darekw84 pisze:
Wolo pisze:Witam, mam do odsprzedania dwa miejsca.

Jeśli ktoś jeszcze nie zapłacił, a jest zapisany, możemy zrobić podmianę.

Proszę o kontakt na PW

Wolo
Poszedł PW.Nieaktualne
Żarciki żarciki... dwa bilety na zlot nadal aktualne, nikt się nie zdecyduje?
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: wojtekk »

Gdzie na mapie jest miejsce na namioty? Czy to oznacza, że można rozbić się gdziekolwiek? I ostatnie - który domek to WC/łazienka dla namiotowiczów?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Cocio
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 263
Rejestracja: 19.01.2013, 20:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Małogoszcz

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Cocio »

wojtekk pisze:Gdzie na mapie jest miejsce na namioty? Czy to oznacza, że można rozbić się gdziekolwiek? I ostatnie - który domek to WC/łazienka dla namiotowiczów?
Miałem właśnie dodać info o namiotach :smile: - można je robić gdziekolwiek, ale sugerujemy w pobliżu domków :grin:
Domek z numerem 11 to "WC" dla namitowiczów :smile:
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: sajmonwww »

Ciocio staniemy na lody do "Tradycji" w Wielkiej Słupi ? :grin: prawdziwe lody na prawdziwej śmietanie... przy Świętokrzyskiej w oficynie za Kościołem w kierunku Łysej Góry po lewej

Idaho jak będziesz od czwartku to polecam jaskinię raj (dobrze wcześniej zadzwonić) i zamek krzyżtopór u nas tego nie będzie w planie wycieczki a wg. mnie
najfajniejsze ruiny zamku do zobaczenia w tych rejonach.
Awatar użytkownika
Cocio
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 263
Rejestracja: 19.01.2013, 20:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Małogoszcz

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Cocio »

sajmonwww pisze:Ciocio staniemy na lody do "Tradycji" w Wielkiej Słupi ? :grin: prawdziwe lody na prawdziwej śmietanie... przy Świętokrzyskiej w oficynie za Kościołem w kierunku Łysej Góry po lewej

Idaho jak będziesz od czwartku to polecam jaskinię raj (dobrze wcześniej zadzwonić) i zamek krzyżtopór u nas tego nie będzie w planie wycieczki a wg. mnie
najfajniejsze ruiny zamku do zobaczenia w tych rejonach.
Sajmonwww - nie znam tej lodziarni, ale pewnie miałeś na myśli Nową Słupię :tongue: bo Wielka to pod Poznaniem :lol: A i kierunek na Święty Krzyż, fakt idąc dalej dojdzie się i do Łysej Góry, ale to już duperele :tongue: Oczywiście prowadzący dostanie stosowne instrukcje w tym temacie :grin:
Co do reszty :
- jaskinia Raj chyba dla koneserów (ja za dużo widziałem, więc dla mnie to jama ..., dla kogoś z zacięciem geologicznym pewnie rarytas).
- zamek Krzyżtopór (Ujazd) bardzo gorąco polecam, chociaż odległość od zlotu znaczna (zakładam, że może kiedyś będzie drugi zlot w świętokrzyskim ...? )
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: sajmonwww »

Mnie tam tylko lody interesują :tongue: :sex:

Pozostałe info było dla Idaho bo wiem że będzie od czwartku a lubią pojeździć z Patem i zobaczyć to i owo - Mnie tam wszystko pasuje ;) chociaż skoro jaskinia to dziura to Dąb Bartek to podparty, żeby się nie obalił -stary badyl :)
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Reindeer »

sajmonwww pisze:Ciocio staniemy na lody do "Tradycji" w Wielkiej Słupi ? :grin: prawdziwe lody na prawdziwej śmietanie... przy Świętokrzyskiej w oficynie za Kościołem w kierunku Łysej Góry po lewej

Idaho jak będziesz od czwartku to polecam jaskinię raj (dobrze wcześniej zadzwonić) i zamek krzyżtopór u nas tego nie będzie w planie wycieczki a wg. mnie
najfajniejsze ruiny zamku do zobaczenia w tych rejonach.
Potwierdzam - ruiny Krzyżtopora są naprawdę ciekawe. W jaskini Raj byłem wieki temu, ale z tego co pamiętam to tez była warta odwiedzenia.
Awatar użytkownika
Cocio
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 263
Rejestracja: 19.01.2013, 20:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Małogoszcz

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Cocio »

Oki Panowie - macie rację z tą jaskinią Raj :thanks:
Kto nie był - niech zobaczy i sam oceni :grin:
A Dąb Bartek - fakt kawał drzewa, na świeżym powietrzu, w ładnej okolicy, można mu robić zdjęcia i za kompletna darmochę obejrzeć :ok:
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: wilczek »

Jaskinia Raj jest unikatem przyrodniczo-geologicznym i jako ciekawostkę ( ok 2h czasu) warto zobaczyc, podobnie jak jaskinię Niedżwiedzią ( ale to w innych gorach). :smile:
Po drodze do "Bartka" jest jeszcze jedno miejsce, w ktorym warto się zatrzymac i zobaczyc xII wieczny ( bodaj) piec hutniczy.
Oblęgorek z przewodnikiem ( warto) to ok 4 h , bez przewodnika można "przebiec" ale niewiele sie wie na co się paczy :wink: :lol: Parking jest dośc daleko, ale bezpiecznie można zostawic sprzęt i szpej u poborcy opłat. ( jakieś grosze typu 2 pln za motoR :wink: :lol: )
Ps. sorki za ogonki i kropki, ale cos mi się w lapku pop..o i nie potrafię przywrócic jeszcze wszystkich znaków pl. Głównie "cii". :niewiem: o co kaman.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: falco »

wilczek pisze: Po drodze do "Bartka" jest jeszcze jedno miejsce, w ktorym warto się zatrzymac i zobaczyc xII wieczny ( bodaj) piec hutniczy.
Samsonów, wielki piec "Józef" - polecam! :thumbsup:

https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... 9437312082
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Cocio
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 263
Rejestracja: 19.01.2013, 20:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Małogoszcz

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Cocio »

wilczek pisze:Po drodze do "Bartka" jest jeszcze jedno miejsce, w ktorym warto się zatrzymac i zobaczyc xII wieczny ( bodaj) piec hutniczy.
Falco dobrze odpisał - patrz opis długa trasa turystyczna http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 93&t=16990
wilczek pisze:Oblęgorek z przewodnikiem ( warto) to ok 4 h , bez przewodnika można "przebiec" ale niewiele sie wie na co się paczy :wink: :lol: Parking jest dośc daleko, ale bezpiecznie można zostawic sprzęt i szpej u poborcy opłat. ( jakieś grosze typu 2 pln za motoR :wink: :lol: )
Da się podjechać pod sam dworek - patrz długa trasa turystyczna http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 93&t=16990
wilczek pisze:Ps. sorki za ogonki i kropki, ale cos mi się w lapku pop..o i nie potrafię przywrócic jeszcze wszystkich znaków pl. Głównie "cii". :niewiem: o co kaman.
Pewnie masz kartę Radeona i soft Catalyst - najlepiej to wypie...lić :grin:
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: wilczek »

Pisałem o tych miejscach , uzupełniając sugestie Sajmonwww , dla tych co jadą wcześniej i samodzielnie zamierzają polatać po okolicach :). Plan złotowych tras jest fajny ale obawiam się, że zbyt ambitny ( czasowo ) dla Grupy. Nie odbieraj tego jako krytykę a jako luźne spostrzeżenie proszę:). Scyzorykowe okolice znam dobrze, są super i nawet kilka zlotow nie wystarczyłoby aby wszystko co ciekawe , zobaczyć . W tematach komputerowych jestem lajkonikiem , muszęvpodjechać do kolegi aby ogarnął problem - dzięki za sugestie ale sam z tym nie podziałam :) Do miłego zobaczenia na Zlocie , już nie śmiecę.
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1947
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Adampio »

Pytanie do mikoslawskiego: : jak daleko od Ptaszynca bedzie trasa szutrowa i w którą stronę?
Bo chce nabyć właściwy arkusz "100-ki "http://www.wzkart.pl/ofertawyd1.html
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: mirkoslawski »

Adampio pisze:Pytanie do mikoslawskiego: : jak daleko od Ptaszynca bedzie trasa szutrowa i w którą stronę?
Bo chce nabyć właściwy arkusz "100-ki "http://www.wzkart.pl/ofertawyd1.html
Co prawda mogę się tylko domyślać, że to o mnie, mirkoslawskiego, chodzi :wink: ale pisze w razie "W" ja :wink:

Trasę układaliśmy z Bananem i najdłuższa wersja ma około 160 km. Jakieś 60 - 80 km jest w najbliższych okolicach (w promieniu może 30 - 40 km od ośrodka), reszta trochę dalej (w stronę Kij, Motkowic, Pińczowa). Dzisiaj przejechałem część "moją" i miejscami jest sucho a miejscami...oj jak ktoś będzie chciał to się upapra po lusterka :grin: ale tak jak zapowiadaliśmy - traska ta nie jest OFF - to traska ENDURO czyli głównie poza asfaltami ale po drogach, dróżkach, szlakach, ścieżkach. Dla chętnych na offowe wrażanie będzie parę miejsc, gdzie możemy polecieć bardziej "hard" ale zobaczymy :wink:

Jeśli odpowiedziałem na pytanie - cieszę się :thumbsup: Jeśli nie - poproszę o uszczegółowienie :wink:
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1947
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Adampio »

Przepraszam Sz.Przedpiszce za literówke le pisalem z telefonu z 2 calowym ekranem i bez okularow.
Chce kupic papierowa mape 1:100000 i nie wiem ktora. Mozna na priv (adampio@op.pl) dostac jakis slad lub na PW link do mapy Wujka Googla?
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: mirkoslawski »

Adampio pisze:Przepraszam Sz.Przedpiszce za literówke le pisalem z telefonu z 2 calowym ekranem i bez okularow.
Chce kupic papierowa mape 1:100000 i nie wiem ktora. Mozna na priv (adampio@op.pl) dostac jakis slad lub na PW link do mapy Wujka Googla?
Luzik - jakoś tak ostatnio głośno o pisowni więc i ja się dałem wkręcić w nagonkę :lol:

Nie mam tracków (śladów) na GPS...a na nakreślenie trasy na mapie googla nie mam za bardzo czasu...może Banan ma ślad? Baaannnaaannnnn - masz lad? :wink:
Awatar użytkownika
Yejyej
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 36
Rejestracja: 26.08.2014, 22:01
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Yejyej »

Witam czy będzie jakiś prowadzący trasę długą turystyczną ???
Awatar użytkownika
proxen
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 46
Rejestracja: 02.06.2013, 12:25
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Nisko/Rzeszów
Kontakt:

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: proxen »

mirkoslawski pisze:Dla chętnych na offowe wrażanie będzie parę miejsc, gdzie możemy polecieć bardziej "hard" ale zobaczymy
Są chętni :ok:
Awatar użytkownika
Cocio
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 263
Rejestracja: 19.01.2013, 20:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Małogoszcz

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: Cocio »

Yejyej pisze:Witam czy będzie jakiś prowadzący trasę długą turystyczną ???
Będzie :smile:
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- Ścisłe gadki/ pytania do

Post autor: pat13 »

Czy zgodnie z wcześniejszą obietnicą Szanowni Orgowie mogliby odtajnić handlową nazwę cieczy podawanej z nalewaka w cenie 4zł/0,5l ?
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość