Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

19 - 21.09.2014
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

Post autor: falco »

Chłopaki wiecie co...? Superrr się jeździ po woj. na "Ś", właśnie wróciłem po 2 dniach penetrowanie tego i tamtego, ale,  że... jeździłem też po Mazowieckim i Łódzkim, gdzie przy okazji odwiedziłem henrego, to Wam też polecam. :lol:
Znaczy się - korzystać z kapitalnej aury - miałem 2 dni słońca od rana do zmierzchu, nawinięte chyba 4 setki, do tego kilka zamków, dworków, muzeum techniki w Chlewiskach a wieczorami trochę zimnych browców i 24h uśmiechnięta gęba. :punk:

W dechę! :ok:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

Post autor: sajmonwww »

falco pisze:Chłopaki wiecie co...? Superrr się jeździ po woj. na "Ś", właśnie wróciłem po 2 dniach penetrowanie tego i tamtego, ale,  że... jeździłem też po Mazowieckim i Łódzkim, gdzie przy okazji odwiedziłem henrego, to Wam też polecam. :lol:
Znaczy się - korzystać z kapitalnej aury - miałem 2 dni słońca od rana do zmierzchu, nawinięte chyba 4 setki, do tego kilka zamków, dworków, muzeum techniki w Chlewiskach a wieczorami trochę zimnych browców i 24h uśmiechnięta gęba. :punk:

W dechę! :ok:
nie na temat :grin:
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

Post autor: tomekpe »

Skippy pisze:O, widzę, że nie zostałem zrozumiany. A raczej zostałem zrozumiany zupełnie odwrotnie :/
Moja wypowiedź odnosiła się do zachowań ganiących Wola za to, że zaczepiony publicznie zabrał głos.

Ban, jak to ban, raczej przechodzi i można pisać dalej. Nic, co by mnie dotknęło na dłużej niż 5 minut. Znowu piszę tu nie na temat i wiem, że mogę dostać ostrzeżenie/bana. Posiadam pełnię władz umysłowych, trochę regulamin kojarzę i nie będę chował (czy też jawnie wyrażał) urazy jeśli zostanę przywołany do porządku. Nie lubię chamstwa i nieuprzejmości, dlatego cieszę się, że ktoś tu o to dba.

Wolo, bardzo podoba mi się twoja wypowiedź. Jasno, asertywnie oraz, co dla mnie istotne, bez zbędnych emotikonek odpowiedziałeś na zaczepkę. Brawo.
Tomekpe, po raz kolejny proszę Cię o czytanie ze zrozumieniem.
Pat, zrozumienie to rzecz subiektywna. Wasze posty mogą mieć zupełny wydźwięk, niż to było zamierzone i stąd moja pierwsza wypowiedź.

Naprawdę - przestańcie... :)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

Post autor: falco »

sajmonwww pisze: nie na temat :grin:
Eee... popatrz na moją wypowiedź drogą dedukcji:
- jeździłem po woj. na "Ś" (w temacie jest słowo klucz - Kielce),
- za oknem jest przepiękna, złota, polska jesień, mało tego jest też kalendarzowa (w temacie znalazłem kolejne słowo klucz - jesień),
- napisałem, że wróciłem, czyli jestem już "po" wyjeżdzie* (również mam poparcie w temacie słowem wytrychem - po).


* Ogarnął mnie smutek, ale jednocześnie radość, bo... było nie było, mój wpis jest (naj)bardziej rzeczowy. :dupa: :lol:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

Post autor: sajmonwww »

falco pisze:
sajmonwww pisze: nie na temat :grin:
Eee... popatrz na moją wypowiedź drogą dedukcji:
- jeździłem po woj. na "Ś" (w temacie jest słowo klucz - Kielce),
- za oknem jest przepiękna, złota, polska jesień, mało tego jest też kalendarzowa (w temacie znalazłem kolejne słowo klucz - jesień),
- napisałem, że wróciłem, czyli jestem już "po" wyjeżdzie* (również mam poparcie w temacie słowem wytrychem - po).


* Ogarnął mnie smutek, ale jednocześnie radość, bo... było nie było, mój wpis jest (naj)bardziej rzeczowy. :dupa: :lol:
Dedukuj temat i po zlocie... a nie kto był w Ś ... ale liczba postów mówi że wszystko robisz na temat :haha:
Moja nie rozumieć twoja
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

Post autor: falco »

sajmonwww pisze: Moja nie rozumieć twoja
W takim razie podpowiem, to był ż_a_r_t*, coby rozładować atmosferę... :cool: Tyle ode mnie, szykuję się do... kolejnego wyjazdu a jak wrócę pewnie znów poczytam kolejne spiny. :dupa: :lol:


* http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBart
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Cocio
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 263
Rejestracja: 19.01.2013, 20:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Małogoszcz

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

Post autor: Cocio »

No to już oficjalnie po jesiennym zlocie ... http://transalpclub.pl/ :sad:
Czekamy na info gdzie i kiedy następny :smile:
Cynciu
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1285
Rejestracja: 07.03.2010, 20:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

Post autor: Cynciu »

Niestety nie było mi dane dojechać na zlot i zobaczyć Waszych twarzy.

W niedzielę wróciłem z Maroka i na powitanie czekała na mnie przesyłka z gadżetami zlotowymi.
Wielkie dzięki. To naprawdę super, że zadaliście sobie trud wysyłając elementy pocieszenia i pamięci.

Pozdro dla orgów i uczestników
Cynciu
Wlóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..
[ Julian Tuwim ]
piwoonly
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 31.08.2014, 10:31
Mój motocykl: XL650V

Re: Zlot TCP, 2014, jesień, Kielce- I po zlocie...

Post autor: piwoonly »

Fajnie sie bawicie. Żałuje, że nie przyjechałem. Dopiero zaczynam przygode z Transalpem. Śmigam troche po piaszczystym lesie ale to co widze w offroadzie to jeszcze musze sie wiele nauczyć. Mój moto strasznie myszkuje w piasku, myśle że to słabe opony.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość