YAMAHA XT 660 Z TENERE (08-16)

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

YAMAHA XT 660 Z TENERE (08-16)

Post autor: prochu »

Hejka :grin: , czy są na naszym forum użytkownicy tegoż motóra, czy ktoś pokusi się o ocenę tego motocykla pod każdym względem. Wszyscy wiemy, że miszczem wszelkich testów porównawczych jest kolega Zimny, ale on nie miał chyba Tenery :mouthshut: .

Pozdrufki z Kaszub :thumbsup:
Nie łam się
- Wajdek
Awatar użytkownika
coreball
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 374
Rejestracja: 04.03.2012, 10:59
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: YAMAHA XT 660 Z TENERE (08-16)

Post autor: coreball »

Miałem tenerkę przez dwa sezony. Przez ten czas zrobiłem 45tyś km, wiec jakiś pogląd mam.
Generalnie super motocykl wyprawowy. Na trasie komfortowa przelotowa to tak. 110 wg gps (licznik sporo przekłamuje) powyżej jest trochę męcząco.
W terenie trochę ciężki, w porównaniu do trampka 650 poręczniejszy, ale trudniej się podnosi wysoko środek ciężkości.

Awarii jakiś nie miałem zawsze dowiózł do celu. Spalanie śmieszne średnio 4.5l/100km.
Pierwsze roczniki miały wadliwą odmę. powyżej 5tyś obr. wywalało olej do airboxa. Koszt dobrej to 30zł w ASO + godzina w garażu. https://www.xt660.com/showthread.php?t= ... YjtWqf8-hw

Ogólnie bardzo fajny motór.
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: YAMAHA XT 660 Z TENERE (08-16)

Post autor: prochu »

Dzięki za opinię :thumbsup:
Nie łam się
- Wajdek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości