Jakie lekkie moto

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.
przemo77390
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 535
Rejestracja: 19.08.2014, 15:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie lekkie moto

Post autor: przemo77390 »

Mogę opisać pierwsze wrażenia po zakupie DR650SE.
Na tą chwilę nie żałuje że kupiłem ten model. W błotku robi robotę, piach też idzie, jak dla mnie jest niezwykle lekki (nie czuć tych 165 kg), mogę się nim bawić do woli. Nie mam porównania z oryginalnym przednim zawiasem bo od razu zamontowałem emulator i jak na moje potrzeby jest niezwykle dobrze. Nic nie dobija, łapy nie bolą od wibracji (może w tych modelach w ogóle nie bolą). Mogę powiedzieć że chce się ganiać i ganiać. Wiem że odradzano mi tak duża pojemność ale kompletnie jej nie odczuwam a wręcz jak na razie widzę same pozytywy i dodatkowo mogę jak mi kiedyś przyjdzie do głowy zapakować mandzur i polecieć gdzieś dalej. Pewnie niektórzy powiedzą że lżejszy byłby lepszy ale motocykla na tor nie potrzebowałem. Być może jeszcze nie doświadczyłem porządnego terenu ale w takim który w tej chwili jest dostępny jest naprawdę dobrze. Robi błoto, brody, piach i nie narzeka a ja nie narzekam na jego wagę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość