Honda NT650V Deauville

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.
Awatar użytkownika
kulfon
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 120
Rejestracja: 30.05.2017, 14:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Honda NT650V Deauville

Post autor: kulfon »

Ostatnio niechcący dokonałem zakupu deauvillki. Rok 2003, pochodzi ze Szwajcarii, serwisowany do końca, po lekkim dzwonie... Jeszcze nie miałem okazji się nim przejechać, ale mam nadzieje że w weekend to się zmieni:)
Oczywiście nie jest to następca Trampka tylko kolega z garażu!

Plany: naprawa, a później zobaczymy...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kudlaty
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 58
Rejestracja: 29.07.2013, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Offtock ;-)

Re: Honda NT650V Deauville

Post autor: kudlaty »

Cześć,

Po zdjęciach widać ze to model przed liftowy (bez CBS-u na hamulcach Brembo nie na NISSINACH i inny kształt kufrów). Lift był w 2002 więc rocznik 2003 jaki podajesz może być rokiem pierwszej rejestracji a nie produkcji, ale to nie ma znaczenia. Ważne czy serducho zdrowe. Z niektórymi plastikami może być ciężko, ale powinieneś dać radę je zdobyć. Oby stelaż czachy był prosty. Za to deflektory na nogi i ręce to duży plus tej maszyny. Kilka sezonów przelatałem Deauvillą 650 i to całkiem wdzięczne wozidło. Powodzenia w odbudowie.
Awatar użytkownika
kulfon
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 120
Rejestracja: 30.05.2017, 14:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Re: Honda NT650V Deauville

Post autor: kulfon »

Co do rocznika to możesz mieć rację, ale lampa już jest plastik. Udało mi się kupić lewy boczek w promocji (330zł). poszukuję jeszcze czaszy w rozsądnej cenie. Stelaż pod czaszę był lekko zgięty, ale wyprostowałem go ręcznie, dopasuje jak będę miał czaszę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości