Jeśli nie Trampek, to co...

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Jeśli nie Trampek, to co...

Post autor: sajmonwww »

browar pisze:Alternatywa-LC8 :smile:
Pasowało by tu jeśli nie trampek to.... - browar :grin: :dupa: brawo dla przedmówcy
skvrsk
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 29.07.2019, 14:59
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Jeśli nie Trampek, to co...

Post autor: skvrsk »

Jak miło, że nie jestem sam z takim dylematem :D
Wybieram już od kilku miesięcy i stanęło na jednym konkretnym egzemplarzu Trampka 650 z forum z zawiasem od KTMa i jednym konkretnym KTMie 950... i jestem w kropce, bo obydwa mi się podobają, obydwa mają niezaprzeczalne plusy, obydwa mają swoje bolączki i doszedłem do momentu, iż czekam aż jeden się sprzeda żebym mógł kupić drugiego ze spokojną głową.
Awatar użytkownika
Pawel1980
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 312
Rejestracja: 28.04.2014, 18:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Giżycko

Re: Jeśli nie Trampek, to co...

Post autor: Pawel1980 »

Zamieniłem Trampka na ...Aprilię Shiver (nadal 2 cylindry choć tym razem to L90°) , a bmw f 650 żony na Kawasaki er-6f i jesteśmy mega zadowoleni. Definitywnie, może jednak chwilowo, koniec z offem. Drugi pełny sezon na szosie. Nie mam pojęcia dlaczego jest ciekawiej, mam większą, a co za tym idzie bardziej "dostępną" motoekipę. Trampkiem zjeździłem w koło co mogłem kilka razy, "trampkowa" ekipa częściowo zmieniła "priorytety", częściowo motocykle i tak wyszło. Teraz "dorasta" i powolutku rozglądam się za Ducati... :grin:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość