KTM 800

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

KTM 800

Post autor: Nadol »

Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: KTM 800

Post autor: grad74 »

O, ale fajnie wygląda. Ciekawe jaki będzie finalnie na gotowo?
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
trud
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 09.02.2014, 19:35
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: KTM 800

Post autor: trud »

No i jest.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kristobal
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1181
Rejestracja: 19.06.2011, 15:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WKZ/WR
Kontakt:

Re: KTM 800

Post autor: Kristobal »

Kopsnij jakieś dane. :)
Honda XL350R'85/ Yamaha XJR1200'95/ Kawasaki KLE650'09
Awatar użytkownika
trud
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 09.02.2014, 19:35
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: KTM 800

Post autor: trud »

Musisz poczekać do 07.11.2017 :smile:
Awatar użytkownika
Bosman78
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 640
Rejestracja: 15.01.2013, 14:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wa-wa Mokotow

Re: KTM 800

Post autor: Bosman78 »

Kurcze chyba sie starzeje....dla.mnie te kolejne wypusty nowych motocykli to jakas trauma ( stylistyczna) wygladaja jak potwory z kreskówek dla.dzieci :lol:
DL650A
Awatar użytkownika
mallory
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 133
Rejestracja: 27.09.2013, 09:05
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: KTM 800

Post autor: mallory »

Bosman78 pisze:Kurcze chyba sie starzeje....dla.mnie te kolejne wypusty nowych motocykli to jakas trauma ( stylistyczna) wygladaja jak potwory z kreskówek dla.dzieci :lol:
Ja chyba też.... no już taki brzydki, że szok... pierwsze skojarzenie - trochę bardziej upakowany xt660r ...jamnik po siłowni....
Awatar użytkownika
ArturS
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1267
Rejestracja: 03.08.2010, 22:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: KTM 800

Post autor: ArturS »

A nie chciałem nic pisać :lol: Widzę, że starzy wyjadacze mają podobne odczucia. Wygląda na to, że wszystko wypuszczają pod zachodnią kieszeń, zapewne powstanie milion świecidełek jako opcja wyposażenia i będzie można skomponować taką 800-tkę za 80kPLN :cool:
Co to kufa jest? :swieczki: W dupach się poprzewracało? Wszyscy (tak mi się wydaje) czekają na lżejszą wersję LC8 (niekoniecznie słabszą), a tu wypuszczają opasłą XT-Rę z odstającym ryjem :omg: Coś mi się wydaje, że LC4 Adv i LC8 Adv jeszcze dłuuuuugo pozostaną na szczycie podróżnych pomarańczy.
No ale... może w opcjach wyposażenia będzie owiewka ADV i większy baniak? :grin:
Części trampkowe www.transalp.riderparts.pl
Yamaha XT600Z Ténéré / Husqvarna TE610ie
Awatar użytkownika
trud
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 09.02.2014, 19:35
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: KTM 800

Post autor: trud »

Teraz jak się tak przyglądam, to coraz więcej rzeczy w nim jest dziwne. Chyba to nie jest produkt finalny, to jakiś prototyp. Brak podnóżków i uchwytu dla pasażera, bardzo kusy błotnik tylny i przedni, dziwnie i licho zawieszony wydech, brak owiewki przy lampie i zegarach, brak osłony łańcucha.
Awatar użytkownika
Kristobal
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1181
Rejestracja: 19.06.2011, 15:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WKZ/WR
Kontakt:

Re: KTM 800

Post autor: Kristobal »

Brak lusterek, kierunków i setów pasażera, choć uchwyty widać. Fakt taki do xtr podobny: ni to szosowiec ni terenowiec. Też się ugryzłem w kciuka na wygląd. No cóż tak już musi być że ktoś musi szokować, wprowadzać innowacje gdzie ich nie trzeba, wymyślać kwadratowe koło, być krok przed innymi choćby dla uwagi... Kto nie idzie do przodu ten się cofa, okrągła lampa to przeżytek mamy dwudziesty ósmy wiek i mnóstwo kokainy w żyłach, wymyślmy coś, by wytłumaczyć nasze wysokie menedżerskie gaże hehe. ;)
Honda XL350R'85/ Yamaha XJR1200'95/ Kawasaki KLE650'09
Awatar użytkownika
Bosman78
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 640
Rejestracja: 15.01.2013, 14:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wa-wa Mokotow

Re: KTM 800

Post autor: Bosman78 »

Kristobal pisze:Brak lusterek, kierunków i setów pasażera, choć uchwyty widać. Fakt taki do xtr podobny: ni to szosowiec ni terenowiec. Też się ugryzłem w kciuka na wygląd. No cóż tak już musi być że ktoś musi szokować, wprowadzać innowacje gdzie ich nie trzeba, wymyślać kwadratowe koło, być krok przed innymi choćby dla uwagi... Kto nie idzie do przodu ten się cofa, okrągła lampa to przeżytek mamy dwudziesty ósmy wiek i mnóstwo kokainy w żyłach, wymyślmy coś, by wytłumaczyć nasze wysokie menedżerskie gaże hehe. ;)
Dobre podsumowanie tego co sie dzieje w branży motoryzacyjnej i nie tylko...jakaś taka biegunka innowatorska....zmieniać, zmieniac, wszystko szybko, jak najbardziej.... Zmiana dla samej zmiany...aby uzasadnić byt projektantów w firmie nie ważne czy zmiana wynosi oczekiwaną wartość dodaną
DL650A
Awatar użytkownika
trud
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 09.02.2014, 19:35
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: KTM 800

Post autor: trud »

...799cc parallel twin motor pushes out 105 PS of power at 9,000 rpm; and 86 Nm of torque at 8,000rpm.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość