NOWY TRANSALP.

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.

Re: NOWY TRANSALP.

Postprzez nostrik » 29.04.2020, 00:41

Przyznam szczerze, że kompletnie nie rozumiem idei jaka przyświeca producentom motocykli :omg:. Samochody mają silniki coraz mniejsze, a motocykle większe. Budowanie mastodonta, który z dodatkowym szpejem i bagażami, wagą dorównuje przeciętnej armaturze jest dla mnie głupie. Szkoda, że zanikła klasa +- 600, chociaż jednocześnie mamy renesans klasy 300-400. Cóż, jestem skazany na Trampka po wsze czasy, ale z uciechą czekam na chwilę, kiedy turystyczne enduro dostanie silnik Goldasa czy innego Rocketa. Obiecuję, że nie będę się śmiać :haha: .
nostrik
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników

Miejscowość: Szczecin
Mój motocykl: XL650V

Re: NOWY TRANSALP.

Postprzez Kiddo » 29.04.2020, 16:37

nostrik napisał(a):Przyznam szczerze, że kompletnie nie rozumiem idei jaka przyświeca producentom motocykli :omg:. Samochody mają silniki coraz mniejsze, a motocykle większe. (...)Szkoda, że zanikła klasa +- 600, chociaż jednocześnie mamy renesans klasy 300-400. Cóż, jestem skazany na Trampka po wsze czasy.
Podpisuję sie w 100%. AT -jak dla mnie- za duża i za ciężka. T7 to , znów jak dla mnie, terenówka dostosowana do drogi a nie odwrotnie. Z tego co czytam i oglądam dłuższe wyprawy już ze wzgledu na siedzenie są mało przyjemne. No i też lekka nie jest. Honda cb500x rally raid to by było to ale ta znów za mała jak na 182cm. Trampek forever. :smile:
Awatar użytkownika
Kiddo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku

Miejscowość: Stuttgart/ Gdańsk
Mój motocykl: XL600V

Poprzednia

Wróć do Outsiders

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość