Stary trampek czy nowszy Freewind

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.
Awatar użytkownika
aanis71
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 275
Rejestracja: 29.02.2012, 15:47
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stary trampek czy nowszy Freewind

Post autor: aanis71 »

Gwoli wyjaśnienia- Grad nie wiem gdzieś Ty to czytał ale zmień prasę ;) odnośnie długości lag to są jakieś brednie. To jest kluczowy element którym różnią się Dakary od zwykłych Gsów. gdyby miały taką samą długość koło 21' nie weszłoby. takie sprostowanie odnośnie BMW. poza tym kolega rozważa model wczesniejszy czyli F650 na gaźniku a nie wersje Gs na wtrysku( której nie kupi pożadnej sztuki w założonym budżecie).
Co do autora, jesteś na forum Trampka wiec wiekszosc będzie Ci polecała ten motek -logiczne ;) wg mnie, poszukaj przejedź się Trampkiem, Fredem, Aprilką, Bmą,Tenerką i wtedy sam będziesz wiedział co Tobie najbardziej pasuje- w myśl zasady "jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki".
Żyje się tylko raz, ale jeśli robisz to właściwie, jeden raz wystarczy
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Stary trampek czy nowszy Freewind

Post autor: KrzysieG »

Jako zainteresowany, się wypowiem. Odnośnie BMW, to na nowszego GS-a mnie nie stać, natomiast jeśli chodzi o zadowolenie z jazdy to ponoć tym nowszym GSem jeździ się super, mówi to mój znajomy który osobiście jeździ nowym tigerem a żona GS-em, takim za 12koła. Ja natomiast pozostane jednak przy trampku. Może do wiosny coś się podskłada, a jak nie, to poszukam czegoś starszego w dobrym stanie. Za 5 tysi już by się coś znalazło z lat 90-tych. Wszystkim dzięki za gorącą dyskusję i rady. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
KJU
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 454
Rejestracja: 10.04.2013, 09:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Słojczany

Re: Stary trampek czy nowszy Freewind

Post autor: KJU »

Hej, być może nie doszło do tarnsakcji, ale miał niejaki koton -od nas z forum (Krzysiek z Bielska-Białej) trampka 600 z czarnym silnikiem, piękna maszynka w kolorze niebieskim i wysoką szybą kanadyjską (o dziwo plastiki całe nie klejone, aż miło posłuchać i pogapić się na taką maszynkę).
Chciał sprzedać, bo szukał czegoś większego, cena 4000 PLN, jakbym od wiqa nie kupił Freda, kto wie?
Napisz, do niego na PW, może akurat.
Pozdrawiam
życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiadomo co się trafi

http://zamiedzaidalej.blogspot.com/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości