Zlot TCP, 2013, jesień, Olza WAŻNE INFORMACJE

20 - 22. 09. 2013
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Zlot TCP, 2013, jesień, Olza WAŻNE INFORMACJE

Post autor: sajmonwww »

Temat w którym podajemy istotne szczegóły o których informowaliśmy lub nie, ale warte przypomnienia.
- Trasa "OFF" do WYDRUKU
punkty odnalezienia trasy (WP - GPS) podamy przed wyjazdem na trasę, prośba na ten czas o wydrukowanie sobie list i kto ma to niech zabierze mapniki itp.
- Domki są nieogrzewane zmarzluchom polecam zabrać śpiwór - temp zewnętrzna planowana na 12-16 st. C w środku ?
- 4 pierwsze osoby na liście domkowej to osoby na 2 łóżka (każdy ma 1/2 łóżka/wersalki) 2 następne = karimata, śpiwór na podłogę.
Na łóżko są poduszki i koce, na podłogę wszystko we własnym zakresie - Ci co mają śpiwory polecam mimo koca zabrać śpiwór...
- za każdy domek musieliśmy wyłożyć po 200 zł kaucji a domków jest 18... każdy odpowiada za siebie przede wszystkim materialnie, żeby potem nie było zwady
a jak już się coś stanie no to nic życie, ale trzeba za to wziąć odpowiedzialność. Wiem że to normalne ale na wszelki wypadek przypominam...
- spotykamy się od godziny 14 w piątek Ośrodek Wypoczynkowy „OLZA”, Olza, ul. Kolejowa
- sklep spożywczo/alkoholowy jest "rzut beretem" kawałek dalej są biedronki itp.
- na ośrodku bar piwny, jakieś przekąski,
- jest smażalnia ryb - jak będzie popyt to gospodarz otworzy
- zatankujcie jak będziecie dojeżdżać na sobotę trzeba mieć paliwo...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość