Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

20 - 22. 09. 2013
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

Widzę że mało chętnych na zjazd do kopalni :niewiem:
mam nowy nr - jest w profilu i informacjach...
Awatar użytkownika
piokolo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 46
Rejestracja: 20.08.2012, 22:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Legionowo

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: piokolo »

[quote="sajmonwww"]Widzę że mało chętnych na zjazd do kopalni

wakacje , trochę cierpliwości :smile:
Jadę tam gdzie patrzę ...patrzę tam gdzie jadę.
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: bartekk »

Czy wielkim afrontem dla Transalpowej Braci byłby przyjazd na Zlot całą familią, tj moja żony :witch: i całej czeredy dzieciaczków :smile6: :smile6: :smile6: . Żona z dzieciaczkami przyjechałaby samochodem, ja oczywiście TA.
A może jest więcej chętnych na przyjazd familijny. Podobno Idaho deklarowała się z organizacją polowego przedszkola :grin:

EDYTA: Nie wiem jak to możliwe, ale ktoś dopisał się do mojego postu. Tekst poniżej, nie kasuję. I proszę nie zarzucajcie mi że to jakiś spiek, mgła i brzozy :grin: .
"Ja tam też planuje zabrać córkę... jak będzie chciała... :tongue: a żona to sama za mną jeździ więc się nie liczy
dawaj z familiadą... :crossy:"
Ostatnio zmieniony 10.08.2013, 11:46 przez bartekk, łącznie zmieniany 1 raz.
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: wilczek »

Bartku, Idaho takową deklarację składała :grin: sam , na własne ucho słyszałem :thumbsup: a żonkę i Miloszka zabieraj :thumbsup:
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: bartekk »

Jak już z czeredą przyjadę, to całą. Jeszcze dwie córki :tongue: .
ps: Miłosz był dzielny do końca, nie zasnął. Czarował ciocię Miśkę.
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: Wolo »

bartekk pisze:Czy wielkim afrontem dla Transalpowej Braci byłby przyjazd na Zlot całą familią, tj moja żony :witch: i całej czeredy dzieciaczków :smile6: :smile6: :smile6: . Żona z dzieciaczkami przyjechałaby samochodem, ja oczywiście TA.
To już chyba zależy od organizatorów i samych rodziców, ale czy aby na pewno zlot motocyklowy to właściwe miejsce dla dzieci?
Wiadomo, jak wyglądają takie zloty i co się tam robi, jakiego słownictwa używa...po zachodzie słońca z motocyklistów wychodzi zło ;)
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

Wolo pisze:
bartekk pisze:Czy wielkim afrontem dla Transalpowej Braci byłby przyjazd na Zlot całą familią, tj moja żony :witch: i całej czeredy dzieciaczków :smile6: :smile6: :smile6: . Żona z dzieciaczkami przyjechałaby samochodem, ja oczywiście TA.
To już chyba zależy od organizatorów i samych rodziców, ale czy aby na pewno zlot motocyklowy to właściwe miejsce dla dzieci?
Wiadomo, jak wyglądają takie zloty i co się tam robi, jakiego słownictwa używa...po zachodzie słońca z motocyklistów wychodzi zło ;)
coś w tym jest - widzieć tatę z kolegami upodlonego - bezcenne :haha: :lanie:
Awatar użytkownika
leslaw
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 04.04.2010, 21:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: WROCLAW (okolice)

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: leslaw »

Wydaje mi się że przesadzacie. Przecież to nie jest zlot ogólny, gdzie przyjeżdżają przypadkowi ludzie i wszystko zdarzyć się może. U nas jest miło, wesoło i w przyjaznej, prawie rodzinnej atmosferze. Poza tym, gdy jest najweselej ( :drinking: ) to dzieci już śpią.
Awatar użytkownika
dominiq_liq
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 192
Rejestracja: 08.10.2012, 19:45
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: dominiq_liq »

Kiedy będzie podana trasa turystyczna do wiadomości, co by cośik wybrać ?
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: wilq.bb »

Po weekendzie powinna być. Trochę w tym mojej winy, że jeszcze nie jest publiczna, ale nie :whip: proszę
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

leslaw pisze:Wydaje mi się że przesadzacie. Przecież to nie jest zlot ogólny, gdzie przyjeżdżają przypadkowi ludzie i wszystko zdarzyć się może. U nas jest miło, wesoło i w przyjaznej, prawie rodzinnej atmosferze. Poza tym, gdy jest najweselej ( :drinking: ) to dzieci już śpią.
no ja tam widziałem wiele :bija: ksywek nie podam ale bałem się że byłem świadkiem przestępstwa art. 148 § 1 :drinking:
Awatar użytkownika
ant6
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 849
Rejestracja: 17.03.2013, 20:10
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: ant6 »

a ja mam takie pytanie :-):
jakby ktoś czyli ja i moja Pani Plecaczkowa chcieli przyjechać na taki zlot ale przegapili oczywiście zapisy :egh: to mogliby jakoś się z ORGANIZATOREM dogadać i pojawić się na tej imprezce? Na domek nie ma co liczyć to wiadome a i sprzętu typu namiot i psiworki też nie posiadam :-( ...(kurde pogrążam się coraz bardziej ale co tam piszę :tongue: ). Myślę, że gdzieś w okolicach znalazłbym coś na kimę ale to już poza ośrodkiem pewnie. I jak ewentualnie kosztowo by to wyglądało :-).

Pytam tak teoretycznie, bo wiem, że jakieś zasady obowiązują. No ale jeżeli nie ten zlot to pozostaje wiosna 2014 :-)
If nobody hates you, you're doing something wrong
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: mirkoslawski »

Ja mam pytanie co do tras - będą jakieś szczegóły czy coś? Bo jakoś tak cicho o zlocie a już niecały miesiąc...pytam bo nie wiem, czy nastawiać się na jazdę czy na napitek :cool:
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: mirkoslawski »

sajmonwww pisze:proszę o niespamowanie, nie wiem jak się przenosi tematy a Wolo przeżywa wszystko... :grin: jest luźne gadki tam sobie piszcie pierdoły...
Sajmon - z całym szacunkiem...gdyby nie "pierdoły" nie było by wiele słychać o jesiennym zlocie...wiem - to poważny temat ale jak dla mnie to więcej luzu bo i tak jakoś szału z postami nie ma :wink:
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

mirkoslawski pisze:
sajmonwww pisze:proszę o niespamowanie, nie wiem jak się przenosi tematy a Wolo przeżywa wszystko... :grin: jest luźne gadki tam sobie piszcie pierdoły...
Sajmon - z całym szacunkiem...gdyby nie "pierdoły" nie było by wiele słychać o jesiennym zlocie...wiem - to poważny temat ale jak dla mnie to więcej luzu bo i tak jakoś szału z postami nie ma :wink:
ja wiem że nie masz co robić i nie możesz doczekać się kiedy się zobaczymy i damy w palnik, ale to temat o pytaniach do organizatorów a my mamy naprawdę dużo roboty i to nie tylko zlotowej... będzie dobrze i jak zwykle będziemy się doskonale bawić... ale proszę o wybór odpowiednich wątków...
Ale skoro bardzo chcesz... trasa beskidzka jest i na początku tygodnia podam szczegóły mam też już ślady GPS itp to samo OFF.
Mogę to wrzucić ale co to będzie za niespodziewajka, dasz sobie street view i nie musisz już jechać :lol: no za wyjątkiem OFF - a to można wrzucić
na chwilę przed zlotem żeby kto chce mógł sobie wrzucić i nie zabłądzić...
A tak całość z grubsza klepnięta, identyfikatory srory, gadżet zlotowy, muza itp załatwione jedynie czekam na koniec wpłat żeby określić docelowe ilości... (dajemy czas do 30 po tym terminie nie gwarantuje gadżetu a im dłużej dalej ktoś będzie zwlekał tym gorzej bo misek braknie a jedzenie jest na identyfikatorze oprócz tego jest brama i się poprostu nie wejdzie przez "ochronę" więc jak ktoś myśli że się wkręci to się myli )
Co tam jeszcze - dopinam temat z DosToros odnośnie maszyn testowych i gadżetów, czekam już na ostateczne zakończenie zapisów na trasę "Industry"
żeby klepnąć kopalnie... W przyszłym tygodniu jak mi dojdzie nowy napęd przejadę się zobaczyć trasy, muszę zdążyć w tygodniu bo w sobotę idę na wesele,
jak nie to w następnym... więcej grzechów nie pamiętam... i proszę o wyrozumiałość... :ok:
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

Proszę o dokonanie wpłat, wiem że kilka osób wyleciało ale nadal brakuje wieluuu wpłat. Ostateczny termin to 30.08 !!!!
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: mirkoslawski »

Sajmon - no w palnik damy :ok: ale żebyś znowu mnie o pierdoły nie posądzał :tongue: co to jest to "DosToros"? I o jakich "maszynach testowych" mówimy? Bo jak coś to dla mnie azjatka :grin:

A apropo offa - ile kilosów, jaki czas planowany, jakieś fotki? Skoro Paweł wytyczał - może warto napisać, że "kostka only"? :lol: Czy nie?
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

mirkoslawski pisze:Sajmon - no w palnik damy :ok: ale żebyś znowu mnie o pierdoły nie posądzał :tongue: co to jest to "DosToros"? I o jakich "maszynach testowych" mówimy? Bo jak coś to dla mnie azjatka :grin:

A apropo offa - ile kilosów, jaki czas planowany, jakieś fotki? Skoro Paweł wytyczał - może warto napisać, że "kostka only"? :lol: Czy nie?
Pałeł szykuje informacje, ale polecam jego profil FB Paw :cool: eł Cich :crossy: y (jak by to nie brzmiało) :haha:
Jest tam kilka zdjęć, jakaś zajawka z roadbooka - Twierdzi że można i bez kostek, długość ok. 100 km szutry, polne, jakiś dziurawy miejscowy asfalt,
ale jak widzę jego pajero po brzuch w błocie to ja tam anakami nie jadę :grin:
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: Bugi »

Czy na forum bedzie opublikowa lista ludzi którzy wpłacili za zlot ?
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zlot TCP jesień 2013, pytania do organizatorów

Post autor: sajmonwww »

Bugi pisze:Czy na forum bedzie opublikowa lista ludzi którzy wpłacili za zlot ?
będzie, tylko Ci co obiecali zapłacić po 31.08 zrobią to w tym tygodniu i ustawimy wszystkich na domki itd.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość