ITT 2014 - luźne gatki

Międzynarodowy Zlot Transalpa - Polska
Awatar użytkownika
Pingwin
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 561
Rejestracja: 06.12.2008, 00:10
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Nysa/Reykjavik

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Pingwin »

Witam,nie dostalem maila z danymi do przelewu :blush:
Dawniej gdziala
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

dostaniesz :) nikt jeszcze nie dostał... cierpliwości :)
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Pingwin
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 561
Rejestracja: 06.12.2008, 00:10
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Nysa/Reykjavik

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Pingwin »

Oki doki, zasugerowalem sie pkt.10

"1 marca 2014 r. wszyscy zarejestrowani otrzymają automatyczny e-mail z danymi do przelewu"

Myslelem,ze cos u mnie szwankuje :wink:
Dawniej gdziala
Awatar użytkownika
Pilot
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 332
Rejestracja: 10.02.2013, 17:32
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Raszyn

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Pilot »

Daniel, nie wiem jakie macie plany organizacyjne dotyczące tras, ale ze swojej strony chciałbym coś zaproponować.
Może by się udało załatwić zgodę "kogoś tam" i byśmy wjechali tak na 250 motocykli na Stare Miasto?
Wśród nas pewnie wielu chciałoby przeżyć coś takiego, a i przy okazji byłaby niezła atrakcja dla turystów.
Zastanówcie się nad tym, proszę :thanks:
Old pilots never die, they just go on to a ... new plane.

Jawa 50 Mustang > ...... > Honda Transalp XL600V
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

eeej, nie zdradzaj niespodzianek :)
celowo plan imprezy podany jest tak lakonicznie, żeby na zlocie osiągnąć efekt zaskoczenia :witch:
BTW - my raz w roku legalnie wjeżdżamy na Rynek Główny w Krakowie w moto-mikołaje - zapraszam do nas w grudniu :crossy: , jest fajna akcja :ok:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Pilot
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 332
Rejestracja: 10.02.2013, 17:32
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Raszyn

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Pilot »

Ja nic nie mówiłem, tak sobie tylko pomarzyłem :smile:
A tak w ogóle to o co chodzi? :cool:
Old pilots never die, they just go on to a ... new plane.

Jawa 50 Mustang > ...... > Honda Transalp XL600V
Awatar użytkownika
abdul25
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 102
Rejestracja: 23.06.2008, 00:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wadowice

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: abdul25 »

Ekhm , ekhm :blush: , a jak wygląda sprawa sanitariatów dla " namiotowców " ?
Awatar użytkownika
toper
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 377
Rejestracja: 16.09.2012, 18:47
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: toper »

Może nie znalazłem, ale jest gdzieś info odnośnie tras jakie są przewidziane, bardziej OFF czy może ON ?
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Nadol »

Ruszył się temat wpłat czy nadal czekamy na mejlowe info?

Edyta:
Się ruszyło to i się wpłaciło ;)
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

abdul25 pisze:Ekhm , ekhm :blush: , a jak wygląda sprawa sanitariatów dla " namiotowców " ?
przy pełnej obsadzie namiotów będą osobne sanitariaty tylko dla 'namiotów', jak będzie mniej namiotów, to korzystanie w pawilonie
ps. nie wiem jeszcze ile to jest "mniej" - pod koniec maja wiele spraw sie 'usankcjonuje', bo niektóre zależą od ilości uczestników
toper pisze:Może nie znalazłem, ale jest gdzieś info odnośnie tras jakie są przewidziane, bardziej OFF czy może ON ?
planujemy troche tego i tamtego - dla każdego coś dobrego :)
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
dominiq_liq
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 192
Rejestracja: 08.10.2012, 19:45
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Łódź

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: dominiq_liq »

Przeglądam listę uczestników......przeglądam......przeglądam i wychodzi mi na to, że nie dość, że Międzynarodnyj Zlot odbędzie się za zachodnią granicą (statystycznie patrząc na ilość zartejestrowanych Niemców i opłaconych pobytów), ludzi będzie garstka (na Ogólnopolski jest coś koło 250 luda - 2,5 X więcej) a na kolację kiełbaska z ogniska z pobliskiego gees-u bo sponsorów brak :swieczki:
Awatar użytkownika
MarekX
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 12.04.2012, 09:45
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Weiterstadt (rodem z Żywca)

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: MarekX »

dominiq_liq pisze:na Ogólnopolski jest coś koło 250 luda - 2,5 X więcej
...około 250 Polaków a więc 10 X więcej. gdyż tu tylko 25-ciu.
Jak na razie trochę biednie to wygląda jak na pierwszy ITT w Polsce. (trochę mało gospodarzy) :-(
falco pisze:Maj obfituje w dużą ilość imprez, do tego zlot wiosenny, obstawiam, że ludzi zwyczajnie nie stać, by w tak krótkim czasie zaliczyć kilka wyjazdów na raz i musieli wybierać gdzie się wybiorą.
To chyba każdemu tak idzie że musi wybierać. I zagraniczni Trampkarze pieniędzmi nie sr….., ale czasami dobrze poznać ludzi jeżeli się ma zamiar Trampkiem nie tylko po Polsce ale i po Europie jeździć.
A okazja jest, gdyż nazbierało się już 10 narodowości.
Ostatnio zmieniony 14.04.2014, 08:51 przez Wolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ort
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

dominiq_liq pisze:Przeglądam listę uczestników......przeglądam......przeglądam i wychodzi mi na to, że nie dość, że Międzynarodnyj Zlot odbędzie się za zachodnią granicą (statystycznie patrząc na ilość zarejestrowanych Niemców i opłaconych pobytów),
nie mamy wpływu na to ile osób z jakiego kraju się zapisuje i wpłaca, ale też nie chcielibyśmy takowego mieć - każdy jest mile widziany - nawet gdy to będzie setny Niemiec.
Celem zlotu przede wszystkim jest: relaks, wspólna dobra zabawa, nawiązanie fajnych kontaktów/znajomości..; wartością dodaną może być ew. wygrana fajnej nagrody i miłe wspomnienia..
Jeżeli ilość naszych zachodnich sąsiadów jest dla Ciebie aż takim problemem, to może powinieneś zastanowić się, czy chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu :egh:
dominiq_liq pisze:ludzi będzie garstka (na Ogólnopolski jest coś koło 250 luda - 2,5 X więcej)
Falco chyba dobrze wyjaśnił prawdopodobny powód - osobiście się z nim zgadzam...
dominiq_liq pisze:a na kolację kiełbaska z ogniska z pobliskiego gees-u
Drogi Kolego, nie wiem, skąd wziął Ci się w głowie taki pomysł, ale zapewniam, że podczas zlotu będzie profesjonalny catering i nie ma tu miejsca na żadną wpadkę.
To nie jest pierwszy taki duży zlot w tym ośrodku i zapewniono mnie, że wyżywienie będzie na najwyższym poziomie jakościowym - grill również !
Jeżeli natomiast pijesz to tego, że nie ma w cenie kolacji (bo w sumie nie wiem, jak mam to interpretować) i trzeba sobie ją kupić, to wyjaśniam :
nie było problemem doliczenie 45 zeta za trzy kolacje, ale celowo nie ujęliśmy kolacji w cenie, gdyż :
w środę - w dniu przyjazdu niektórzy mogą przyjechać późnym wieczorem/nocą i mogą być już po sytym posiłku
w pozostałe dni nie każdy weźmie kolację, bo albo będzie nażarty późnym obiadem albo jej np. nie jada z zasady
- czyli w obu przypadkach ona przepadnie takim osobom i jeżeli nawet potencjalnie kolacji nie zjadło by tylko 20% uczestników, to i tak szkoda tej kasy wywalać w błoto
A ci, którzy będą chcieli to sobie ją kupią za te 10 czy 15 zł, bo grill będzie działał każdego wieczora...
dominiq_liq pisze:bo sponsorów brak :swieczki:
Nawet, jeżeli miało by nie być ani jednego sponsora, to nie ma to wpływu na zlot, gdyż w cenie jest przecież nocleg i micha + jakieś muzyczne urozmaicenie wieczoru, a trasy i konkursy przygotowuje się na zasadzie wolontariatu...
Ale wyjaśnię, że nie zamieszczamy informacji o sponsorach dopóki nie będzie wszystko domknięte "pisemnie", a rozmowy jeszcze trwają..
Takie wpisy jak ten tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że lepiej podawać informacje tylko pewne niż potem je usuwać czy poprawiać.
No cóż, nie przypuszczaliśmy, że na ocenę zlotu wpływ może mieć ilość sponsorów, a decyzja o uczestnictwie podejmowana może być przez pryzmat brand'ów towarzyszących imprezie :omg:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
dominiq_liq
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 192
Rejestracja: 08.10.2012, 19:45
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Łódź

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: dominiq_liq »

Nie rozumiem.
Albo pogoda żle wpływa na Was Towarzyszu albo źle zrozumiałeś mój zapis.

1. Nie mam nic do niemców, francuzów i innych narodowości. Wielokrotnie byłem na zabawach gdzie byłem jednym z nielicznych polaków i nie miałem z tym problemu.
MarekX 2 posty wyżej wyjaśnił sprawę, o którą mi chodziło.
2 oraz 3 występują razem. Jeżeli na stronie ITT występuje zakładka - sponsorzy to odnoszę się do tego, że ta zakładka jest pusta. Zawsze można napisać na niej (jeżeli takie są wymagania stworzenia strony ) w zakładce sponsorzy ---- NIESPODZIANKA :smile:
W chwili obecnej to ja czuję się zniesmaczony tym, że brak jest Wam poczucia humoru tak potrzebnego dla zakładki "Luźne gadki" oraz forum motocyklowego a nie radców prawnych (nie obrażając nikogo)

Tyle co moje.

--- Jeżeli ilość jak to napisałeś sąsiadów zza zachodniej granicy by mi przeszkadz\ała to za Zlot bym nie wpłacał.
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Leo »

Ojtam ojtam, Panowie :)
Proponuję się tutaj nie denerwować tylko przyjechać na zlot, napić się piwka i najzwyczajniej w świecie się integrować :kolejka: :zabawa: :kolejka: :zabawa: :kolejka:
O sponsorów spokojna głowa - na tak zacną imprezę na pewno będą sami walić drzwiami i oknami :P
O jedzenie też bym się nie martwiła :) Zawsze jakiś chleb i masło dla Was znajdziemy :D
Więc kombinujcie tylko kasę na wpisowe i na paliwo i :witch: :szab: :witch: :szab: :witch: :szab: na ITT 2014.
Bez marudzenia, bo będzie :lanie:
A dla grzecznych i nie marudzących będzie o tak: :whip: :drinking: :whip: :drinking:
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

donoszę, że plan zlotu wyklarował się już w szczegółach :zabawa: :

http://itt2014.pl/index.php/page/itt201 ... je-41.html

zapewniam też, że nikomu nie zabraknie luzu i poczucia humoru :tongue: :lol: :impreza:

Jest też nius : udało się przesunąć na koniec maja termin zgłoszenia do ośrodka ostatecznej ilości osób , co niniejszym ma wpływ na termin zapisów i wpłat :thumbsup:

.. i drugi nius : zaczynamy chwalić się partonami i sponsorami :yaho: http://www.forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=184&t=15795 :yaho:
:zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
rox
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 83
Rejestracja: 07.11.2013, 15:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Żory

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: rox »

Leo pisze: :lanie:
A dla grzecznych i nie marudzących będzie o tak: :whip: :drinking: :whip: :drinking:
Kurcze ....czyli będzie wszystko to co lubię, Leo mam nadzieję,że dotrzymasz słowa...:)
Awatar użytkownika
Krystek
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 01.11.2010, 12:29
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Odolanów

Re: Odp: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Krystek »

Co tu taka cisza zlot juza za dwa tygodnie :)
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Odp: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Nadol »

lulejkos pisze:Co tu taka cisza zlot juza za dwa tygodnie :)
Regenerujemy się po Lipie aby mieć kondycję na ITT.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Leo »

Jedni się regenerują po Lipie, inni ganiają po ortopedach, rtg, itp po zawodach motocrossowych :) Ale spokojnie.... ITT będzie i będzie super!!!!
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość