ITT 2014 - luźne gatki

Międzynarodowy Zlot Transalpa - Polska
Awatar użytkownika
Janko
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 86
Rejestracja: 30.06.2013, 23:54
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Janko »

modern25 pisze:a co Hąda odwaliła na ITT .? pisał ktos ze "niesmak ze olali " tak z ciekawości pytam co sie stało .
Mieli przyjechać z motocyklami do jazd testowych na pewno miały być NC750 i niektórzy mówili, że też Crosstourtery. Wystawiliśmy namiot specjalnie dla nich, dali baner na bramę i... nie przyjechali zupełnie kompletnie olali i nawet nie zadzwonili z żadną informacją. To się nazywa "postawa frontem do klienta"... Na szczęście inni sponsorzy dopisali (dzięki Małyszek) i mimo żenującej postawy Hondy było wszystko co potrzeba.
Awatar użytkownika
MAŁYSZEK
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 20.02.2009, 12:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: MAŁYSZEK »

Daniel nie wiem czy pamiętasz ale obiecałeś nam konkurs z nagrodami :lol:
Awatar użytkownika
Krystek
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 01.11.2010, 12:29
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Odolanów

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Krystek »

A ty jestes głównym kandydatem do wygrania bluzy Denona
ZIELONO MI
Awatar użytkownika
Pingwin
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 561
Rejestracja: 06.12.2008, 00:10
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Nysa/Reykjavik

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Pingwin »

Mój pierwszy zlot :ysz:
Tato,zabierzesz mnie kiedyś na zlot motocyklowy?- zapytała moja 18sto letnia córka. Jasne ale wiesz ,że jak są organizowane zloty trampka to mnie nie ma w PL. Ale
nadeszła dobra wiadomość o zlocie ITT i postanowiłem tak ustawić urlop w tym roku,że przylecę do Polski i pojadę z córką na ten zlot. Bardzo mi na tym zależało-bo z jednej strony czas spędzony z córką jest bezcenny a z po drugie nigdy nie byłem na zlocie i bardzo chciałem poznać ludzi których znam z forumowych nicków.
Wszystko załatwiłem ,za zlot zapłaciłem,motocykl przygotowany czeka pod domem-rano ruszamy! Jeszcze jadę wieczorem po córkę do Opola i wracamy do Nysy. Pomyślałem,że trzeba nakryć pokrowcem motocykl bo parkuję wyjątkowo pod blokiem, jakoś krzywo stoi i pomyślałem,że postawię na centralkę. Szarpnąłem i.....straszny ból w plecach. Ledwo wdrapałem się na 3 piętro po schodach,w domu tabletki przeciwbólowe i już wiem ,że nigdzie nie pojadę!!!Rano zamiast w drogę na zlot-na wizytę do lekarza. Córka mnie pocieszała i mówiła,że jeszcze kiedyś pojedziemy a mi było tak cholernie przykro.... i żal ale nie straconych pieniędzy(nie małych zresztą) ale tego straconego czasu z częścią z Was...... Do zobaczenia następnym razem -Pingwin
P.s. Plecy jeszcze bolą ale jutro rano ruszam na na Bałkany
Dawniej gdziala
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Nadol »

Pingwin, zlotów jest i będzie dużo więc na pewno na któryś dotrzesz. Zdrowie ważniejsze! Córce na pewno to jakoś wynagrodzisz... może na następnym zlocie?
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
pink
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 114
Rejestracja: 14.09.2009, 21:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Żywiec

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: pink »

edit:
... to Daniel wielki szacunek ze mimo przeciwności losu daliście radę .
Awatar użytkownika
MarekX
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 12.04.2012, 09:45
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Weiterstadt (rodem z Żywca)

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: MarekX »

Melduję powrót (Victorii i mój ) dziś o 5 tej rano.
Jeszcze raz podziękowania dla organizatorów oraz pozostałych uczestników za wspaniałe chwile.
Awatar użytkownika
Janko
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 86
Rejestracja: 30.06.2013, 23:54
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Janko »

edit :
...
Raz jeszcze do organizatorów RESPECT, byliście super!!!
Pozdrawiam ...
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

Janko pisze:
modern25 pisze:a co Hąda odwaliła na ITT .? pisał ktos ze "niesmak ze olali " tak z ciekawości pytam co sie stało .
Mieli przyjechać z motocyklami do jazd testowych na pewno miały być NC750 i niektórzy mówili, że też Crosstourtery. Wystawiliśmy namiot specjalnie dla nich, dali baner na bramę i... nie przyjechali zupełnie kompletnie olali i nawet nie zadzwonili z żadną informacją. To się nazywa "postawa frontem do klienta"... Na szczęście inni sponsorzy dopisali (dzięki Małyszek) i mimo żenującej postawy Hondy było wszystko co potrzeba.
Najpierw była mowa o NC750 (najnowszy model Hondy a'la enduro) od dealera + Crosstourer od Hondy. Honda szybko wycofała się z Crosstourer'a (że niby jacyś reporterzy "testują" w ten weekend), ale NC'ek do końca był aktualny na czwartek i piątek.
Dealer przyjechał, rozbił bramę i namiot brandowany Hondą, który stał pusty przez cały zlot. W piątek dzwoniłem do dealera (że drugi dzień pusto i o co kaman) - nie odebrał.. I tyle było Hondy na zlocie.
Z Honda-Motor-Europe były.. UWAGA : siatki, smycze i gift zlotowy ..... - breloczek. Bez komentarza.. Zainteresowanym mogę opowiedzieć kulisy "współpracy" z Hondą na jakimś zlocie czy innym spotkaniu - nie będzie żadnych tajemnic (ale to jest tak zawiły temat, że nie chce mi się tu pisać..)
MAŁYSZEK pisze:Daniel nie wiem czy pamiętasz ale obiecałeś nam konkurs z nagrodami :lol:
ale przecież był... Wygrałeś przez siebie ufundowany wind-stoper :lol: - pamiętasz w ogóle coś z rozdania nagród ? :haha:
Pingwin pisze:.... Szarpnąłem i.....straszny ból w plecach. Ledwo wdrapałem się na 3 piętro po schodach,w domu tabletki przeciwbólowe i już wiem ,że nigdzie nie pojadę!!!
.... i żal ale nie straconych pieniędzy (nie małych zresztą) ale tego straconego czasu z częścią z Was...... Do zobaczenia następnym razem -Pingwin
na los nic nie poradzisz, ale byliśmy myślami z Tobą (przynajmniej ja) i Ty z nami . Odbijesz sobie na kolejnym ITT czy innej okazji.. Do miłego i zdrowia !
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
MAŁYSZEK
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 20.02.2009, 12:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: MAŁYSZEK »

Tak pamiętam jakieś bicie braw, krzyki i to że ktoś kazał mi ciągle wstawać i rano obudziłem się w kurtce motula, chyba pomidory od Bolka mi zaszkodziły
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: Daniel »

to nie były wcale pomidory :lol: :lol: :lol: :lol: ... niezły musiał być ten "sen", że budzisz się w kurtce Motula :tongue: :lol: Niech Bolek lepiej da numer do tego dealera :cool:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: ITT 2014 - luźne gatki

Post autor: sajmonwww »

hmm... coś jak tu ? od min 1:07 ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość