Podziękowania

Międzynarodowy Zlot Transalpa - Polska
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Podziękowania

Post autor: Daniel »

Witam wszystkich po zlocie.
Nie byłbym sobą gdybym o tym zapomniał -nie zapomniałem, tylko jeszcze wracam powoli do równowagi :-)

A więc :
OGROMNIE dziękuję za wszelką pomoc i włożoną pracę moim współ-orgom : Basi i Wojtkowi. LEO i BOLEK - wieeelkie dzięki !! :thanks:
Dziękuję Małgosi za WIELKIE wsparcie w ostatniej chwili i za ogarnięcie kilku ważnych tematów. CKCREW - chyba nie przypadek z tym nickiem, co ? :smile:
Dziękuję za pomoc w ułożeniu trasy turystycznej Maćkowi - dzięki Trojan ! :witch:
Dziękuję Grzegorzowi, że chciało mu się ze mną pojechać do ośrodka dzień przed zlotem i pomóc z banerami, balonami i w innych pracach. Souler - dzięki
Dziękuję Sebastianowi i Jankowi za profesjonalną pomoc w tłumaczeniach na angielski podczas zlotu.
Dziękuję tym, którzy pomagali przy oponach na torze, gdzie był pokaz akrobacji motocyklowych.
Dziękuję wszystkim, których zapomniałem teraz wymienić, a którzy w czymkolwiek nam pomogli.
Dziękuję wreszcie WSZYSTKIM za przybycie - to Wy zrobiliście klimat i atmosferę, zintegrowaliście Niemców z Węgrami, Austriaków z Czechami, Holendrów z Grekami itd... i byliście zawsze, tam gdzie trzeba i tak, jak trzeba - szacun i dzięki :resp:
No to cóż - chyba się udało :) Do następnego ITT za rok w Niemczech ! See you again ! Bis wieder einmal !
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podziękowania

Post autor: Leo »

No to i ja się dorzucę :)
Po pierwsze chciałam podziękować współorgom - najbardziej za to, że mimo, że czasami nie było nam łatwo, to się jakimś cudem nie pozabijaliśmy i trzymaliśmy nerwy na wodzy.
Bolkowi za to, że był zawsze w pobliżu kiedy potrzebowałam pomocy/ciepłego słowa/silnych męskich rąk. :wub:
Danielowi za koordynowanie wszystkich prac. :thumbsup:
Wszystkim naszym zlotowiczom za stworzenie super atmosfery, pomoc - kiedy tylko jej potrzebowaliśmy, za pomaganie naszym zagranicznym gościom, kiedy czegoś nie rozumieli i potrzebowali tłumacza. Za pełną integrację i brak bójek :) I za leki przeciwbólowe.
No i dla Małyszków za dowiezienie mnie do domu, mimo, że byłam słabym towarzyszem podróży, bo całą drogę spałam na tylnym siedzeniu. :wacko: :wacko: :wacko:
WIELKIE DZIĘKI KOCHANI!!!!!!!!!!!
I do zobaczenia za rok na ITT w Niemczech :)
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
DominikK
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 90
Rejestracja: 26.02.2010, 12:47
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Podziękowania

Post autor: DominikK »

Ja również dziękuję organizatorom za organizację, uczestnikom za uczestnictwo, obsłudze za obsługę. Każdy może swoje obowiązki pełnić lepiej lub gorzej, tutaj wszyscy spełniali swoje rewelacyjnie, tworząc spotkanie z atmosferą, która dla człowieka będącego pierwszy raz na zlocie, przerosła jego oczekiwania.
A specjalne podziękowania dla Leo za 1500 zdjęć - to się nazywa galeria :resp:

Pozdrawiam
Dominik
Pozdrawiam
Dominik
Inne moto
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Podziękowania

Post autor: Daniel »

a jednak o czymś zapomniałem :egh: :banghead: :banghead: :banghead:
SPONSOROM !! piękne dzięki !!! Bez nich nie było by tak bogatych siatek zlotowych dla uczestników oraz tylu nagród :thanks: :thanks: :thanks:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Podziękowania

Post autor: TROJAN »

Cieszę się bardzo , że się do czegoś przydałem :cool:
Awatar użytkownika
Joci
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 11.06.2012, 05:49
Mój motocykl: XL600V

Re: Podziękowania

Post autor: Joci »

Thank you for your organization! :thanks: Really enjoyed ourselves. :impreza: We go to the next meeting. :crossy:
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podziękowania

Post autor: Leo »

Hello Joci :)
If you are going next year for ITT - we will meet there ;)
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
Joci
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 11.06.2012, 05:49
Mój motocykl: XL600V

Re: Podziękowania

Post autor: Joci »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość