Trampiszon by xdeadly

Planujesz większy remont? Chcesz prowadzić dzienniczek czynności serwisowych? Chcesz opisywać metamorfozy swojego motocykla, tuning. przeróbki itp? A może po prostu chcesz się pochwalić wymarzoną maszyną? Tu możesz o tym napisać.
Awatar użytkownika
xdeadly
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 19.03.2016, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Trampiszon by xdeadly

Post autor: xdeadly »

Przedstawiam swego trampka którego zakupiłem jakiś czas temu od browar. Moto mechanicznie było ok ale wizualnie bardzo zaniedbane (połamane owiewki, łuszczący sie lakier itp) . Rozebrałem go do goła i tknąłem w niego trochę życia :) Pokleiłem owiewki w tym czache, pomalowałem je, odmłodziłem wydech , bak , gmole, osłony chłodnicy , błotniki , osłonę silnika , kierownice z osprzętem, i dosłownie wszystkie inne elementy które sciągnąłem i które były widoczne. Dorzuciłem navi oraz oponkę na tył Heidenau . Robiłem jak mogłem i na ile me zdolności pozwalały, może nie jest ideałem z salonu ale satysfakcja po jest mega :) Teraz tylko w planach jakieś dodatkowe stelaże na kufry i można lecieć w trasę ;)

Przed :


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W trakcie

Obrazek Obrazek Obrazek

Po

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości