słonik - xt600z 1VJ 1987

Planujesz większy remont? Chcesz prowadzić dzienniczek czynności serwisowych? Chcesz opisywać metamorfozy swojego motocykla, tuning. przeróbki itp? A może po prostu chcesz się pochwalić wymarzoną maszyną? Tu możesz o tym napisać.
Awatar użytkownika
arthec
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 117
Rejestracja: 17.02.2012, 17:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Krakow

słonik - xt600z 1VJ 1987

Post autor: arthec »

Motocykl zupelnie nieforumowy, ale wrzucam, bo pewnie znajda sie zainteresowani. Wszak trampkarze od zawsze przerabiaja XTki jako potencjalny krok na swojej "scieżce kariery".

Moto trafilo do mnie dość spontanicznie. W maju mialem okazje pojechać na XT 3tB do Tokaju i spodobało mi sie. Po powrocie wyszperalem moto w necie, skonsultowalem się z dobrym duchem na tym forum i pojechalem po moto.

Z roznych przyczyn do tej pory moto stało w garazu i zbierało kurz. Przyszedl czas by sie babcią zając. Bede tu wrzucał foty z liftingu, a moze i czegos powazniejszego.

Moto w stanie całkiem całkiem jak na prawie 30 lat wieku. Nie jest idealne, ale kto jest?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i pare pierwszych zakupów:

Obrazek

zapowiada się piękna sobota!
Awatar użytkownika
ArturS
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1267
Rejestracja: 03.08.2010, 22:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: słonik - xt600z 1VJ 1987

Post autor: ArturS »

Śliczna babcia :ok:
Przerób airbox tak żeby powietrze wpadało od góry, przy kanapie - tak jak jest w 3AJ.

ps.
Może dołączysz do tenerkowej wyprawy? :wink: Same stare babcie, RO albo AL?
Części trampkowe www.transalp.riderparts.pl
Yamaha XT600Z Ténéré / Husqvarna TE610ie
Awatar użytkownika
arthec
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 117
Rejestracja: 17.02.2012, 17:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Krakow

Re: słonik - xt600z 1VJ 1987

Post autor: arthec »

ArturS pisze: Może dołączysz do tenerkowej wyprawy? :wink: Same stare babcie, RO albo AL?
Widzialem inicjatywe na forum Xt. Widzialem tez foty z 2015. Nie wiem czy umiejetnosci by starczylo :pob:
Awatar użytkownika
Mazak
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 08.12.2011, 00:57
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Spalding/Warszawa

Re: słonik - xt600z 1VJ 1987

Post autor: Mazak »

Ładna ta twoja yamaha i dobrze się prezentuje :thumbsup:
ogólnie jak dla mnie te stare enduraki mają swój klimat i są po nad czasowe jak chodzi o wygląd w porównaniu do dzisiejszych zlepów plastiku, amelinium i innych g...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości