Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

07 - 09. 06. 2013
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: pat13 »

Zlot odbędzie się w Ośrodku Zatoka Kal (ostatnia litera tej nazwy nie zawiera ukośnej kreseczki :grin: ).
http://www.zatokakal.pl


Aktualna lista zakwaterowania: http://tnij.org/zakwaterowanie


Ogłoszenie parafialne - PROSIMY WPŁACAĆ ZA DOMKI!:
Kochani,
Zgodnie z tradycją zlotową, lista wpłat i lista rezerwacji znacznie od siebie odbiegają :lol:
Teraz jednak, zgodnie z tym, co napisaliśmy wcześniej, deadline to deadline. Zlot odbywa się na terenie popularnego i lubianego ośrodka. Jego właściciel dostaje już dziś zapytania o wolne noclegi w nasz zlotowy weekend. Bardzo chcemy, aby cały ośrodek był tylko dla nas, ale nie możemy też wymagać od ośrodka, żeby trzymał miejsca, które na koniec okażą się puste.
Gorąca prośba: Kto jeszcze zwleka z wpłatą, zwłaszcza ten, kto zapisał się na domek i hotel - niech wpłaca jak najszybciej. Do jutra muszę odpowiedzieć właścicielowi ośrodka, ile ma wolnych noclegów i kiedy. Własnej kasy wykładać za spóźnialskich nie możemy i też nie bardzo byśmy chcieli
Kto nie zapłacił - będziemy musieli zwolnić jego miejsce. Takie prawa rynku, nic na to nie poradzimy :niewiem:
A więc: wpłacać, wpłacać jak najszybciej. Kto ma jakąś szczególnie niestandardową i dramatyczną sytuację, zapraszam na PW.



Podstawą zakwaterowania są domki 4-o lub 6-cio osobowe. Domki są w b. dobrym standardzie i świetnym stanie (kilka jest całkiem nowych). Szczegółowa ilość miejsc w domkach zostanie podana za moment, wraz ze zdjęciami. Pokoje w domkach - zwykle 2-u osobowe.
Każdy domek posiada:
  • pełny węzeł sanitarny (kibelek, kabina prysznicowa, umywalka)
    aneks kuchenny (lodówka, kuchenka, czajnik, zlew kuchenny, szafki)
    łóżka (wersalki są liczone jako miejsce dla jednej osoby)
    szafki, wieszaki etc.
Dla zainteresowanych - pole namiotowe full-wypas. Stoły i ławki na terenie, możliwość podpięcia do prądu. Dla namiotowiczów dostępna jest umywalnia i saniatariaty w b. dobrym standardzie. Opcja noclegu na polu nie będzie wiele tańsza od domków.

Dla lubiących noclegi grupowe - nocleg w budynku ośrodka - salki 6-8 osób, zwykle 1 łazienka na 2 pokoje.

Ciepła woda zapewniana jest z ogrzewaczy przepływowych, więc o ile nie zabraknie samej wody i prądu - nie powinno jej brakować bez względu na porę kąpieli. Woda w jeziorze nie jest podgrzewana. :tongue:

Na terenie ośrodka znajduje się knajpka "Czarna Perła" z której będziemy korzystać spożywczo. Czynna jest do ostaniego klienta i posiada całkiem przyzwoity przegląd trunków różnych. :drinking: Ponadto, dla głodomrów, jest możliwość dostawy kurczaka z rożna lub pizzy z Węgorzewa - mniej więcej do północy. Mam jednak nadzieję, że ze względu na nasze plany żywieniowe, korzystanie z tej opcji będzie wyłącznie awaryjne. :cool:

Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego - jako zlotowicze mamy 50% zniżki na sprzęt o napędzie tradycyjnym (czyli bez sprzętów benzynowych i olejo-napędowych).
Na terenie znajduje się boisko do siatkówki (wysypane piaskiem) i kort tenisowy (asfaltowy).

Uprzedzając narzucające się pytanie - kalkulacja przewiduje zachowanie ceny zlotu zbliżonej do tych, uświęconych tradycją. :ok:

Zapisy rozpoczynamy w styczniu a kończymy w połowie marca. Spóźnialskich będziemy kwaterować w miarę możliwości, jednak nie gwarantujemy im spełnienia wszystkich pragnień. :smile:
Ostatnio zmieniony 25.04.2013, 09:23 przez Skorpionka, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód: Aktualna lista zakwaterowania
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: herni74 »

podoba mi się :yaho:
Awatar użytkownika
jacekj
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 208
Rejestracja: 17.01.2011, 05:21
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: jacekj »

Bardzo ładny ośrodek. Ładna okolica.
Miło się zapowiada :zabawa: :impreza:
R1200 GS LC ADV [jest]
Honda VFR 1200 X
Honda XL700 V
Yamaha WR 250 R
Honda CBR 1000 RR
Kawasaki KLV1000
Kawasaki KLR 650
Yamaha DT125
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: airwolf »

cool, bylem tam w drodze na zlot w Stęszewku. Piękne drogi, piekne szutry, widoki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: Chili »

I co tacy zdziwieni, przecież od początku mówiliśmy, że będzie za-je-bi-ście :P
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: mirkoslawski »

a będzie pościel? bo na jesiennym zapomniałem psiwora i gdyby nie koc...i cytrynówka :grin:
Awatar użytkownika
Skorpionka
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 715
Rejestracja: 09.01.2011, 14:31
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: Skorpionka »

mirkoslawski pisze:a będzie pościel? bo na jesiennym zapomniałem psiwora i gdyby nie koc...i cytrynówka :grin:
Powinna być, ale potwierdzę Ci jutro
prochu
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1049
Rejestracja: 21.06.2011, 22:52
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: prochu »

Fajne zdjęcia mają w galerii,już tęsknię za wiosną i wiosennym zlocikiem TCP :tongue: . Krajobraz ładny, prawie jak na Kaszubach :grin: .
Nie łam się
- Wajdek
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: mirkoslawski »

Skorpionka pisze:
mirkoslawski pisze:a będzie pościel? bo na jesiennym zapomniałem psiwora i gdyby nie koc...i cytrynówka :grin:
Powinna być, ale potwierdzę Ci jutro
Dzięki :smile:
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: wilczek »

Ja tu o trampolinie :wink: a szukając znalazłem :

Zobacz więcej na stronach Gazety Olsztyńskiej: http://mojemazury.pl/109638,Kal-wizytow ... z2BznW7Wff
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: Cambriel »

mirkoslawski pisze:a będzie pościel?
A po co Ci pościel ?
To już Twoja "świecka tradycja", zloty zgodne z powiedzeniem "tak jak stałem, wyjechałem". :lol:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
robii23
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 02.11.2010, 22:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: robii23 »

wilczek pisze:Ja tu o trampolinie :wink: a szukając znalazłem :

Zobacz więcej na stronach Gazety Olsztyńskiej: http://mojemazury.pl/109638,Kal-wizytow ... z2BznW7Wff
A w komentarzach do tego artykułu zgoła odmienne informacje (z tego sezonu), a nawet ciekawy link się znalazł - pożyjemy zobaczymy.
I nie mam tutaj Żadnych! insynuacji do naszych organizatorów jedynie zwracam fakt na to że każdy medal ma dwie strony :egh:
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: modern25 »

hehe ciekawe te opinie ... tereny w około wsi i jeziora tez budzą problemy mieszkańców . Ale ja tam Lubie piwo i trampka i tyle starczy mi do zabawy. Jestem za :D
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: pat13 »

robii23 pisze:A w komentarzach do tego artykułu zgoła odmienne informacje (z tego sezonu), a nawet ciekawy link się znalazł - pożyjemy zobaczymy.
I nie mam tutaj Żadnych! insynuacji do naszych organizatorów jedynie zwracam fakt na to że każdy medal ma dwie strony :egh:
Hmm, nie budowałbym sobie obrazu na podstawie netu, a zwłaszcza jednego wpisu. :niewiem:
Byłem, widziałem - nieprawda, przynajmniej w odniesieniu do standardu.
W trakcie dokonywania wyboru odwiedziliśmy w sumie tuzin ośrodków, które wcześniej przeszły wstępną selekcję.Ten jest o 2 klasy wyżej niż pozostałe.
A strona ośrodka jest w mojej ocenie taka sobie i nie oddaje zupełnie tego, co tam jest. :smile:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: airwolf »

Osrodek nie jest najwazniejszy i nie on decyduje o jakosci zlotu, sa to ludzie ktorzy tworza atmosfere, jedzenie ktore pozwala na wiecej, i wlasnie to wiecej ... :P
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: wilczek »

Nie podważam opini Organizatorów ani tego, że sprawdzili niejeden ośrodek. Skoro wybrali ten, tzn , że wiedzą co czynią :thumbsup:

Tyle, że moje oczy zaatakowane zostały ,zupełnie przypadkiem , przez opinie o tym ośrodku i jak widzę po datach , są z sierpnia tego roku ( więc aktualne).
Wolałbym jednak unknąć "niespodzianek", jak przy ostatnim zlocie.Wkleiłem link ( bo ziarno niepewności zasiano :wink: ), bez komentarza, gdzie opinie są zgoła odmienne niż przedstawione przez naszych orgów. Powtórzę- "naszych" znam ( przynajmniej trochę) i nie mam podstaw nie wierzyć. Tamto, traktuję i pokazałem jako ciekawostkę. :smile:
Awatar użytkownika
Idaho
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 17.12.2010, 00:05
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: Idaho »

W odniesieniu do komentarza pod linkiem: ta pani była chyba w zupełnie innym ośrodku. Ociekający tłuszcz? Stęchlizna? Przepraszam, ale obeszliśmy ten ośrodek, zajrzeliśmy nawet do toalet i nic takiego, co zostało opisane nie znaleźliśmy.
Stronka ośrodka jest moim zdaniem taka sobie, więc niedługo wrzucimy fotki zrobione przez Pata i sami się przekonacie, jak to wygląda.
Tak jak pisał Pat - objechaliśmy kilkanaście ośrodków i Zatoka - jeśli chodzi o standard - stoi znacznie wyżej od pozostałych. Dla przykładu - ośrodek w Zgonie. Nazwa fajna, ośrodek - koszmar. Ceny takie same, jak w Zatoce.
Bardzo proszę nie sugerujcie się tego typu wpisami w necie. Zawsze znajdzie się jakiś totalny malkontent.
Dostaniecie pełne info w kwestii ośrodka i wtedy się wypowiecie, a tymczasem - odrobina zaufania do Orgów :) Nie pisalibyśmy, że jest super, gdyby faktycznie tak nie było :)
Let's play a game of fuck off. You go first.
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: Chili »

mirkoslawski pisze:a będzie pościel? bo na jesiennym zapomniałem psiwora i gdyby nie koc...i cytrynówka :grin:
Będzie. Istnieje sobie jako wyposażenie domków, bez dodatkowej opłaty.
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: Chili »

Poczytałam sobie, a co! Nie byłam w tym ośrodku, ale opinia Szanownych Delegatów zupełnie mi do szczęścia wystarczy. Zastanowiło mnie, dlaczego autorka wspomnianego komentarza tkwiła w takim syfie 2 tygodnie buląc 2 stówy za dobę?? Jeśli było tak źle, każdy normalny człowiek ewakuowałby się w tempie przyspieszonym, szczególnie, że dookoła jest mnóstwo ośrodków, i nawet w pełni sezonu nie ma problemu ze znalezieniem miejsca. Coś mi to malkontenctwem zajeżdża ;)
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: MADRAFi »

przepraszam za offtop. Chili zapewne dlatego ze kolejny podobny jakosciowo z zewnatrz osrodek to wydatek 350 i wiecej za dobe :D
albo tez zaplacila to szkoda kasy i trza ja spozytkowac.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość