Porządek na forum " Sprzedam"

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Wolo »

Z drugiej strony także od zawsze uważałem, iż osoby handlujące na forum w sposób regularny powinny uiszczać choćby składkę klubową, przez zwykłą przyzwoitość.

Nikogo nie wskazuję palcem, nie zamierzam też do tego zmuszać, wyrażam mój prywatny pogląd.

Pozdro,


Wolo
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Neno »

Czerpmy dobre wzory z innego Forum - tam jest to skutecznie egzekwowane, wiedzą o tym wszyscy oprócz właśnie osób wpadających na drobny handelek ;)
Stali bywalcy, sprzedający coś ( nie mowa tu o ludziach którzy raz na jakiś czas coś sprzedają - ale jeśli dobrze pamiętam mogą to robić tylko ZIELONI ) a prowadzący handelek taki czy owaki - płacą i działają - uczciwe.
Każdy klubowicz płacący składkę ma pełen dostęp do giełdy i spokojnie może sobie coś raz na miesiąc/rok wystawić. Klubowicz i tylko klubowicz. Za to kupić może każdy - i to jest także uczciwe.
Nie żebym chciał postawić na swoim - to moja skromna opinia i warto o to walczyć.
Ja mnóstwo razy przeoczyłem coś ciekawego, fajny temat bo przebijając się przez tematy z działu sprzedam ( w których sam ostatnio też jednak pisuję (nie mylić z PISem) :) ) po prostu mi umknęły a potem z kimś rozmawiam i sobie myślę ... o czym on nawija do mnie...
Nie mam nic przeciwko umieszczaniu tych ogłoszeń bo sam to robię ale jest różnica umówmy się nie mała pomiędzy detalistą wyprzedającym swoje niepotrzebne rzeczy a człowiekiem który kupuje rzeczy na e-bayu i sprzedaje je u nas zarabiając często niemałe pieniądze. Nie to , że mnie to boli ale zaczyna mi przeszkadzać odkąd liczba takich ofert zaczęła rosnąć. Niech też się dołoży te magiczne XY zł i będzie po sprawie. Może będzie to z korzyścią dla osób które tylko czytają, albo aż czytają!
Dziękuję za uwagę .
Mam nadzieję, że ten post nie umknie nikomu pomiędzy... wiadomo pomiędzy czym ;)
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: maju »

Remi pisze:kiedys po wybraniu aktywnych tematow mialem jedna strone ciekawych wpisow teraz pojawiaja sie trzy z czego polowa dotyczy sprzedam.
To akurat można łatwo wyeliminować.
Dział "sprzedam" (jak i każdy inny) można wykluczyć z listy "aktywnych".
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Cambriel »

Neno pisze:Nie to , że mnie to boli ale zaczyna mi przeszkadzać odkąd liczba takich ofert zaczęła rosnąć.
C'est la vie, ale jest na to rada :grin:
maju pisze:Dział "sprzedam" (jak i każdy inny) można wykluczyć z listy "aktywnych".


Koniec żartów, przeczytałem wszystkie strony i skłaniam się do wypowiedzi:
miroslaw123 pisze:dla mnie jest dobrze, nie idealnie ale jest dobrze. Każde ograniczenie w efekcie uderza w forumowiczów bo nie powinniśmy być tylko i wyłącznie towarzystwem wzajemnej adoracji, a dzięki nowym użytkownikom, owszem czasami handlarzom, możemy znaleźć coś ciekawego i przydatnego.
Wiem Neno, że to irytuje, gdy ktoś traktuje forum jak gazetę ogłoszeniową lub popularne portale aukcyjne. Ale z moich obserwacji wynika, że wielu z tych,
Neno pisze:który kupuje rzeczy na e-bayu i sprzedaje je u nas zarabiając często niemałe pieniądze
udziela się czynnie na forum w innych tematach (wystarczy użyć funkcji KTO JEST NA FORUM i wszystko widzisz i wszystko wiesz, to kopalnia wiedzy) :smile:.
Neno pisze:Niech też się dołoży te magiczne XY zł i będzie po sprawie.
Jak technicznie sobie to wyobrażasz. Kogo "udupimy" jako odpowiedzialnego za zbieranie/egzekwowanie należności (i jeszcze go później rozliczymy).
Już jest "wielki" :wink: "Problem z zamowieniem gadzetow TCP... :-(" (ciekawe czy zimny dzwonił, czy tylko pisał ?) :egh:
Ale w pełni podpisuję się pod wypowiedzią
Wolo pisze:Z drugiej strony także od zawsze uważałem, iż osoby handlujące na forum w sposób regularny powinny uiszczać choćby składkę klubową, przez zwykłą przyzwoitość.
Neno byłbyś zadziwiony, jak wielu z tych, którzy "gardłowali" na tych trzech stronach
o porządku , pierwsze kroki po zalogowaniu kieruje do
Strona główna forum ‹ Fora ogólne ‹ Giełda ‹ Sprzedam :lol:

Może i bym kupił coś od Ciebie, ale wszystko jakieś małe, M, L, a gdzie XXXXXXL. :haha:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Neno »

Cambriel pisze: Strona główna forum ‹ Fora ogólne ‹ Giełda ‹ Sprzedam :lol:

Może i bym kupił coś od Ciebie, ale wszystko jakieś małe, M, L, a gdzie XXXXXXL. :haha:
;)
z XXXXXXXL to u mnie tylko marzenia - ale one nie są na sprzedaż ;)


Co do moich opinii - skoro większości pasuje tak jak jest to ja dałem radę do tej pory, dam radę i nadal ;)
Głowa od tego nie boli, a że czasem coś przegapię- trudno, moja strata.
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Remi »

jestem jeszcze na forum czy juz na allegro?
wprowadzmy jeszcze miniaturki sprzedawanych przedmiotow od razu przy tematach :)
tak, ja tez sprzedaje czasami cos na forum i dlatego tym bardziej uwazam ze pownienem placic skladke

i nie marudzcie ze ciezko by bylo nad tym panowac. Sprawa banalnie prosta: odpalasz aktywne tematy, widzisz czarny handlujacy nick i zglaszasz moderatorowi, w naglowku strony forum duze info ze ogloszenia czarnych beda usuwane i tyle.
20 zl rocznie to nie majatek. Jak sie bedzie klubowa kasa przelewala to sie odda na szczytny cel

czy mi to bardzo przeszkadza? nie
czy bede placil skladke w przyszlym roku jesli bedzie tak dalej? tez nie
do tego wlasnie pije
Awatar użytkownika
pałeł
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1154
Rejestracja: 21.06.2008, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: racibórz
Kontakt:

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: pałeł »

masz racje ciekawy zielonych ofert jest jak na lekarstwo :)
gsm 512 242 193 najłatwiej jest zadzwonić
facebook prywatny
mój fejs firmowy
czołowki i latarki
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Cambriel »

pałeł pisze:masz racje ciekawy zielonych ofert jest jak na lekarstwo
Pałeł, zapłać składkę, a ciekawych zielonych ofert będzie dużo więcej, np. latarek :lol: .

Jeszcze raz napiszę - zacytuję:
Cambriel pisze:Ale w pełni podpisuję się pod wypowiedzią
Wolo pisze:Z drugiej strony także od zawsze uważałem, iż osoby handlujące na forum w sposób regularny powinny uiszczać choćby składkę klubową, przez zwykłą przyzwoitość.
Z przyzwoitością jest różnie, ale myślę, że te 20,00 PLN chyba nie powala na kolana, a tłumaczenia rodem z pod MOPS-u nikogo nie przekonują, a wręcz przeciwnie, wywołują zażenowanie lub zajady.

Może jednak, trzeba zaostrzyć zasady aby jak pisze
bathory pisze:to dobre rozwiązanie, może trochę cwaniaczków
utemperować. :stop:
A tak naprawdę przestańmy "lizać bułkę przez bibułkę". Ja tym razem będę tym złym i napiszę:
"Wzywam "króla kufrów" i innych notorycznie handlujących na forum TCP do opłacenia składki członkowskiej."
Zapłaćcie i nie urągajcie naszej inteligencji. Może chociaż tutaj, na forum, będzie normalnie, bez "ślizgania". :egh:

PS Przykładem "...dobrych praktyk..." są np. henry, Thorgal77, ostry. :smile:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Reindeer »

Cambriel pisze:
pałeł pisze:masz racje ciekawy zielonych ofert jest jak na lekarstwo
Pałeł, zapłać składkę, a ciekawych zielonych ofert będzie dużo więcej, np. latarek :lol: .

Jeszcze raz napiszę - zacytuję:
Cambriel pisze:Ale w pełni podpisuję się pod wypowiedzią
Wolo pisze:Z drugiej strony także od zawsze uważałem, iż osoby handlujące na forum w sposób regularny powinny uiszczać choćby składkę klubową, przez zwykłą przyzwoitość.
Z przyzwoitością jest różnie, ale myślę, że te 20,00 PLN chyba nie powala na kolana, a tłumaczenia rodem z pod MOPS-u nikogo nie przekonują, a wręcz przeciwnie, wywołują zażenowanie lub zajady.

Może jednak, trzeba zaostrzyć zasady aby jak pisze
bathory pisze:to dobre rozwiązanie, może trochę cwaniaczków
utemperować. :stop:
A tak naprawdę przestańmy "lizać bułkę przez bibułkę". Ja tym razem będę tym złym i napiszę:
"Wzywam "króla kufrów" i innych notorycznie handlujących na forum TCP do opłacenia składki członkowskiej."
Zapłaćcie i nie urągajcie naszej inteligencji. Może chociaż tutaj, na forum, będzie normalnie, bez "ślizgania". :egh:

PS Przykładem "...dobrych praktyk..." są np. henry, Thorgal77, ostry. :smile:
Pozwolę sobie odkurzyć temat i podpiszę się pod apelem Cambriela. Rozumiem, gdy ktoś, bez płacenia składki, przy okazji korzystania z forum jednorazowo coś opchnie. Ale nie rozumiem sytuacji gdy ktoś w oparciu o forum prowadzi ciągłą działalność handlową a szkoda mu paru złotych na utrzymanie przestrzeni na necie z której żyje. Zwłaszcza, że nie jest to jakaś zawrotna kwota.
Awatar użytkownika
leslaw
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 04.04.2010, 21:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: WROCLAW (okolice)

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: leslaw »

Powyższy post popieram w całości. Tłumaczenia niektórych, dlaczego nie płacą składki,wywołują u mnie zażenowanie.
Panowie - trochę wstydu i zwykłej przyzwoitości. O uczciwości nie będę wspominał, bo to chyba dla Was pojęcie abstrakcyjne. :thumbsdown:

Pozdr.
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Cambriel »

Remi pisze:na forum zrobil nam sie portal aukcyjny
kiedys po wybraniu aktywnych tematow mialem jedna strone ciekawych wpisow teraz pojawiaja sie trzy z czego polowa dotyczy sprzedam. Nie mam nic przeciwko ale uwazam ze powinno to byc ograniczone dla zielonych nickow. Dlaczego? Bo sa na tym forum tacy co ewidentnie prowadza tu zarobkowa dzialalnosc handlowa. Skoro na forum zarabiaja niech chociaz placa skladki.
Neno pisze:Czerpmy dobre wzory z innego Forum - tam jest to skutecznie egzekwowane, wiedzą o tym wszyscy oprócz właśnie osób wpadających na drobny handelek ;)
Stali bywalcy, sprzedający coś ( nie mowa tu o ludziach którzy raz na jakiś czas coś sprzedają - ale jeśli dobrze pamiętam mogą to robić tylko ZIELONI ) a prowadzący handelek taki czy owaki - płacą i działają - uczciwe.
Każdy klubowicz płacący składkę ma pełen dostęp do giełdy i spokojnie może sobie coś raz na miesiąc/rok wystawić. Klubowicz i tylko klubowicz. Za to kupić może każdy - i to jest także uczciwe.
Dzisiaj o godzinie ok. 7.15 cała strona nowych postów - giełda.
O godz. 7.18 pojawia się post związany z innym tematem.
Cieszę się, że wielu kolegów zdobędzie - kupi części, być może w przyzwoitych cenach, ale
Remi pisze:jestem jeszcze na forum czy juz na allegro?
Teraz rozumiem Neno i jego post o przebijaniu się przez forum.

Ktoś napisał "...czas zrobić porządek..." i ja to powtórzę czas zrobić porządek.
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Reindeer »

Cambriel pisze:
Remi pisze:na forum zrobil nam sie portal aukcyjny
kiedys po wybraniu aktywnych tematow mialem jedna strone ciekawych wpisow teraz pojawiaja sie trzy z czego polowa dotyczy sprzedam. Nie mam nic przeciwko ale uwazam ze powinno to byc ograniczone dla zielonych nickow. Dlaczego? Bo sa na tym forum tacy co ewidentnie prowadza tu zarobkowa dzialalnosc handlowa. Skoro na forum zarabiaja niech chociaz placa skladki.
Neno pisze:Czerpmy dobre wzory z innego Forum - tam jest to skutecznie egzekwowane, wiedzą o tym wszyscy oprócz właśnie osób wpadających na drobny handelek ;)
Stali bywalcy, sprzedający coś ( nie mowa tu o ludziach którzy raz na jakiś czas coś sprzedają - ale jeśli dobrze pamiętam mogą to robić tylko ZIELONI ) a prowadzący handelek taki czy owaki - płacą i działają - uczciwe.
Każdy klubowicz płacący składkę ma pełen dostęp do giełdy i spokojnie może sobie coś raz na miesiąc/rok wystawić. Klubowicz i tylko klubowicz. Za to kupić może każdy - i to jest także uczciwe.
Dzisiaj o godzinie ok. 7.15 cała strona nowych postów - giełda.
O godz. 7.18 pojawia się post związany z innym tematem.
Cieszę się, że wielu kolegów zdobędzie - kupi części, być może w przyzwoitych cenach, ale
Remi pisze:jestem jeszcze na forum czy juz na allegro?
Teraz rozumiem Neno i jego post o przebijaniu się przez forum.

Ktoś napisał "...czas zrobić porządek..." i ja to powtórzę czas zrobić porządek.
Oj Cambriel Cambriel, jakiś Ty niekoleżeński. A może autor tych postów w ten sposób zbiera na składkę. Na pewno tak musi być, bo jakoś nie wyobrażam sobie by ktoś tak jawnie ciągnął korzyści z tego forum, handlując na potęgę, a żałował symbolicznej kwoty na wsparcie "miejsca" z którego żyje. Tak więc bądźmy dobrej myśli.
:haha: :haha: :haha: :haha:
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: Neno »

Daleko nie trzeba szukać - umknął mi temat z oponą dla kolegi ;)
Jak ktoś ma czas to studiuje na spokojnie, ja muszę bardzo szybko i mocno wyrywkowo czytać Forum stąd z góry sorki jeśli gdzieś ktoś kiedyś mnie wywoła do odpowiedzi, zadał pytanie a ja milczałem - to nie z chamstwa czy złych chęci - po prostu NIE WIDZIAŁEM tego !
Co co pytają mnie o coś na PW wiedzą, jak szybko reaguję !
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: [P] Oponę 21cali

Post autor: falco »

Jaro-Ino pisze:
hary197040@wp.pl pisze:czesc mam prawie nowa opone 21 cali z 2010 roku za 120 zl tel 503743200
A czytać ze zrozumieniem idzie? Jeszcze nie widziałem piwa po 120zł. Hary, lepiej nic nie pisz jak masz chęć pomagać w taki sposób.
Jaro-Ino - od dawna widać, że Admini nie reagują, dając (nie wiadomo dlaczego?!) :thumbsdown: ogromne pobłażanie dla natrętnych i ciągłych ogłoszeń Kolegi h...
Skoro "na górze", to nikomu nie przeszkadza, to my, jako zwykli forumowicze nic nie zmienimy. Nawet wielokrotne zgłaszanie do moderacji skutkuje co najwyżej tym, że list jest przenoszony, a następnego dnia pojawiają się kolejne "sprzedam" bez żadnej konsekwencji.

Dno i tyle.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Porządek na forum " Sprzedam"

Post autor: falco »

Nie chcę się dublować, więc daję odnośnik do mojej wypowiedzi:
viewtopic.php?f=173&t=10708&p=173380#p173380

Sam wystawiam czasem jakieś rzeczy w dziale sprzedam, ale myślę, że w przeciwieństwie do powyższego robię to poprawnie (zgodnie z regułami forum), jeśli jednak moje ogłoszenia komuś przeszkadzają, proszę o konkretną odpowiedź - dlaczego - mogę je usunąć.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: [P] Oponę 21cali

Post autor: Jaro-Ino »

Może czas na takie kroki jak na FAT, gdzie forowicze mający swoje działalności na forum pod postacią sklepików i handlowania różnymi rzeczami powinni opłacić składkę i móc wystawiać rzeczy tylko w podforum giełdy związanej ze słowem "handel-usługi".
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: [P] Oponę 21cali

Post autor: Wolo »

falco pisze:
Jaro-Ino pisze:
hary197040@wp.pl pisze:czesc mam prawie nowa opone 21 cali z 2010 roku za 120 zl tel 503743200
A czytać ze zrozumieniem idzie? Jeszcze nie widziałem piwa po 120zł. Hary, lepiej nic nie pisz jak masz chęć pomagać w taki sposób.
Jaro-Ino - od dawna widać, że Admini nie reagują, dając (nie wiadomo dlaczego?!) :thumbsdown: ogromne pobłażanie dla natrętnych i ciągłych ogłoszeń Kolegi h...
Skoro "na górze", to nikomu nie przeszkadza, to my, jako zwykli forumowicze nic nie zmienimy. Nawet wielokrotne zgłaszanie do moderacji skutkuje co najwyżej tym, że list jest przenoszony, a następnego dnia pojawiają się kolejne "sprzedam" bez żadnej konsekwencji.

Dno i tyle.
Aktualnie mamy taką sytuację na forum, że każdy może sprzedawać co mu się tylko podoba.
Akurat powyższy post może być usunięty, jako że zapytanie dotyczy odstąpienia opony, nie sprzedaży natomiast mowa o braku reakcji czy pobłażliwości wynika chyba z osobistych antypatii. Równie dobrze możemy słać gromy w stronę np Tomka, Franza, Bartasa, Darkojaka bo czymże różni się handel harrego od ich handlu?

Zagadnienie kto może handlować to już całkiem osobna sprawa i tu podzielam opinie ludzi wypowiadających się w temacie "Porządek na forum sprzedam ", zresztą wypowiadałem się w tej kwestii niejednokrotnie, nie kryłem niezadowolenia, niestety jak na razie sprawa utknęła w martwym punkcie.

Pozdrawiam
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: [P] Oponę 21cali

Post autor: falco »

Wolo pisze:
Aktualnie mamy taką sytuację na forum, że każdy może sprzedawać co mu się tylko podoba.
Tego chyba nikt nie kwestionuje, byle... zachować umiar a ogłoszenie dawać zgodnie z regułami, czego przynajmniej sam staram się trzymać jak i większość, ale nie wszyscy (niestety)... Jeśli nie widzisz problemu w "stylu", ilości i natrętności konkretnych ogłoszeń, to ja naprawdę nie wiem jak mam(y) to jaśniej opisać.
Wolo pisze:...natomiast mowa o braku reakcji czy pobłażliwości wynika chyba z osobistych antypatii.
Wolo, ale chyba nie piszesz tego do mnie, bo jak Sam doskonale wiesz mam z Tobą (i innymi Adminami) bardzo dobre kontakty bez żadnych osobistych wycieczek, więc po co piszesz takie rzeczy...? To, że nie podoba mi się podejście (jako "władzy" - Adminów), to zupełnie co innego, nie ma w tym nic osobistego a jedynie zwrócenie uwagi, że "coś" źle działa. Bardzo mnie zasmuciłeś Swoją błędną konkluzją... :niewiem:
Wolo pisze:Równie dobrze możemy słać gromy w stronę np Tomka, Franza, Bartasa, bo czymże różni się handel harrego od ich handlu?
To, chyba też nie do mnie, przypomnij Sobie, ile razy osobiście zgłaszałem podobne problemy dotyczące ogłoszeń innych (także bardzo znanych) przez "moderację". Do czego Sam namawiasz, - czyli zgłaszać do Adminów tematy, które w rażący sposób łamią porządek. W tych zgłoszeniach też nie ma osobistych wycieczek a jedynie zwrócenie uwagi na burdel, który w ten sposób powstaje. Jak widać przeszkadza, to wielu osobom, ale nieliczni mówią o tym wprost.
Wolo pisze:Zagadnienie kto może handlować to już całkiem osobna sprawa i tu podzielam opinie ludzi wypowiadających się w temacie "Porządek w dziale forum", zresztą wypowiadałem się w tej kwestii niejednokrotnie, nie kryłem niezadowolenia, niestety jak na razie sprawa utknęła w martwym punkcie.
Dochodzimy do sedna, mówimy o tym samym, ale na mówieniu się kończy, z tą drobną różnicą, że ja (czy inni) jako Forumowicze możemy tylko sugerować, zgłaszać, ale Sami nie mamy narzędzi, by to wprowadzić w czyn.
Może zróbmy na próbę (powiedzmy kilka miesięcy), i w praktyce wyjdzie czy u nas też to się sprawdzi czy nie.

Stali handlowcy - stałe warunki (jakie, nie mi ustalać).
Drobne ogłoszenia Forumowiczów - do recenzji Forumowiczów, jeśli ktoś stale przegina i Jego ogłoszenia są stale zgłaszane do moderacji, to Admini powinni zareagować, choćby tymczasowym banem. Po wcześniejszych ostrzeżeniach.

Dla mnie proste jak konstrukcja cepa.
I na koniec powtórzę, bez osobistych wycieczek proszę, bo na pewno z mojej strony nie ma do "Was-Adminów" antypatii i Sam doskonale o tym wiesz, bo często gadamy na PW... :cool:

W tym temacie EOT, bo... robimy burdel... :dupa: :wink:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: [P] Oponę 21cali

Post autor: Wolo »

:lol: Falco...błędna konkluzja wynikła, ale u Ciebie-------> chodziło mi o antypatię do Harrego :smile:

No wiesz, jak mogłeś tak w ogóle pomyśleć!

Przenoszę dyskusję do tematu "porządek..." żeby... żeby był porządek :tongue:
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: [P] Oponę 21cali

Post autor: falco »

Wolo pisze::lol: Falco...błędna konkluzja wynikła, ale u Ciebie-------> chodziło mi o antypatię do Harrego :smile:
hehehe... też pudło, nie mogę kogoś nie lubić, skoro Go nawet na oczy nie widziałem, ale oczywiście potwierdzam, że "temat ogłoszeń" mocno mnie wkurza o czym mówię głośno... ;)
Wolo pisze:No wiesz, jak mogłeś tak w ogóle pomyśleć!
uff... :thumbsup:
Wolo pisze:Przenoszę dyskusję do tematu "porządek..." żeby... żeby był porządek :tongue:
Jak to dobrze, że to nie ja muszę sprzątać... :tongue:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość