Spamerzy na forum i prośba od Was

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Spamerzy na forum i prośba od Was

Post autor: wilq.bb »

Szanowne użytkowniczki i szanowni użytkownicy - po ludzku trampkowicze - jak zauważaliście ostatnio trochę bootów spamujących się pojawia. Walczymy z tym badziewiem dość regularnie i tutaj w związku z zaistniałą wczoraj sytuacją mam do Was prośbę.
NIE PISZCIE w tematach założonych przez boty - to tylko dokłada nam pracy (bo to co napiszecie też trzeba posprzątać), a przy okazji jak wczoraj się okazało, przy odpowiednich lagach i zbiegu okoliczności, piszący sam "z automatu" może dostać ban'a i jego posty zostaną usunięte - taki "ficzer" od Tapatalka gratis.
Najlepsze co możecie zrobić to użyjcie przycisku z ! - czyli raportuj post - to wyraźny sygnał dla moderacji, że Wy też widzicie, że coś się dzieje. (równie bez sensu jest pisanie, że to kolejny spamer - to serio widać jak zajrzy się na forum, ale nikt nie jest 24/7/365(6) on line).

Z góry dziękujemy za współpracę, a ja osobiście przepraszam pokrzywdzonego użytkownika - jak gdzieś nasze :crossy: się przetną stawiam browar :impreza: chociaż mam nadzieję, że wczoraj już wyjaśnione zostało co i jak.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 226
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Spamerzy na forum i prośba od Was

Post autor: bialy »

Nic się nie stało. Sytuację udało sie wyjaśnić więc jest ok :)

Ale w temacie spamerów... ja szukałem przycisku do zgłaszania. :)

problem w tym że z racji że nie spamuję dużo i przez rok natłukłem mało postów, to i pewnie podlegam cały czas ograniczeniom dla uczniaka :)

Jak spojrzysz na screenshot, to nie mam dostepnego przycisku reportowania postów :)

Obrazek
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Spamerzy na forum i prośba od Was

Post autor: wilq.bb »

Użytkownicy poniżej 10 postów nie mogą raportować. Taki urok bycia "brązowym".
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości