[B] burdel macie siostry w tym archeo!

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

[B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: bartekk »

Kilka dni temu wojtekk próbował kilku z Was (nas) zasugerować że obowiązują proste zasady zamieszczania pewnej grupy postów!!!!!
[S] sprzedam
[P] porada
[K] kupię
Czy to jest trudne do przyswojenia?!?!?! http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=15&t=5627
Jak mawiał klasyk - to jest Q*a proste jak J*nie
Stosujcie się do tego!!!! Ułatwi to wszystkim życie.
Komplet kluczy serwisowych - ale co? zgubiłem, znalazłem
Transalp 600 Xl - Q! ale co? To forum jest poświęcone w 33% TA600XL
Kask zielony -Q ale co? ładny, brzydki
Czy to jest trudne zamieścić literkę w nawiasie!!!!! Musi być nad nami policjant.
OGARNIJCIE SIĘ SIOSTRY, BURDEL ROBICIE W TYM ARCHEO
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
kdf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2015, 19:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jarocin

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: kdf »

[A} a może Curie Skłodowska też była kobietą? Jeżeli dział giełda jest podzielony na kupię i sprzedam to dlaczego z uporem maniaka każesz wszystkim pod karą chłosty stosować "przedrostki". Jak sądzisz których z użytkowników jest więcej: komputerowców czy tapatalkowców?
W regulaminie forum na ten temat nie ma ani słowa. Póki co dopiski [K] [S] są tylko i wyłącznie dobrą wolą piszących a nie obowiązkiem. Jesteś administratorem lub choćby moderatorem by pisać w ten sposób?
Jeżeli "Oko za oko-ząb za ząb" to dlaczego d..a za pieniądze?
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2511
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: Artek »

Skoro są zasady zamieszczania ogłoszeń, to powinno się je stosować.
Kolego kdf szanuj tych, którzy jednak nie są użytkonikami tapa... Czy wszystko MUSI w życiu mieć regulamin? Nie wystarczą zasady?
Ostatnio zmieniony 16.05.2016, 23:55 przez Artek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominator.
Awatar użytkownika
kdf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2015, 19:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jarocin

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: kdf »

Szczerze mówiąc (pisząc) nie tyle treść co forma pierwszego wpisu może urazić. Przekleństwa choćby niedopisane, ciągi wykrzykników, pogrubień tylko po to by wymusić pewne zachowania? Regulamin to jak nasza konstytucja (wiem wiem ostatnio b.śmierdzący temat) jest po to by wszystko było jasne i nie było niedomówień jak w tym przypadku. Może wystarczy w dziale giełda usunąć podział na kupno/sprzedaż i każdy intuicyjnie będzie wpisywał o co mu chodzi.
Jeżeli "Oko za oko-ząb za ząb" to dlaczego d..a za pieniądze?
Awatar użytkownika
haku
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 681
Rejestracja: 25.03.2010, 23:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Smolec

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: haku »

Klikając w Pokaż nowe posty, szczególnie np w taptalku kiepsko widać w którym dziale jest post.
Jak mam czas to poprawiam te tematy, ale chyba faktycznie zaczną lądować w koszu.
Chyba dla piszącego ogłoszenie nie jest problemem dopisać zgodnie z zasadami te 3 znaczki.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: Reindeer »

kdf pisze:[A} a może Curie Skłodowska też była kobietą? Jeżeli dział giełda jest podzielony na kupię i sprzedam to dlaczego z uporem maniaka każesz wszystkim pod karą chłosty stosować "przedrostki". Jak sądzisz których z użytkowników jest więcej: komputerowców czy tapatalkowców?
W regulaminie forum na ten temat nie ma ani słowa. Póki co dopiski [K] [S] są tylko i wyłącznie dobrą wolą piszących a nie obowiązkiem. Jesteś administratorem lub choćby moderatorem by pisać w ten sposób?
kdf pisze:Szczerze mówiąc (pisząc) nie tyle treść co forma pierwszego wpisu może urazić. Przekleństwa choćby niedopisane, ciągi wykrzykników, pogrubień tylko po to by wymusić pewne zachowania? Regulamin to jak nasza konstytucja (wiem wiem ostatnio b.śmierdzący temat) jest po to by wszystko było jasne i nie było niedomówień jak w tym przypadku. Może wystarczy w dziale giełda usunąć podział na kupno/sprzedaż i każdy intuicyjnie będzie wpisywał o co mu chodzi.
Po pierwsze, stosowanie ww. przedrostków nie jest dobrą wolą piszących w dziale giełda. Wszystko jest opisane w zakładce "Przeczytaj, zanim napiszesz w tym dziale" http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=15&t=5627
Po drugie, nie sądzę by jednorazowy wpis był uporem maniaka. Chyba, że bartekk już wielokrotnie zwracał wszystkim uwagę, a tylko mi coś umknęło.
Po trzecie, przy przeglądaniu forum przez zakładkę "Zobacz nieprzeczytane posty" wspomniane symbole ([S], [K] itd.) naprawdę pomagają. Wprawdzie niżej widnieje dopisek w jakim dziale jest dany wpis, ale mimo wszystko tak jest łatwiej.
Po czwarte, pomysł z usunięciem podziału na kupno / sprzedaż brzmi trochę jak pomysł usunięcia koszy na śmieci z ulic, bo przecież tak będzie łatwiej.
I wreszcie, co z tego, że bartekk nie jest adminem czy moderatorem? Czy w realnym życiu też nie pozwracasz sobie zwrócić uwagi jeżeli robi to ktoś nie pracujący w odpowiedniej formacji?
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: tomekpe »

Przedrostki ułatwiają życie czytającym. Koniec i kropka.

Można sobie znajdować różne wymówki, w tym, że ton zwrócenia uwagi jest nieodpowiedni, ale to tylko wymówki. Szanujmy czas i wygodę innych :roll: :blush:
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: wilq.bb »

tomekpe pisze:Przedrostki ułatwiają życie czytającym. Koniec i kropka.

Można sobie znajdować różne wymówki, w tym, że ton zwrócenia uwagi jest nieodpowiedni, ale to tylko wymówki. Szanujmy czas i wygodę innych :roll: :blush:
Czasem się nie zgadzam z poglądami Tomekpe, ale tutaj ujał sendo sprawy - szanujmy się i swój czas (czy do tego naprawdę trzeba nakazów, zakazów etc)...
Szkoda tylko, że nikt z administracji tego nie napisał, tylko biernie się przyglda sprawie - kiedyś jeszczy chyba za czasów poprzedniego moderatora zdarzało się, że ten dopisywał te aż 3 znaki. Teraz mam wrażenie, że giełda troszkę na żywioł została puszczona, ale może to tylko moje zdanie :niewiem:

Niezależnie od wszystkich wcześniejszych po raz kolejny też wnoszę o korzystanie z tych 3 literek - nie zależnie czy z tapa czy kompa ułatwia to przeglądanie 4um.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
haku
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 681
Rejestracja: 25.03.2010, 23:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Smolec

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: haku »

Dopisywał...i nauczył niektórych że się "samo" uzupełni.
Są dwie opcje, albo mogę mozolnie poprawić, prosić o wklejenie zdjęć, podsyłać link do zasad giełdy, albo jak coś jest nie tak, kasować. Tylko jak znam życie to od razu będzie raban, obraza...itd..
Więc sam nie wiem co lepsze...
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: wilq.bb »

Kasowanie nawet przez chwilę też działało, a ostatnio kosz pustkami świeci, chociaż chyba czasami by prosiło się żeby tam pewne tematy leciały. Z resztą w wiadomym linku stoi wyraźnie, ze nieregulaminowe ogłoszenia idą w cyberniebyt. Może moderator stać kiepsko z czasem (jesteśmy ludźmi i każdemu może się dynamicznie plan dnia/tygodnia zmieniać) wiec może pomóc trzeba? W końcu co 2-3 głowy to nie jedna.
Wytapatalkowane
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
kdf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2015, 19:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jarocin

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: kdf »

Widzę że nieco zamieszałem w temacie, a że jednogłośnie zostałem napiętnowany nie pozostaje nic innego jak bicie w pierś. Okazało się że nie mam racji. Na pocieszenie pozostaje tylko że rozruszałem nieco forumowiczów.
Jeżeli "Oko za oko-ząb za ząb" to dlaczego d..a za pieniądze?
Awatar użytkownika
grzesiek_ts
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 242
Rejestracja: 18.12.2008, 00:51
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: grzesiek_ts »

Dobry wątek. Na forum brakuje porządku. To czuć od jakiegoś czasu. Jakby moderatorów wywiało. A gdy prawie 8 lat temu tu zawitałem, to poczułem jakbym wszedł do wirtualnego pubu, gdzie mimo gęstego dymu i głośnej muzyki jesteś zauważony i daje ci się do zrozumienia, jakie zasady w tym domu panują. I to się podobało. Na forum jest dużo młodych/nowych użytkowników pośród których na pewno znaleźliby się tacy, którzy lubią porządek. Słuchajcie...tak jak bez znaków na drodze jazda stała by się poligonem, tak forum bez zasad jest niczym innym jak śmietnikiem, do którego zaglądasz z potrzeby, ale nigdy z przyjemności.
Pozdrawiam :dupa:
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2511
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: Artek »

Powiało świeżością. Wilq-u moderatorem giełdy :thumbsup:
Pytanie moje: kosz od razu czy na początku reprymenda będzie?
Dominator.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: wilq.bb »

Właściwa kolejność ( i jej będę się trzymał) to reprymenda z czasem na poprawę, potem kosz, w przypadku braku reakcji.
Chyba, że będzie to na zasadzie - wpada nowy bez dzień dobry, tylko ja chcę.... wtedy reprymenda do odczytania w koszu (komentarz, czemu i za co)*.
Rażące przypadki, raportowane, spam, scam itp sprawy - kosz od razu, albo nawet cyberniebyt, ale myślę, że u nas to 3-4 przypadki na rok.

Detale typu [S], [K] itp raczej nie będą stanowiły powodów kasowania, raczej podopisuje, tak jak w niektórych ogłoszeniach już widać w komentarzu pod postem, chyba, że będzie to powtarzająca się permanentnie sytuacja.

*nie dotyczy dzisiejszego ogłoszenia o szybie, bo ja też musiałem się właściwej kolejności działań nauczyć i ktoś musiał tym królikiem doświadczalny zostać, ale nie bijcie
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2511
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: Artek »

Nie znalazłem odpowiedniego działu to zapytam (retorycznie) tu.

Kamilo....Bozia dała rączki, nóżki, głowę... Na co Ci w internecie tyle żyć??? :niewiem:

http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=7992
http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=7921
http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=7931
http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=8003

Przypadek? :cool:
Dominator.
mostry1988
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 20.04.2018, 09:31
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Łobez

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: mostry1988 »

Artek pisze:Nie znalazłem odpowiedniego działu to zapytam (retorycznie) tu.

Kamilo....Bozia dała rączki, nóżki, głowę... Na co Ci w internecie tyle żyć??? :niewiem:

http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=7992
http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=7921
http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=7931
http://forum.transalpclub.pl/memberlist ... ile&u=8003


Przypadek? :cool:
Jakbym miał takie prawa, to mianowałbym Cię strażnikiem teksasu:-) - w pozytywnym znaczeniu oczywiście :-)
Komu w drogę temu trampek
scibor1
romeciarz
romeciarz
Posty: 21
Rejestracja: 28.07.2010, 11:24

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: scibor1 »

A może stworzyć dział "Burdel" do którego przenosić posty niespełniające wymagań?
Royal Enfield Bullet 500
Suzuki DL650
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [B] burdel macie siostry w tym archeo!

Post autor: wilq.bb »

Artur - nasza Kamila już dawno pobanowana jest - ale że się Ci chciało szukać :resp:
Scibor1 mamy taki dział - się kosz nazywa.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość