Zmiana dla zielonych i czarnych klubowiczów - wysyłanie wiad

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Zmiana dla zielonych i czarnych klubowiczów - wysyłanie wiad

Post autor: wojtekk »

Czy można dla zielonych i czarnych klubowiczów zdjąć blokadę zakaazującą wysyłania PW z byt miałym odstępie czasu? Szansa, że bot się pdszyje pod zielonego lub czarnego nie istnieje (tylko i wyłącznie z tego powodu piszę o zielonych i czarnych, bo bot może sobie założyć brązowego). Ułatwi to życie nieco.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zmiana dla zielonych i czarnych klubowiczów - wysyłanie

Post autor: maju »

wojtekk pisze:Czy można dla zielonych i czarnych klubowiczów zdjąć blokadę zakaazującą wysyłania PW z byt miałym odstępie czasu? Szansa, że bot się pdszyje pod zielonego lub czarnego nie istnieje (tylko i wyłącznie z tego powodu piszę o zielonych i czarnych, bo bot może sobie założyć brązowego). Ułatwi to życie nieco.
PW to przecież nie chat gdzie wysyła się wiadomość co kilka sekund.
Nie powinno więc być to żadnym problemem.

Nie wiem jaki jest teraz limit czasowy- tak na szybko nie widzę takiej opcji.
Jest natomiast możliwość ignorowania tego limitu przez daną grupę
Wyłączyłem ten limit dla klubowiczów.

Z czarnymi nie jest tak jak myślisz.
Każdego tygodnia kasujemy przynajmniej jednego użytkownika który nosi znamiona "ludzkiego bota".
Są to prawdziwe osoby które rejestrują się tylko w celu pisania postów reklam itp
Nie każda z tych osób jest wychwytywana, niektórzy dobrze się kamuflują.
Tak więc "czarny" nie jest równoznaczne z "bezpieczny".
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5506
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Zmiana dla zielonych i czarnych klubowiczów - wysyłanie

Post autor: wojtekk »

Hej,

dzięki za szybką odpowiedź!

Teraz kilka rzeczy sprzedaję i zdarza mi się często wysyłać PW. Limit czasu był taki, że szybkie napisanie informacji i wysłanie nie jest możliwe. A ja nie piszę jakoś dramatycznie szybko. Więc chciałem zaproponować, by PW można było wysyłać bez limitu czasowego. Zgłaszam więc, że to jest problem. Dzięki za likwidajcę lmitu dla klubowiczów.

Co do argumentu czarnych - jasne: przekonałeś mnie. Myślałem, że czarni są od tego wolni :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość