Transalp Polska na fb

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
maras67
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 936
Rejestracja: 24.03.2010, 12:55
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: maras67 »

Ooo ja Cię nie pierd*lę... ufff... przeczytałem wszystkie 4 strony tego wątku. :) Ambitna lektura na zimowe wieczory.

Może to dobre miejsce i czas żeby ustalić co tak naprawdę nam, forumowiczom wolno zrobić z logo naszego forum (bo tak naprawdę do tego sprowadziła się dyskusja).

Jest dla mnie rzeczą oczywistą że logo klubu objęte jest prawami autorskimi i nie wolno go przerabiać ani wykorzystywać poszczególnych części do późniejszej publikacji bez zgody właściciela. A propos: kto jest właścicielem logo Transalp Klub Polska?

Rozumiem że jako członek TCP mam prawo nosić naszywkę z logo na kurtce, co niniejszym z dumą czynię.
Świadomy praw i obowiązków klubowicza STARAM SIĘ dbać o dobre imię klubu aby nie narobić za dużego bydła pod szyldem TCP. :pob:

Nie mam pojęcia (przyznaję się bez bicia) o statusie prawnym naszego klubu, ale to można chyba wyczytać w innym miejscu.
Ciekawi mnie zagadnienie, poruszane już w tym wątku, publikacji czegokolwiek poza forum i problem wykorzystania logo w "prywatnej inicjatywie".
Rozumiem że jest cienka granica między identyfikacją z naszą społecznością Trampkową a wykorzystywaniem symboli poza forum.
Może warto to wyjaśnić i nakreślić jakieś reguły choć tu wkraczamy na śliski grunt... :) (potrzebny od zaraz kuźwa AUTORYTET)

Właściwie cała dyskusja tego wątku wzięła się z różnej interpretacji takich pojęć jak "strona klubowa", "identyfikacja publikacji z forum poprzez wykorzystanie logo" czy wreszcie ocena zachowania ludzi którzy należą do klubu i pojawiają się w różnych publicznych miejscach z emblematami naszej społeczności.

PS. Bardzo podoba mi się określenie "frędzel" (abstrahując od kontekstu w którym zostało ono użyte).
PS2. Stanowczo dementuję plotki rozsiewane przez przyjaciół z woj.Dolnośląskiego jakoby na spotkaniach warsawskiej grupy TCP pito alkohol i przeklinano. :D
Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza rzecz jaką się robi w ubraniu... :)
http://forum.transalpclub.pl/gallery/im ... ge_id=2026
Awatar użytkownika
robii23
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 02.11.2010, 22:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: robii23 »

Panowie i Panie

Trzeba to przyznać że "obie strony tej barykady" mają trochę racji. Koniec kropka.

Myślę że zmiana nazwy na FB na mniej oficjalną (lokalną) może pomóc. Przecież Wam to rybka (tak myślę). Przecież właśnie o to chodzi w tej dyskusji, "o nowych" którzy muszą mieć pewność gdzie jest Klub TU czy na FB czyli o zachowanie "hierarchii".

Domel swoje zrobił, zrozumiał i przeprosił - krótka piłka :thumbsup:
Wycieczki polityczne na naszą "WŁADZĘ" są jak dla mnie grubym przegięciem :thumbsdown:
"Oni" tym zarządzają, a nie władają - ujmują swojego prywatnego czasu dla Nas.

Do FB nic nie mam, choć jego użytkownikiem nigdy nie zostanę - "choć nigdy nie mów nigdy" :wink:

Więcej luzu, jest zima, ale się kończy. Wytrzymajmy jeszcze trochę :crossy:
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1620
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: przeszczep »

robii23 pisze:Panowie i Panie

Trzeba to przyznać że "obie strony tej barykady" mają trochę racji. Koniec kropka.

Myślę że zmiana nazwy na FB na mniej oficjalną (lokalną) może pomóc. Przecież Wam to rybka (tak myślę). Przecież właśnie o to chodzi w tej dyskusji, "o nowych" którzy muszą mieć pewność gdzie jest Klub TU czy na FB czyli o zachowanie "hierarchii".

Domel swoje zrobił, zrozumiał i przeprosił - krótka piłka :thumbsup:
Wycieczki polityczne na naszą "WŁADZĘ" są jak dla mnie grubym przegięciem :thumbsdown:
"Oni" tym zarządzają, a nie władają - ujmują swojego prywatnego czasu dla Nas.

Do FB nic nie mam, choć jego użytkownikiem nigdy nie zostanę - "choć nigdy nie mów nigdy" :wink:

Więcej luzu, jest zima, ale się kończy. Wytrzymajmy jeszcze trochę :crossy:

Tylko chodzi właśnie o to, że tu nie był popełniony żaden błąd.
A jeśli nazywamy się klubem miłośników transalpa, to regionalne inicjatywy powinny być chwalone, a nie zabijane w zalążku.

Szczerze mówiąc jeszcze się nie spotkałem z forum, które nie chciałoby żeby jego logo było rozpowszechniane... ale to dyskusja na inny temat.

Nadal jestem zdania, że logo jest nasze - klubowiczów.
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Wolo »

Drodzy, jesteśmy po rozmowach w gronie admin/mod, podjęliśmy już pewne decyzje, które pozwolą na uporządkowanie tego bałaganu.

Wiaderek z pomyjami już nie szykujcie, przydadzą się na kolejną okazję. :wink:

W skrócie- jak już wspominałem, forum jest dla forowiczów, nie odwrotnie, jeśli czujecie potrzebę zaistnienia na tym portalu, powstanie oficjalna strona klubu na facebooku, bo jeśli coś robić to porządnie, jeśli reprezentować klub, to godnie, a nie po partyzancku, jak miało to miejsce dotąd.

A teraz poproszę o nieco cierpliwości i czasu, bo my też pracujemy, śpimy itp.
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
Biedron
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 815
Rejestracja: 20.05.2010, 11:56
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Pruszków

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Biedron »

Wolo pisze: W skrócie- jak już wspominałem, forum jest dla forowiczów, nie odwrotnie, jeśli czujecie potrzebę zaistnienia na tym portalu, powstanie oficjalna strona klubu na facebooku, bo jeśli coś robić to porządnie, jeśli reprezentować klub, to godnie, a nie po partyzancku, jak miało to miejsce dotąd.
:ok:
Biedron
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1620
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: przeszczep »

Wolo pisze:Drodzy, jesteśmy po rozmowach w gronie admin/mod, podjęliśmy już pewne decyzje, które pozwolą na uporządkowanie tego bałaganu.

Wiaderek z pomyjami już nie szykujcie, przydadzą się na kolejną okazję. :wink:

W skrócie- jak już wspominałem, forum jest dla forowiczów, nie odwrotnie, jeśli czujecie potrzebę zaistnienia na tym portalu, powstanie oficjalna strona klubu na facebooku, bo jeśli coś robić to porządnie, jeśli reprezentować klub, to godnie, a nie po partyzancku, jak miało to miejsce dotąd.

A teraz poproszę o nieco cierpliwości i czasu, bo my też pracujemy, śpimy itp.

Jeżeli partyzantką nazywasz oddolną inicjatywę wykorzystania nowego kanału kontaktowego, który między innymi służy do propagowania kultury enduro, to chyba coś ci się pomyliło...
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: MADRAFi »

tomekpe pisze: Podsumowując: grupa na FB specjalnie mnie nie boli, ale wolałbym (to preferencja, nie zakaz/nakaz), by taka strona nie była sygnowana logo i nazwą klubu, skoro jest 1/nieoficjalna, 2/ z naszym forum nie ma dużego związku.
Po 1 to strona/forum tez jest nieoficjalna i nieformalna. Gdyby klub mial osobowosc prawna i mial zastrzeznona nazwe moglby zwrocic sie do Domela o zaprzestanie uzywania tej nazwy.
Po 2 Prawa do loga ma osoba/podmiot ktore te prawa odkupila lub autor dziela. Stad TCP nie moze udzielac pozwolen na uzywanie tego loga gdyz nie wykupila/nie ma umowy na wylacznosc itp

Ja ze swojej strony moge dodac ze dolaczylem do tej strony na facebooku bo sadzilem ze jest to oficjalna strona naszego forum.
Facebook nalezy traktowac jako platforme reklamy i cieszyc sie ze ludzie znajduja forum poprzez jego mechanizmy i trafia w koncu na forum

Gdyby Domel bym zlosliwy to powinien zalozyc stowarzyszenie Transalp Club Polska. Poprosic Honde Polska o namaszczenie i oficjalne poparcie.
Potem zglosic sie do adminow forum z prosba o usuniecie nazwy Transalp Club Polska gdyz jest to nieoficjalna strona klubu (poniewaz od tej chwili on posiada oficjalny klub transalpow)

Na szczescie takiej sytuacji nie ma. Wasze pretensje co do zalozenia strony sa bezpodstawne. Trzeba bylo pomyslec o tym wczesniej. Poza tym zawsze mozna dodac ludzi do administracji stronami na FB, wiec nic straconego.
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Wolo »

Przeszczep, Tobie w tym temacie wiele rzeczy się pomyliło, ale oszczędziłem komentarza. Proszę o wzajemność.
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1620
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: przeszczep »

Tej, przynajmniej nie próbuję nikogo oczerniać, ani obrażać - a normalnie dyskutować i tłumaczyć swój pogląd na sprawę ;)
A jeżeli się pomyliłem gdzieś, to bardzo proszę o naprowadzenie na właściwy tor ;)
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Rolo »

Wszyscy macie racje! Ale dajcie już pokój, jest jakies tam kompromisowe rozwiązanie i uszanujcie to pliz.
Ten się będzie czepiał że nie ma praw autorskich (a pewnie, że nie ma, kto mówił że ma?) a tamten, że teraz to TCP będzie mu numery kart kredytowych pobierać (taki automatyczny system pobierania składek :grin: ) i sie nigdy nie dogadacie.
Fajnie, że będzie "ofyszjal" profil wtedy ludziska z grupy się tam przeniosą i będzie gicio.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Baran »

Dawno tu nie zaglądałem... ale z FB dowiedziałem się o niniejszym wątku :lol: ,
więc wchodzę na forum a tu znowu fight o jakieś pierdoły administracyjne, barwy, loga, tożsamość... ja pier..., chyba zima przyszła :wacko:

To już chyba forumowa tradycja, że w zimę chyba po prostu musi być tu jakiś powód do zadymy żeby coś się działo -
a to o spamujące dziewczyny, a to o składkę, teraz o Facebook czy inną Madzię - Aniołek w ramach zimowego tematu do pookładania się nawzajem :P

FB to kolejny sposób komunikacji, tak samo jak np telefon komórkowy.
W dodatku -moim zdaniem- całkiem wygodny, darmowy, praktyczny, popularny, łatwo spiknąć się grupowo ze znajomymi,
a poza tym ... i tak cały czas otwarty jako jedna ze stałych zakładek w robocie ;)
Fajnie, że Admini robią Official TCP Fanpage :)

Zastanawiając się nad potencjalną szkodliwością grupy Domela z Facebooka względem forum, przyszło mi do głowy,
czy np. ta grupa na Fejsie go nie skanibalizuje i część tematów zamiast na forum klubowym,
z czasem nie będzie pojawiać się tylko na FB.
Po krótkiej obserwacji - stwierdzam jednak, że grupa na FB jest raczej uzupełnieniem forumowego chata,
offtopów czy innych luźnych gadek... czyli w zasadzie czymś, co odciąża główne forum od treści, z którymi i tak ono przez lata walczyło :)
Nie widzę tu konkurencji.

To raczej grupa zrzeszająca ludzi, którzy poznali się dzięki TCP, czują przynależność do forum (stąd było logo, nazwa),
ale chcą sobie po prostu na luzie razem ze sobą popitolić grupowo przez Internet o mniej lub bardziej ważnych pierdołach -
gdzie nikt ich za to nie op***li, bo takie rozmowy nie przekładają się tam na koszty utrzymania serwera, czas pracy moderatora,
a Transalp i TCP są tylko centralnym punktem zrzeszającym piszące tam osoby, a nie głównym tematem, którego trzeba się pilnować.
Moim zdaniem, z powodu narzuconych przez FB ograniczeń w samej swojej konstrukcji, grupa nie ma szans stać się alternatywnym forum,
aczkolwiek próby represji ze strony forum mogą zaowocować wzrostem jej liczebności i spowodować realne rozłamy.

Reasumując, moim zdaniem nie ma o co bić piany.

Generalnie zgadzam się z chłopakami z Wrocka i z Przeszczepem, chociaż rozumiem też, że kogoś może denerwować, że marka (czytaj np. logo),
którą tworzył, która jest szeroko rozpoznawalna, która utożsamia coś konkretnego i jakieś wartości, jest wykorzystywana przez osobę trzecią bez konsultacji.

Peace dla obydwu stron, do zobaczenia na forum i na fejsie.
A najchętniej niebawem znowu razem na drodze :)
:witch:

PS Offtopic: Skoro 'Transalp Club Poland' to marka, tożsamość i wogóle, to co robią na stronie głównej te 3 asfaltowe pokraki z silnikiem od Cinquecento
i dlaczego domena 'forum.crosstourer.pl' wskazuje na to miejsce? Co te motocykle ma wspólnego z Transalpem? :ysz: :egh:
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
slawa1987
romeciarz
romeciarz
Posty: 30
Rejestracja: 26.01.2013, 09:29
Mój motocykl: XL600V

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: slawa1987 »

Tylko mnie jedno zastanawia, czy nie lepiej było by porozmawiać z twórcą stowarzyszenia które już istnieje.
I wciągnąć je oficjalnie pod skrzydła forum. Nie widzę sensu tworzyć kolejny twór jak już jeden istnieje i jest ok.
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: B3stia »

Wszystko już zostało uzgodnione z Domel'em i jest na dobrej drodze. Kanał utworzony przez niego będzie funkcjonował do czasu postawienia oficjalnego fanpage.
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Baran »

Super! :ok:
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Nadol »

UFF!
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: falco »

Napisałem EOT, ale widzę, że dyskusja pomimo kilku (zbędnych) ostrzejszych zdań zakończyła się pozytywnie, więc ja też się cieszę! :thumbsup:

Osoby lubiące fb będą miały oficjalną stronę, Domel, który zachował klasę święty spokój ;) a dla nerwusów (oczywiście ze mną włącznie) wymyśli się kolejny kontrowersyjny temat, co by... ponaparzać się śnieżkami, póki nie stopnieją... :dupa: :lol:

Liczę, że "nowe otwarcie" przysporzy świeżej krwii (tu i tam) bez dzielenia informacji na lepsze i gorsze, bo na tym wszyscy stracimy!!

P.S. Domel jeszcze raz dziękuję za zaproszenie!!
P.S.S. Rolo wczoraj pchnąłem Ci pw.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: airwolf »

B3stia pisze:Wszystko już zostało uzgodnione z Domel'em i jest na dobrej drodze. Kanał utworzony przez niego będzie funkcjonował do czasu postawienia oficjalnego fanpage.
fanpage a grupa to zupelnie rozne rzeczy i nieda sie zastapic grupy fanapage bo to sa zupelnie inne funkcjonalności, powinien jeśli już działać oficjalny fanpage ale grupę którą założył domel bym zostawił również w oryginalnej formule

Kolejnym aspektem o którym mało kto wie jest to ze na Fanpage nie można wrzucać ani pisać co się chce bo z doświadczenia z pracy wiem ile trzeba się naużerać z fb bo ktoś na naszym fp wrzucił roznegliżowaną panią z bronią czy coś a takich restrykcji na grupie niema
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Cambriel »

Jest takie powiedzenie, że tylko krowa nie zmienia zdania.
Ale ja Senior Cambrielos Frędzelos po przeczytaniu informacji, których udzielił wujek Google oraz merytorycznej rozmowie
ze znawcą przedmiotu sprawy
ZMIENIAM ZDANIE
w kwestiach następujących, tj.:

Ad.1 Fanpage TCP - NIE, NIE, NIE,
Ad.2 Grupa TCP - TAK, TAK, TAK,
Ad.3 Pozostawienie na banerze logo TCP użytego przez Domela - TAK, TAK, TAK,
Ad.4 Pozostawienie nazwy grupy - ? ? ? (nie byłem na FB, nie widziałem, to i wypowiadać się nie będę, będzie screen, będzie
moja wypowiedź),
Ad.5 Używanie logo TCP - mają prawo wszyscy klubowicze (z wyłączeniami związanymi z prywatną działalnością zarobkową,
umieszczaniem logo w miejscach i sytuacjach deprecjonujących TCP, czasami wypada napisać do GTW).

Liczba forumowiczów w grupie na FB świadczy o zapotrzebowaniu na taki rodzaj komunikacji.
Świat, formy komunikacji itp ewoluują i pewnych rzeczy nie da się zatrzymać, wręcz przeciwnie.
Wypowiadam się jako prawdopodobnie najstarszy z biorących udział w tej dyskusji (jeżeli ktoś ma inne zdanie w przedmiocie wieku niech pisze na PW, będziemy się licytować :grin: ).
Pisząc powyższe zdaję sobie sprawę z niebezpieczeństw z tym związanych, ale "autobus szkolny już jedzie i chyba to najlepszy moment aby nasze dzieci do niego wsiadły". :egh:

PS. Nie mam nic do Herflika, bo w Wilczynie mieliśmy "...brzydką obsługę...", a na FB "niewyparzoną gębę", cały łon. :smile:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: mirkoslawski »

A ja nadal jestem za niewynoszeniem na fb TCP w jakiejkolwiek formie. Przecież tutaj można wzbogacić czat, jeśli potrzeba "szybszej komunikacji", można też wpisać nr. tel i dzwonić, przez TCP można przecież wysłać PRAWDZIWEGO maila (jeśli ktoś chciał umieścić swój adres mailowy)...kurcze - jeśli przeniesie się dyskusję na fb to co zostanie tutaj?

No nic - ja sam i tak nie zmienię nic i pozostaje tylko patrzeć...bo ja naprawdę nie rozumiem, po co tworzyć coś, co w naturalny sposób dzieli TCP? Bo przecież część z nas nie będzie na fb a część będzie głównie tam. Jeśli (mam nadzieję, że nie) sprawdzą się moje obawy, ten rok pewnie będzie ostatnim składkowym u mnie jako Członka Transalp Klub Polska, jako forumowicza (nie fejsbukowicza). I tyle w temacie.
Ebolec
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 279
Rejestracja: 22.03.2010, 20:13
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Poznań

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Ebolec »

mirkoslawski pisze:A ja nadal jestem za niewynoszeniem na fb TCP w jakiejkolwiek formie. Przecież tutaj można wzbogacić czat, jeśli potrzeba "szybszej komunikacji", można też wpisać nr. tel i dzwonić, przez TCP można przecież wysłać PRAWDZIWEGO maila (jeśli ktoś chciał umieścić swój adres mailowy)...kurcze - jeśli przeniesie się dyskusję na fb to co zostanie tutaj?

No nic - ja sam i tak nie zmienię nic i pozostaje tylko patrzeć...bo ja naprawdę nie rozumiem, po co tworzyć coś, co w naturalny sposób dzieli TCP? Bo przecież część z nas nie będzie na fb a część będzie głównie tam. Jeśli (mam nadzieję, że nie) sprawdzą się moje obawy, ten rok pewnie będzie ostatnim składkowym u mnie jako Członka Transalp Klub Polska, jako forumowicza (nie fejsbukowicza). I tyle w temacie.
Szanuję Twoją osobistą decyzję. Ale jeśli większość by myślała w ten sposób to :
-świat nie ruszyłby z miejsca
- zamiast siedzieć dziś na forum siedziałbyś na poczcie wysyłając listy do kolegów z klubu.

NIestety nie uciekniesz przed zmianami cywilizacyjnymi, przeczytaj co sądzili ludzie o pierwszych motocyklach - a teraz na nich jeździmy!!!
Myslę że Admini słusznie uczynili (po małej zjebce!) i dogadali sie co do załozenia oficjalnego konta TCP na FB.
Bravo Panowie.

Jestem na FB, jestem na TCP i jestem z tego dumny!!
Prawdziwi podróżnicy to tylko ci, co wyruszają aby wyruszyć

autor: Charles Pierre Baudelaire
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość