Ukraina na ciężko - trasy i miejsca.

Podziel się trackiem, logiem, śladem, ciekawie wytyczoną trasą. Pliki *.kml, *.kmz, *.gpx, *.gps itd.
Awatar użytkownika
drwalu4
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 14.10.2015, 16:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Pawęzów/Tarnów

Ukraina na ciężko - trasy i miejsca.

Post autor: drwalu4 »

Witam

Planuje za niedługo wybrać się na Zakarpacie na kilka moto. Same grubasy : Trampek, Tenera , GS 1150 itd. Chcemy jak najwięcej przejechać w offie, najlepiej wyjazd na połoniny itd. Spanie pewnie namiot na Równej . Przejazd przez granicę pewnie Ubla (Słowacja/Ukraina). Cała wycieczka pewnie koło 3 dni.

Proszę o polecenie dobrych tras (może jakieś mapy, tracki) terenowych dla cieższych moto. Mogą być trudniejsze.

Pozdrawiam
Next22
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1224
Rejestracja: 24.08.2009, 15:35
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: POLICHNO

Re: Ukraina na ciężko - trasy i miejsca.

Post autor: Next22 »

Proszę
Wpisz sobie w google : "Ukraińska integracja"
Dostaniesz wszystko na tacy łącznie z filmami instruktażowymi :lol:
Wszystko dobre ale Trampek najlepszy :)
Awatar użytkownika
drwalu4
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 14.10.2015, 16:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Pawęzów/Tarnów

Re: Ukraina na ciężko - trasy i miejsca.

Post autor: drwalu4 »

Przecież nie jestem na forum od wczoraj. Zresztą na forum At tak samo. Na Ukrainie już byłem. Pytam tylko czy może ktoś ma jakieś sprawdzone przez siebie Szlaki lub miejsca.
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1431
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Ukraina na ciężko - trasy i miejsca.

Post autor: herni74 »

Najlepiej to napisz do chłopaków z FAT do Puszka lub Mirmila . Oni znają ten obszar UA jak własna kieszeń i na pewno Ci pomogą , maja dużo śladów gps o rożnym stopniu trudności pod rożne motocykle i rożnych kierowników . A jak nie to jedzcie na integrację ukraińską i tam polatacie po okolicach sami albo w grupach kilku osobowych. Oczywiście jak sam wiesz bo napisałeś ,że byleś na UA to na Zakarpaciu karty to rozdaje pogoda wszytko zależy od niej . To ona decyduje co gdzie i jakie ścieżki będą przejezdne ... Jak będzie sucho to na e07 da rade ogarnięty z jajami kierownik a jak będzie mokro to c02 nie pomogą. Powodzonka
Awatar użytkownika
drwalu4
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 14.10.2015, 16:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Pawęzów/Tarnów

Re: Ukraina na ciężko - trasy i miejsca.

Post autor: drwalu4 »

Bardzo dziękuję Herni za pomoc. Na pewno napiszę do chłopaków. Wiadomo że wszystko zależy od pogody, ale nic nas nie trzyma więc będziemy chcieli tak wycyrklowac z terminem żeby było w miarę sucho. Nad integracją myślę intensywnie - zobaczymy.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość