[K] TA xl700

grzała
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 22.02.2017, 10:41
Mój motocykl: mam inne moto...

[K] TA xl700

Post autor: grzała »

Rozgłądam się za nowym motocyklem
Jestem zainteresowany zakupem TA XL700, pewnie gdzieś z początków produkcji modelu.
Naturalnie zainteresowany jestem motocyklem w dobrym stanie technicznym, nieumęczonym.
Gdyby Ktoś z Was maił coś ciekawego to proszę o link w temacie lub wiadomość PW.
Mieszkam w centrum PL i generalnie zasięg poszukiwań wykreślam po granicy.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: [K] TA xl700

Post autor: falco »

Siema,
piszę na ogólnym, zamiast PW, bo jako nowy Forumowicz (chyba?) nie masz jeszcze możliwości korzystania z PW...

W jakim budżecie chcesz się zmieścić...?

Pytam, bo nie wiem czy proponować mojego (drogiego) Dezertera (XL 700VA ABS '09 + praktycznie wszystkie oryginalne dodatki i wyposażenie HONDA + jeszcze więcej do turystyki dalszej i bliższej). Stan perfekcyjny! Przebieg ok. 31tys km* (nie pamiętam, bo od 2 lat praktycznie nie jeżdżę), do zrobienia przegląd (formalność), bo jak wspomniałem - w zeszłym sezonie oprócz "przepalenia"... 60km, nie siedziałem na motocyklu.

Kupiony z Forum (PL salon), od 2016 w moich rękach a że od 2 lat praktycznie jeżdżę, to po cholerę ma blokować garaż...?!

Aha - drogo, bo 2 takiej sztuki nie ma, motocykl od nowości nie miał choćby parkingówki...

Fabryczne plastiki (złoty HONDA) profesjonalnie oklejone (firma z Forum) specjalną, czarną folią z logo Dezerter, którą w razie potrzeby można bezinwazyjnie zdjąć.

Niemiłosiernie obfita lista oryginalnych dodatków HONDA (praktycznie wszystko co było w katalogu zamówione w salonie od nowości) + mnóstwo sam dołożyłem pod kątem niezależności w drodze.

Jak coś, to zapraszam bezpośrednio - 5zero5dwa8siedem6trzy6 lub mfalco(@)wp.pl lub PW.

Gdy odkupiłem w 2016:

Obrazek

Obrazek

Po oklejeniu:

Obrazek

* Po sprawdzeniu licznika okazało się, że dodałem 10tys km, tak dawno nie jeździłem, że... zapomniałem... :/

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10.02.2021, 20:53 przez falco, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: [K] TA xl700

Post autor: zimny »

U tego Pana czyści się nawet szprychy z kurzu, powaga :smile: Lipy nie ma, a cena pewnie adekwatna do stanu.

falco, wierz lub nie ale piękne PD10 99r. kupiłem (zaklepałem na razie) dzisiaj po 5 latach na V-Stromach :haha:
Przy czym nie że DL zły, musiałem sprzedać w zeszłym roku z pozamotocyklowych powodów niestety. Teraz szukałem czegoś tańszego, do jazdy solo po okolicy i w Bieszczady. No i po 3 miesiącach rozkminy skończyło się na starym dobrym znajomym :impreza:

Pozdrawiam i sorry za OT.
zimny
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: [K] TA xl700

Post autor: Sylwek »

Falco, no co Ty? Dezerterujesz?

Zimny, nie jestem zdziwiony :lol: .
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: [K] TA xl700

Post autor: zimny »

No Sylwek, wiesz, znasz :))

Falco, no właśnie, co to się zadziało.... Też ciężko mi uwierzyć.
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
poss'ter
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 931
Rejestracja: 02.01.2013, 18:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [K] TA xl700

Post autor: poss'ter »

Falco, co tam za bukłak masz pod wydechem?
ps. polecam motocykl tego allegrowicza :thumbsup:
"NIE ŁAM SIĘ" - Wajdek
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5547
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: [K] TA xl700

Post autor: falco »

Dzięki chłopaki za wsparcie, niestety wszystko kiedyś się kończy, moja droga również, bo napotkałem ścianę nie do ominięcia a zdezerterowałem już daaawno...

Pod wydechem mam mocny uchwyt na butlę do 2l, specjalnie z wylotem do dołu. Dlaczego? Podczas jazdy woda mocno się nagrzewa, dzięki temu na postoju mogę komfortowo umyć ręce w gorącej wodzie (moje rozwiązanie na kilka lat przed wiruchem). Wystarczy poluzować nakrętkę lub założyć korek "klik-klik", wybrałem 1 rozwiązanie, bo obawiałem się, że na wertepach korek się wysunie.

Co do zainteresowania Dezerterem, to w wolnej chwili zrobię dokładny opis, spis wyposażenia, co z prac serwisowych zostało zrobione a czego już nie zdążyłem zrobić (typowa eksploatacja), itp.


(e):
Skorygowałem 1 wpis i dodałem zdjęcie blatu, bo okazało się, że postarzyłem Dezertera o 10 tys km... Dziś odkopałem garaż i sprawdziłem - na blacie stoi jak byk 31105km, ledwo, co dotarty...
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: [K] TA xl700

Post autor: Neno »

Będzie dobrze Falco!
Tylko przyjedź już w końcu, bo płyny wyparują z butelki która trzymam, a i szkło ze starości się posypie :P
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: [K] TA xl700

Post autor: zimny »

falco pisze: 10.02.2021, 10:30 Dzięki chłopaki za wsparcie, niestety wszystko kiedyś się kończy, moja droga również, bo napotkałem ścianę nie do ominięcia a zdezerterowałem już daaawno...

Pod wydechem mam mocny uchwyt na butlę do 2l, specjalnie z wylotem do dołu. Dlaczego? Podczas jazdy woda mocno się nagrzewa, dzięki temu na postoju mogę komfortowo umyć ręce w gorącej wodzie (moje rozwiązanie na kilka lat przed wiruchem). Wystarczy poluzować nakrętkę lub założyć korek "klik-klik", wybrałem 1 rozwiązanie, bo obawiałem się, że na wertepach korek się wysunie.
Padłem. Zapitalaj do urzędu patentowego albo do turatecha się dogadywać, oni zrobią takie podgrzewane wydechem butle do GSów 1250 za 200E bez mocowania. Zawsze podziwiałem Twoją pomysłowość ale tu przebiłeś wszystko. I to przed covidem :resp:

Będzie dobrze, może poczekaj - ja też miałem trudne momenty i odstawiałem moto, ale zawsze wracałem. I to najczęściej do kolejnego motocykla :omg:
falco pisze: 10.02.2021, 10:30 Skorygowałem 1 wpis i dodałem zdjęcie blatu, bo okazało się, że postarzyłem Dezertera o 10 tys km... Dziś odkopałem garaż i sprawdziłem - na blacie stoi jak byk 31105km, ledwo, co dotarty...
Wstępnie dotarty. Że dotarty to tak na poziomie 50-70 tys można powiedzieć :thumbsup:
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: [K] TA xl700

Post autor: Sylwek »

Zimny, a zdradzisz tajemnicę, w co wyposażysz Trampka i kiedy będziesz sprzedawał :grin: ?
grzała
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 22.02.2017, 10:41
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: [K] TA xl700

Post autor: grzała »

Proszę o zamknięcie.
Lokomotywa kupiona, teraz będę zawracał gitarę w innych działach ;>
Dziękuję wszystkim życzliwym Kolegom za pomoc, podpowiedzi i rady... miło jak się wchodzi po raz pierwszy na forum, widzi się sympatyczne i pomocne Towarzystwo ;)
Do zobaczenia na trasie!
piotr
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość