kupię coś do turystyki - woj.podkarpackie

Awatar użytkownika
spaw
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 321
Rejestracja: 10.09.2013, 22:24
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Tychy

Re: kupię coś do turystyki - woj.podkarpackie

Post autor: spaw »

Jeździłem na kilku różnych motocyklach, a obecnie mam Tigera 855 (T400).
Z porównania do Trampka... hmm... chyba tylko pozycja kierowcy :P Ogólnie jest cięższy niż TA, ale za to jest mocniejszy i ma lepsze heble.
Mam go już 5 lat i w zasadzie uważam go za bardzo fajny motocykl. Ma swoją moc, nie straszne mu pojechać w trasę z pasażerem i kuframi, pozycja za kierownicą jest wygodna, zawieszenie fajnie wybiera nierówności, no miodzio :)
Z wad: na naszym rynku nadal jest traktowany jako dziwadło, ale jak się przyjrzeć to mechanicznie nie różni się wiele od innych motocykli. No i przede wszystkim masa jak w GS (250kg). Trochę ją czuć na parkingu, ale jak tylko się ruszy to ta "wada" przeradza się w zaletę. Prowadzi się stabilnie i dostojnie :D
W tej chwili jest ogłoszony na forum i otomoto, ale jak się nie sprzeda to nie będę płatał. Mam po prostu chęć zmiany (poprzednie motocykle były u mnie 1,5 - 2 lat). Kobiety swojej nie zmienię, bo już po ślubie - pozostaje więc zmienić motocykl :D
"When you're traveling, you are what you are right there and then.
People don't have your past to hold against you.
No yesterdays on the road"
MOTO-turist
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 26.09.2020, 13:33
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: RBR...

Re: kupię coś do turystyki - woj.podkarpackie

Post autor: MOTO-turist »

dzięki że się odezwałeś...
fajny ten Triumph, ogólnie wcześniej nie brałem go pod uwagę, tutaj mam np. coś takiego "blisko" mnie:
............................
przypadkowo trafił mi się zakup TDM 900 2003r., pewnie zbyt duża pojemność jak na początek, zobaczymy czy poradzę...
p.s. muszę oswoić się z masą, ale myślałem że będzie znacznie cięższa...(trzymałem ją np. pod kątem 45 stopni, dla sprawdzenia spróbuję podnieść z podłoża do pionu)...
Ostatnio zmieniony 22.11.2020, 16:50 przez wilq.bb, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunałem link - chcesz zapytać o konkretny motocykl, załóż temat na giełdzie zgodnie z obowiązującymi zasadami
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość