polski gang motocyklowy???

motocyklowo
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

polski gang motocyklowy???

Post autor: Fryzjer »

co o tym Sądzicie?
http://wiadomosci.onet.pl/1838075,11,item.html
Czy u nas jest jakiś gang motocyklowy?
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: polski gang motocyklowy???

Post autor: ostry »

Nie ma ale:
Zgodnie z decyzją, podjętą na światowym kongresie Hells Angels MC w RPA w dniu 04.04.2008, dwa polskie oddziały:
Support 81 World Poznań oraz Support 81 World Tychy
zostały przekształcone w oddziały:
Hangaround Hells Angels MC Poland Poznań oraz
Hangaround Hells Angels MC Poland Tychy.
Więc jeśli chodzi o MC z najgorszą sławą,gdzie handel narkotykami, rozboje,porwania są na porządku dziennym, to kto wie jak w/w przekształcenie wpłynie na opinie o MC w Polsce. Ogólnie wszelkie kluby motocyklowe są źle odbierane przez społeczeństwo, z różnych powodów nie zawsze mających jakiekolwiek podstawy, a wiążących się raczej ze stereotypami pijanych,uzbrojonych, wulgarnych i agresywnych osobników zaobserwowanych gdzieś w amełykanskym filmie. W każdej organizacji, nie tylko motocyklowej trafiają się czarne owce i zachowania tychże zapadają z reguły dłużej w pamięci, niżeli dziesiątki (nienagłaśnianych przez media) postaw pozytywnych.
A jeśli chodzi natomiast o stwierdzenie w artykule o rzekomym zlikwidowaniu 2 lata temu Road Runners, to już stawia w pozycji powątpiewania kompetencje autora na temat jakiejkolwiek znajomości tematu, ponieważ RR MC działa prężnie i jest z moich doświadczeń jednym z klubów do których poza kilkoma incydentami nie ma się o co przyczepić, porównując ich do choćby Hells Angels.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: polski gang motocyklowy???

Post autor: MISIEK »

Hmmm akurat w wypadku Road Runners to tych "incydentów" to było od cholery i troche (nawet się moi znajomi z Puław na jeden wpierdol załapali), ale ten PIERWSZY I JAK DOTĄT JEDYNY KLUB MC KTÓRY POWSTAŁ W POLSCE A NIE ZOSTAŁ TU ZASZCZEPIONY dość mocno sprzeciwiał sie wejściu Hellsów do Polski - właśnie z ww powodów. Miałem jakis czas temu cynk że część kolesi z Gremium MC mocno sie ubiegała o miano chapteru Hells Angels ale jak na razie we Wrocku nie widziałem Hellsów, a ostatnio nie widziałem też Gremlinów. Możliwe że ktoś ich "zniechęcał". Jak gadałem przez telefon z kolesiem, który mi o Hellsach mówił to był mocno niedysponowany bo jak twierdziłe "spadł z roweru". Podsumowując Hellsi chcą wleżć do Polski a RR a zwłaszcza ich były President śp Miro, mówili temi nie. Niestey porównując siły i wielkość klubów chyba trzeba będzie przywyknąć do widoku uskrzydlonej czaszki...

...a w kwestii cytowanego tekstu o polskich gangach to chyba PISAŁ GO DEBIL BITY W GŁOWE ZBROJENIOWYM PRĘTEM. Black Piston czyli "czarny tłok" to chyba autor artykułu miał w dupie kwadrans przed napisaniem tych bzdur bo troche w tym siedze a o ich obecności w Polsce jakoś nie słyszałem. Road Runners też ma sie dobrze i jest to legalnie działający klub a nie gang http://www.roadrunnersmc.pl/.

wiele jednak wyjaśnia żródło informacjiL TVP info - czego k***a można oczekiwać od telewizji która serwuje nam show w postaci wzajemnego bluzgania sie przez idiotke Dodę i pozbawioną mózgu Rutowicz.
Ostatnio zmieniony 09.10.2008, 11:29 przez MISIEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
Kisiel
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 23.08.2008, 01:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Jasło

Re: polski gang motocyklowy???

Post autor: Kisiel »

z tego co wiem to support 81 jest prezne ostatnio nawet byl na podkarpaciu na przejażdzce zakonczenia sezonu (ludzie ogunie spoko) i nie robili grand :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości