Powitanie i pytanie :)

motocyklowo
Awatar użytkownika
Buba20
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 11.08.2008, 15:41
Lokalizacja: Wieruszów
Kontakt:

Re: Powitanie i pytanie :)

Post autor: Buba20 »

a ja z innej beczki zadam pytanie dużo osób pyta jak jest z tym motocyklem przy wzroście 170 czy coś takiego, a jak wygląda sytuacja u osobników ze wzrostem 200cm jakie sa warunki podczas jazdy czy coś przypadkiem nie będzie zawadzać :hammer:
EDIT:
Dodam że na przyszły rok (poczatek sezonu) mam zamiar rozpocząć proces :punk: zdawania prawo jazdy kategorii "A"
"Patrz w lusterko, spójrz dwa razy - motocykle są wszędzie"
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Powitanie i pytanie :)

Post autor: Remi »

Buba20 pisze:a ja z innej beczki zadam pytanie dużo osób pyta jak jest z tym motocyklem przy wzroście 170 czy coś takiego, a jak wygląda sytuacja u osobników ze wzrostem 200cm jakie sa warunki podczas jazdy czy coś przypadkiem nie będzie zawadzać :hammer:
EDIT:
Dodam że na przyszły rok (poczatek sezonu) mam zamiar rozpocząć proces :punk: zdawania prawo jazdy kategorii "A"
Nie przeglądałeś dokładnie.. tutaj masz opinie tych "wielkich"
http://www.transalpclub.pl/forum/viewto ... f=17&t=712
Awatar użytkownika
Buba20
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 11.08.2008, 15:41
Lokalizacja: Wieruszów
Kontakt:

Re: Powitanie i pytanie :)

Post autor: Buba20 »

tylko tam mowa o chłopie 100kgramowym ja zaledwie posiadam 80kg :lol: wyglądam jak suchy badyl :grin:
"Patrz w lusterko, spójrz dwa razy - motocykle są wszędzie"
macki
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 27.09.2008, 18:37

Re: Powitanie i pytanie :)

Post autor: macki »

wygląda na to, że najwyższy trampkarz ma 190. Dla większych zostaje afryka, dr big, tenera (jeszcze jakieś pomysły ?).
Zastanów się czy nie warto zrobić prawka w tym roku. Sam zdawałem wczoraj i słyszałem o zmianach od przyszłego roku. Może warto trochę pokombinować i oszczędzić kilka groszy. Choćby skończyć kurs w tym roku, wtedy-jak sądzę-miałbyś możliwość zdawać na starych zasadach.
Awatar użytkownika
Buba20
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 111
Rejestracja: 11.08.2008, 15:41
Lokalizacja: Wieruszów
Kontakt:

Re: Powitanie i pytanie :)

Post autor: Buba20 »

macki pisze:wygląda na to, że najwyższy trampkarz ma 190. Dla większych zostaje afryka, dr big, tenera (jeszcze jakieś pomysły ?).
Zastanów się czy nie warto zrobić prawka w tym roku. Sam zdawałem wczoraj i słyszałem o zmianach od przyszłego roku. Może warto trochę pokombinować i oszczędzić kilka groszy. Choćby skończyć kurs w tym roku, wtedy-jak sądzę-miałbyś możliwość zdawać na starych zasadach.
Co do Afryki to mi sie po prostu nie podoba a jak dobrze pójdzie to najwyższym klubowiczem użytkującym TA będę JA :punk: a co do prawka to robię tak jak mówisz mam znajomego co szkoli zapisze mnie juz na egzamin by w papierach było ze zacząłem e tym roku ( przez co nie obejmom mnie nowe przepisy )

EDIT:
A tak spytam jak wygląda sprawa z Honda XL Varadero z tego co widziałem to jest na forum użytkownik tego sprzętu
"Patrz w lusterko, spójrz dwa razy - motocykle są wszędzie"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości