Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

motocyklowo
Awatar użytkownika
Proxa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 08.08.2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław/Rzeszów
Kontakt:

Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: Proxa »

jak w temacie nie mam akurat gotowy na motocykl a chciałbym sobie kupić Trampka tak czy tak bym bral kredycik tylko moze ktos ma sprawdzone gdzie najlepiej ?

-dużo banków daje dobre kredyty ale... :/ obowiazkowo trzeba wykupić AC na motocykl i wtedy koszta są gigantyczne a i motocykl jeśli starszy niż 10 lat to jakieś problemy

ma ktos jakies doświadczenia ?
Awatar użytkownika
Dlugi
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 14.06.2008, 00:12
Lokalizacja: Orzysz

Re: Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: Dlugi »

dlaczego bierzesz kredyt na jakiś konkretny cel ?? idź do banku i weź poprostu kredyt konsumpcyjny. Tam nikt nie pyta na co i po co i AC też już nie trzeba
"tyle dróg budują, tylko kurw. nie ma dokąd iść..."
J.Himilsbach
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: strzelec »

Proxa, Długi ma rację. Poza tym nawet przy kredycie na moto koszty AC Cię zabiją a banki niespecjalnie lubią kredytować moto. Ja robię w banku. Taki promocyjny kredycik konsumpcyjny mozna dostać na 11-12% bez dodatkowych opłat a to naprawdę niewiele bo niektórzy deklarując takie oprocentowanie z dodatkowymi opłatami (ubezpieczenie prowizja itp ) żądają nawt 50%. Nie wierzycie ale tak jest i ludzie to kupują. Dopiero potem zaczynają się kłopoty. wiem coś o tym bo pracuję w windykacji. Co do dostania to kwestja jakie dochody możesz pokazać i na jaką promocję trafisz ale zapewniam że warto odwiedzić kilka baneczków. Nie słuchaj tylko lasek co gadaja ale pytaj ile w każdym: ile zapłacę wszystkiego przez okres spłacania biorąc dziś u was 10 tys zł. na 24 lub 36 rat. No i najlepiej żadaj wstępnego harmonogramu spłat to potem nic Ci nie dorzucą :punk:
Awatar użytkownika
Proxa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 08.08.2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław/Rzeszów
Kontakt:

Re: Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: Proxa »

no tak ale na gorowkowy mam wlasnie 11/12% itp a na np moto mam 6% okolo ... roznica jest... :(

np wezme kredyt na 8tys na 3-4lata to odsetki mi wyjda 4-5tys okolo pewnie :/ strace sporo ... dlatego kombinuje jak tu zrobic aby bylo najlepiej ... :) tzn zeby najmniej stracic a raty byly najmniejsze.
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: strzelec »

Chłopie sprawdx czy na pewno na używane moto w wiieku ponad 10 lat (tak myslę skoro chcesz dać za nie ok 8 tys) któryś bank da Ci 6%. No i dopytaj o AC które już przez 3 lata kredytu wyniesie wiecej niż 50% wartosci moto :pob:
Awatar użytkownika
Proxa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 08.08.2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław/Rzeszów
Kontakt:

Re: Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: Proxa »

nie no wezme gotowkowy tak jak mowicie z tego co widze to chyba teraz bzwbk ma najlepsza oferte :) no i kasa w przyslowiowe 10 min :) tzn decyzja :D
Awatar użytkownika
Mroq
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 16.06.2008, 09:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: Mroq »

przy kredycie masz obligatoryjnie ac, czyli ok 15% wartości motoru x 4 lata to ponad połowa wartości motoru - czyli odsetki i ozdoby przektoczą wartość moto. wniosek - zapomnij
AT RD 07a
Awatar użytkownika
Proxa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 08.08.2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław/Rzeszów
Kontakt:

Re: Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: Proxa »

dokladnie dobrze gadasz :) napewno bedzie to gotowkowy ... :) a nawet troche wiecej wezme co by na jakiegos ciucha miec :)
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: strzelec »

Proxa jak widzisz "tą dobrą ofertę" :thumbsdown: to się nie zniechęcaj do poznania innych. Wiem co mówię. Za długo robie w bankach. Tak jak wyżej pisałem. Chcesz pożyczyć 8 tys np na 3 lata bo chcesz ratkę np ok 250zł to przejdz po paru instytucjach i zapytaj ile będziesz musiał spłacić przez te 3 lata łącznie z opłatami na początku. I nie wierz jak Ci powiedzą "u nas najlepiej wziąć na 34 miesiące zamiast 36 bo wychodzi najlepsze oprocentowanie" to będzie stary numer stosowany w celu uniknęcia porównania oferty przez klienta. Podobnie stosuje się "my panu damy wyższą kwotę np 10 tys z jeszce lepszym oprocentowaniem. Mało dociekliwemu bez znajomości trików już będzie ciężko porównać koszty kredytu jeżeli warunki będą się róznić. I poproś o harmonogramy spłaty na wydruku to podstawa bvo inaczej :banghead:
Awatar użytkownika
Proxa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 08.08.2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław/Rzeszów
Kontakt:

Re: Gdzie najlepiej kredyt na moto ?

Post autor: Proxa »

ok dzieki jakos sobie na powoli poradze ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości