Prośba o pomoc

motocyklowo
Awatar użytkownika
tom64
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 77
Rejestracja: 19.06.2008, 13:46
Lokalizacja: zaraz miasto! wieś Słubica

Prośba o pomoc

Post autor: tom64 »

Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za motocyklem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim motocyklu i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednim kole mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?
Prowadź motocykl tak, jak byś chciał żeby to robiły Twoje dzieci
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba o pomoc

Post autor: MISIEK »

:grin: :grin: :punk: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TOM jestes wielki poprostu GIGANTYCZNY :grin:
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
Awatar użytkownika
Belkot
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 250
Rejestracja: 13.06.2008, 07:41
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Makówka

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Belkot »

Tom, jak mi przykro, że to Cię spotkało :sad:
te brutalne plamy na na twojej tarczy hamulcowej wynikają z długiego postoju Twojego motocykla. Myślę, że spokojnie możesz się tym nie przejmować i spokojnie jeździć na swoim AT. Po paru hamowaniach problem powinien sam się rozwiązać.
A nie zastanawiałeś się, że Twoje obydwa problemy wynikają właśnie z braku odpowieniej częstotliwości jazdy na Twojej AT?

Pozdrawiam,
belkot
Na koniec Świata i jeszcze dalej ...
http://picasaweb.google.com/bodgan.adamiec
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Marek »

Łączę się z Tobą w bólu Tom. Pogadaj z gachem jak chłop z chłopem może dorzuci do nowych oryginalnych tarcz. Było, niebyło, w końcu to członek rodziny.
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Prośba o pomoc

Post autor: jacenty »

Witaj. To obezydliwe, te plamy! Najlepiej żeby koles kupil Ci nowy motor i dawal regularnie kase na paliwo. Ty w tedy jezdzilbys gdzie dusz zapragnie. On nie tracilby na ewentualne hotele (spotykaliby sie u was w domu). Zona nie wluczylaby sie po nocach i nie trulaby, ze ciagle nie ma Cie w domu. No i tarcze by były w ciaglej eksploatacji. pozsro
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Prośba o pomoc

Post autor: B3stia »

świntuchu gdzieś już to czytałem na starym forum , czy czasem nie w twoim wykonaniu :ok:
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba o pomoc

Post autor: MISIEK »

widać problem jest wciąż aktualany :grin:
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości