No i ciepło bardzo mi się dzisiaj zrobiło...

motocyklowo
sky
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 734
Rejestracja: 14.06.2008, 08:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka

No i ciepło bardzo mi się dzisiaj zrobiło...

Post autor: sky »

Nie będę owijał w bawełnę i takie tam...
Spociłem się dość poważnie...
Dzisiejsza pogoda (jak wiadomo) była raczej wietrzna.
Jechałem sobie mostem, delikatny kapuśniaczek zaczął sobie padać, dostałem całkiem mocnym podmuchem wiatru z boku...
Zdążyłem tylko zarejestrować jak trampek oboma kołami przesunął się na jezdni...
Nie jechałem szybko (jakieś 70 - 80 kmph)...
Napiszę szczerze, nie ma co się wstydzić, mało nie narobiłem w gacie :swieczki:

ps. Na swoje usprawiedliwienie napiszę tylko to, że tak naprawdę mam przejechane na motocyklu (nie liczę kursu) maksymalnie 1000 km.
ps.2. Nie dam się! :tongue: I tak będę jeździł :mad:
ps.3. Na piątek mam w planach podróż do Golub-Dobrzynia (jakieś 200 km) :thumbsup:
Marcin 'sky' Przybylski
--
Czterdzieści lat na karku, często zachowuję się jak nastolatek, jeżdżę motocyklem... Czy to w końcu kryzys wieku średniego?
Awatar użytkownika
orzeł
romeciarz
romeciarz
Posty: 20
Rejestracja: 13.06.2008, 01:23

Re: No i ciepło bardzo mi się dzisiaj zrobiło...

Post autor: orzeł »

hehe spoko, mnie tak wczoraj rzucalo na drodze czestochowa - krakow. najlepiej to jak mnie zdmuchnelo na drugi pas w koleine w ktorej plynal niezly strumyczek - wjechalem w srodek burzy :)
generalnie jak jechalem prosto to motocykl mialem nachylony tak jak przy wchodzeniu w dosc ostry zakret zeby mnie nie zwiewalo :grin: biorac pod uwage ze opony mam jakies badziewne i do tego tylna zbliza sie do konca nie bylo ciekawie i kilka razy serducho mi przyspieszylo. ale itak bylo fajnie, trampek zniesie kazda pogode :crossy:
Lanstralp
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: No i ciepło bardzo mi się dzisiaj zrobiło...

Post autor: RaF »

Spoko Panowie - Trampuś dużo wybacza - jeździć, jeździć, jeździć :smile:

:crossy:


BTW - szybko zapomniałem, jak jeszcze nie tak dawno zadawałem stosy dziwnych pytań i srałem w gacie na byle wycieczce ;) ;) ;)
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości