Piwo :D

motocyklowo
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Piwo :D

Post autor: RaF »

MAPA POLECANYCH BROWARÓW I MIEJSC GDZIE MOŻNA DOBRZE WYPIĆ DOBRE PIWKO :impreza:

W związku z faktem, że wczoraj wyskoczyłem sobie do Czech z zamiarem zakupu piwka :D naszła mnie refleksja . Może byśmy stworzyli jakiś spis, gdzie jakie piwko warto skosztować, w Polsce i za granicami kraju.
Mnie od jakiegoś czasu nurtuje, gdzie w Polsce można jeszcze kupić niepasteryzowany browar? :roll:
Osobiście polecam przy przejeździe przez Czarnków zakup "Noteckiego niepasteryzowanego" w bączkach z lokalnego browaru :)

Wczorajszy wypad do Czech - przy okazji, torba Buse na motocykl nie przeciekła, a otworzył się jeden browar z 30 ;)
Obrazek

i wspomniane bączki z Noteckim :)
Obrazek

Zdrówka!
RaF :smoke:
Ostatnio zmieniony 05.08.2008, 12:56 przez RaF, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: Piwo :D

Post autor: RaF »

Dolnoślązacy - orientujecie się czy produkowane jest jeszcze przez Browar Lwówek piwo Książęce niepasteryzowane?
Zawsze w Wojcieszowie można było dostać w większości sklepów, ostatnio byłem przejazdem i nie uświadczyłem.

Obrazek
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
maciejw
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 452
Rejestracja: 13.06.2008, 09:14
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dzierżoniów (♥ Poznań)

Re: Piwo :D

Post autor: maciejw »

"Piwo Żywe" gdzieś z Pomorza - bardzo przyzwoite
ja kupuję w Poznaniu :impreza:
XL600V '98 był
jest:
Komar II 2330 '72
BMW K100RT '85
BMW F800GS '13
Awatar użytkownika
ralv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 13.06.2008, 09:10
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piwo :D

Post autor: ralv »

potwierdzam, piwo "zywe" jest bardzo fajne, polecam jeszcze browar Ciechanow CLICK zwlaszcza miodowe i przeniczne :punk:
Pablo
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 284
Rejestracja: 13.06.2008, 11:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Piwo :D

Post autor: Pablo »

Niepasteryzowane "Żywe" browar Amber - w Krakowie spokojnie kupisz w sklepach Lewiatana, może i w innych miastach też mają. Piwko bardzo zacne :drinking: Z te go browaru również Koźlak i Złote Lwy :thumbsup:

Jeśli chodzi o degustację, to polecam krakowski Kazimierz, Pub Omerta, ul. Kupa 3.
http://www.omerta.com.pl/index_pliki/lista_piw.htm
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: Piwo :D

Post autor: RaF »

W pierwszym poście dorzuciłem mapę z Browarami i miejscami gdzie polecacie wypić piwko.

Jak na razie powstrzymałem się z zapisem, że to miejsca polecane przez użytkowników z Transalpclub.pl - jeżeli będzie taka zgoda chętnie dodam taką adnotację :)
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
Pablo
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 284
Rejestracja: 13.06.2008, 11:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Piwo :D

Post autor: Pablo »

RaF, mnie możesz dodać, ja polecam! :impreza: :drinking: :dupa:
Awatar użytkownika
RaF
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 132
Rejestracja: 13.06.2008, 09:00
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żary

Re: Piwo :D

Post autor: RaF »

No to ponawijałem kierownikowi pobliskiego sklepu makaron na uszy i maja mi ściagnąć "Piwo Żywe" na skosztowanie :D :D :D
"Kto uważa ludzi za stado i ciągle przed nim ucieka, ten musi liczyć się z tym, że to stado dogoni go i weźmie na rogi" /Nietzsche/

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości