AT RD03 od KAZMIRA

motocyklowo
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 730
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: old1977 »

BornToRide pisze:
wilq.bb pisze:
Co to ma wnieść do dyskusji?
Gołym okiem widać, że jest zawieszenie krzywo względem ramy...

zerknąłem na FAT to twoja afra ma straszne wzięcie potencjalnych kupców przybywa z minuty na minutę.Może lepszym wyjściem byłaby licytacja na allegro od 1zł co? daj cenę minimalną i ogień niech cena rośnie.
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
kapsun
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 459
Rejestracja: 27.11.2017, 14:01
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: kapsun »

old1977 dobrze gadasz, problem z głowy i mniej siwych włosów

a na wiosnę nowe/stare moto
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: BornToRide »

wilq.bb pisze:Jest co najmniej kilka powodów że będzie takie zdjęcie... Od właściwie dobranej perspektywy począwszy poprzez źle złożony zawias, krzywe lagi, krzywą oś, półki krzywe, mogłeś gdzieś walnąć i sztyce uszkodzić, rama na samym końcu.
Po roku czasu od zakupu to zobaczyłeś dopiero...po pierwszym deszczu miałbyś jeden but zalany i drugi prawie suchy... Wiem że tak jest z autopsji jak koło jest źle założone.
Cóż zostaje mi tylko współczuć Artkowi, że się znalazł między Tobą i Kazmirem.

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka
Współczuć Artkowi... Jakoś on tego nie miał w moim kierunku... A znaliśmy się trochę i w ogóle... I on stworzył tą sytuacje... Fakt, mógł nie wiedzieć, że wyjdzie taki cyrk z tego moto, ale jakoś dziwnym trafem pół roku od padnięcia skrzyni CISZA z jego strony... Mówię jak jest, żeby każdy wiedział, że w sieci wszystko ładnie wygląda, a w prawdziwym życiu już trochę inaczej...
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2514
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: Artek »

Panie Born... nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego.


Powiedziałem Ci w oczy: Nie naprawię Ci silnika. Nie pamiętasz tego ??? Nie wyczytałeś tego w moich oczach? Zamiast czytać ludziom "z oczu" zacznij słuchać co do Ciebie mówią. Jak nie dociera to nagrywaj i odsłuchuj jak przestanie działać kompocik lub tic-taki.


"Znam się na ludziach" - Twoje słowa słyszało parę osób. Naprawdę nie wiesz czemu nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego jasnowidzu z doczepioną kitką???


Czujesz się oszukany? Przejdź przez ulicę i złóż wniosek do sądu cywilnego. Chętnie wyjaśnię dlaczego w pewnym momencie miałem Cię dość.

Każdy z ludźmi, którymi się otaczam miał u mnie "czystą kartę". Po kilku miesiącach znajomości z Tobą powiedziałem sobie: DOŚĆ ZNAJOMOŚCI Z TYM CZŁOWIEKIEM!!!

Koledzy nadal do mnie przyjeżdżają, naprawiam im motocykle, tym bardziej kumatym pomagam przez telefon. Czasem gdzieś pojedziemy, czasem wypijemy kawę czy piwo.
Rzekomo tyle razem wódki wypiliśmy-przypomnę Ci człowieku z wybiórczą pamięcią: kupiłem 1 whiskey i wypiliśmy ją w trzy osoby.

Jedna rzecz mnie niezmiernie cieszy w tym momencie. Udało mni się Ciebie złapać po zlocie i rozliczyć się przed Tobą z pienieniędzy. Zrobiłeś mi prawie awanturę o rachunek, którego nie miałem. Na moje szczęści był swiadek, który widział ile zapłaciłem i za co. Ty nigdy nie przedstawiłeś nikomu żadnego rozliczenia.


Trzymaj się ode mnie z daleka!!!
Dominator.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: wilq.bb »

Skoro się odezwałem to wstawię tutaj coś z FAT co śluza tam wstawił (bo nie wszyscy tam zaglądają):

Obrazek

Czy po roku takiego traktowania afryki nie da się przykrzywić przodu...
A może skrzynia lubi pracować na sucho....bo jak wiekszość wie AT i TA nie mają suchej miski, żeby takie pozycje pracy nie szkodziły silnikowi...

Nie bronię Kazmira - ale pomyślcie,jak się czujecie- rok temu sprzedałeś moto i pojawia się ten co go kupił i jedzie po to Tobie, bo mu się pokrzywiło to i owo po roku pałowania mot :niewiem:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: Marcinnn6 »

pierwsza rzecz jaką napisałem w tej całej gównoburzy - to to że od jazdy na kole nie słyszałem żeby komuś się rama skrzywiła i druga sprawa, po roku od zakupu mieć pretensje do sprzedającego jakikolwiek pojazd jest niepoważne. Przez rok można zrobić wszystko z samochodem/motocyklem etc.
Awatar użytkownika
old1977
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 730
Rejestracja: 17.11.2017, 13:19
Mój motocykl: XL600V

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: old1977 »

szkotu1 z FAT pięknie to podsumował,cytat
"Jajca to są... Bo zamiast doradzic chlopakowi jak naprawic tanio skrzynie i dalej jezdzic to wykorzystali jego zrezygnowanie do tego sprzeta i po taniosci zakupy zrobili... Afrykańska brać? Serio?.
Czarny nawet temat modowi nakazal zamknąć.... bo to juz jego aPazerność nie zna granic
Motur hujnia i kapeć a nagle kolejka i wojna... Karp w lidlu to jest nic w porównaniu z tym tematem "
idealne podsumowanie.
Było YAMAHA sr 125,AT750 RD04,WFM M06 58 r.TRIUMPH TIGER 955i 04r.YAMAHA TDM 900 5PS
JEST K750(Kaśka) 62 r.,TAXL600V PD06 88r.,SHL M17 GAZELA 175(WIATR) 68r. R1150GS.
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: BornToRide »

Artek pisze:Panie Born... nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego.


Powiedziałem Ci w oczy: Nie naprawię Ci silnika. Nie pamiętasz tego ??? Nie wyczytałeś tego w moich oczach? Zamiast czytać ludziom "z oczu" zacznij słuchać co do Ciebie mówią. Jak nie dociera to nagrywaj i odsłuchuj jak przestanie działać kompocik lub tic-taki.


"Znam się na ludziach" - Twoje słowa słyszało parę osób. Naprawdę nie wiesz czemu nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego jasnowidzu z doczepioną kitką???


Czujesz się oszukany? Przejdź przez ulicę i złóż wniosek do sądu cywilnego. Chętnie wyjaśnię dlaczego w pewnym momencie miałem Cię dość.

Każdy z ludźmi, którymi się otaczam miał u mnie "czystą kartę". Po kilku miesiącach znajomości z Tobą powiedziałem sobie: DOŚĆ ZNAJOMOŚCI Z TYM CZŁOWIEKIEM!!!

Koledzy nadal do mnie przyjeżdżają, naprawiam im motocykle, tym bardziej kumatym pomagam przez telefon. Czasem gdzieś pojedziemy, czasem wypijemy kawę czy piwo.
Rzekomo tyle razem wódki wypiliśmy-przypomnę Ci człowieku z wybiórczą pamięcią: kupiłem 1 whiskey i wypiliśmy ją w trzy osoby.

Jedna rzecz mnie niezmiernie cieszy w tym momencie. Udało mni się Ciebie złapać po zlocie i rozliczyć się przed Tobą z pienieniędzy. Zrobiłeś mi prawie awanturę o rachunek, którego nie miałem. Na moje szczęści był swiadek, który widział ile zapłaciłem i za co. Ty nigdy nie przedstawiłeś nikomu żadnego rozliczenia.


Trzymaj się ode mnie z daleka!!!
Długo nad tym myślałeś... Jakoś na ostatnim ani żadnym spotkaniu nie było widać, że masz MNIE DOŚĆ... I powie to parę osób... Szukasz teraz wymówek.

Szukasz jakiś rozliczeń innych rzeczy, a o sytuacji z dwoma moto ani słowa...

To ja załatwiałem faktury i potrzebowałem na wszystko rachunki i nie pamiętam żebym zrobił CI awanturę... Skarbnik zresztą zlotu też może to potwierdzić. Najwięcej załatwiłem na zlocie, najwięcej się nabiegałem, najwięcej czasu poświęciłem, wszystko każdy wiedział co ile i jak, a ty mi sugerujesz jakieś rozliczenia?? Czy ktoś za dużo zapłacił czy co?? Bo nie rozumiem?? Błądzisz chłopie...

Nikogo z pieniążkami nigdy nie oszukałem, a ty mi tu takie rzeczy wypisujesz... Śmieszne... I tylko ty masz jakieś halo jak organizatorów było więcej z tego forum. Piszesz taką prawdę jak ta jedna whiskey którą zrobiliśmy... Znajomi z bliskiego naszego otoczenia wiedzą jak jest... A ty dalej wybielaj się na tym forum bo z tego co widzę to dla ciebie rzecz święta...

Też mam kontakt ze wszystkimi tylko nie z tobą i z twoim przyjacielem co ma moje stare moto...

Szkoda mi kolejnego którego wycyckasz na moto...

Piszesz, żebym trzymał się od ciebie z daleka - pół roku już się nie odzywasz i to akurat od tej akcji...

Moje zdanie jest takie: twoje ego ucierpiało podczas zlotu, który organizowaliśmy, chciałeś być głównym organizatorem i GURU zlotu a tu
lipa-dziecinada.

Nie będę chodził po sądach to twoje ulubione rozwiązanie, ja tam nie zaglądam... I po prostu chciałem nagłośnić sprawę i tyle... Zrobiłem swoje i koniec tematu. Na pewno ludzie wyciągną z tej historii wnioski...

I przyhamuj z pisaniem farmazonów bo to ty masz ciekawszą historie ode mnie, kto jakim jest człowiekiem...

Pomyślcie normalnie... Po co robiłbym taką szopkę?? Nie jestem konfliktowym człowiekiem, nie robię tego dla fanu, po prostu chciałem przedstawić tą historie jak jest...
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: BornToRide »

Artek pisze: Czujesz się oszukany? Przejdź przez ulicę i złóż wniosek do sądu cywilnego. Chętnie wyjaśnię dlaczego w pewnym momencie miałem Cię dość.
To specjalnie wsadziłeś mnie na minę bo miałeś mnie rzekomo dość?? Do zlotu były spotkania itp, nie było tego widać że masz mnie dość... Wychodzi na to że wykorzystałeś mnie jeszcze z organizacją zlotu...
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: BornToRide »

wilq.bb pisze:Skoro się odezwałem to wstawię tutaj coś z FAT co śluza tam wstawił (bo nie wszyscy tam zaglądają):

Obrazek

Czy po roku takiego traktowania afryki nie da się przykrzywić przodu...
A może skrzynia lubi pracować na sucho....bo jak wiekszość wie AT i TA nie mają suchej miski, żeby takie pozycje pracy nie szkodziły silnikowi...

Nie bronię Kazmira - ale pomyślcie,jak się czujecie- rok temu sprzedałeś moto i pojawia się ten co go kupił i jedzie po to Tobie, bo mu się pokrzywiło to i owo po roku pałowania mot :niewiem:
30 000 km mojego jeżdżenia na Trampku z 1992 roku nie zrobiło na nim żadnego problemu...
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Jan Michał
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.10.2017, 19:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: Jan Michał »

Witam. Ja jako w.w. Przyjaciel Artka nie mogę patrzeć na to co tu się dzieje. :niewiem: Dymanie bez mydła? :sex: Qwa przecież to musi boleć :lanie:. Born odczuwam rozczarowanie Twoja postawą, osoba oraz tym co tutaj wypisujesz.

"Też mam kontakt ze wszystkimi tylko nie z tobą i z twoim przyjacielem co ma moje stare moto..."
DLACZEGOOOOO to ja się pytam? Dlaczego mnie olałeś?

Najpierw oskarżasz Artka że ma wyjebane puzniej że nikt z grupy ZMY Tobie pomocy nie udzielał. Teraz piszę że z każdym z członków ZMY masz kontakt poza mną i Artkiem. Oczernisza Kazmira, ale w sobie żadnej ale żaden nawet najmniejszej winy nie widzisz. Ok kupiłem od Ciebie motor mój pierwszy (nie licząc moto rynki z komuni) i jestem zadowolony. :yaho:
Aczkolwiek idąc Twoim tokiem myślenia jaki tu na forum jak i na AT przedstawiasz to co? Mam teraz Tobie dupie obsmarować ponieważ rok po zakupie od Ciebie trampka padła mi instalacja? Qrwa dodawaj mi kasę na ninstalacje!! Chciało by się wrzasnać :lol: ale nie ja tak nie zrobię bo to jes mój motor od roku i to mi padła instalacjami to ja szukam pomocy w rozwiązaniu mojego problemu, z moim motorem. Nie wyciągając w to osób 3cich. Podkreślam że JA SAM a nie żeby mi to ktoś zrobił! Pytam też Artka ponieważ on w naszej okolicy jest skarbnicą wiedzy w temacie Trampka i Afryki.

Wytykasz brak pomocy hymmm?? A to qrwa dziwne! Zapomniałeś już jak podsyłam (pozostał znajomii zresztą też nie byli bezczyni w tym temacie) Tobie aukcje z silnikami, częściami do Afryki namiary na mechaników(to widzieli wszyscy nasi wspulni znajomi z ZMY na whatsup gdzie mieliśmy wspólną grupe) . Ponieważ ARTEK silnika i skrzyni sam sobie jeszcze nie remontował i dla tego Tobie odmówił jej naprawy. Chcąc uniknąć nauki na czyimś sprzęcie żeby puzniej nie było gadki (bo to Ty robiłeś ty zje ... Ś twoja wina).. Ja rozumie że Ty się na mechanice nic a nic nie znasz. Ok masz prawo ale nie może zarzucić mi, nam braku chęci pomocy skoro sam nawet jej nie chciałeś z naszej strony !
A czy byłeś z tą skrzynią u kogokolwiek żeby chociaż oględziny zrobił? Raczej nie! Bo to przecież Artura wina i to on miałby ją naprawić? Obraziłeś się jak mała dziewczynka przez co też grupa ZMY się poniekąd rozsypała (silne jednostki jednak zostały) i odcioles się od nas sam. A teraz masz żale że PÓŁ ROKU SIĘ NIE ODZYWA DLACZEEEEEGOOO :thumbsdown: proponuję spotkanie w 4 oczy przy :drinking: (co nie powinno stanowić żadnego problemu wkońcu tyyyle razem wypiliście) :mouthshut: i sobie wyjaśnić to i owo.

Po tym gownosztormie jaki zrobiłeś odnoszę wrażenie że ja i ARTEK oraz Kazmira jestesmyTobie coś winni nowa skrzynie kto wie może nawet i ramę......polki... Ciul wie co jeszcze wyjdzie. Tylko dlaczego rok po zakupie motoru dopiero to roztrząsasz? I sugerujesz tu jakaś zmowę? Na jakiej podstawie?

Przypomnij sobie nasza rozmowę jak kupowałem od Ciebie trampka. Ze sam się grubo zastanawiałem nad Afryka Kazmira.
Ale ze jestem ciut za niski do niej, i że to miałby być mój pierwszy motor, to wolałem nie ryzykować. I kupiłem Twój mniejszy słabszy motor do nauki :crossy:. To że ja go nabyłem droga polecenia nie zmienia faktu że sam chciałeś go sprzedać. Jak nie ja to byłby to ktoś inny. I co on też byłby tym złym spiskowcem?

Co do rozliczania się z Artkiem za nazwijmy to usługi warsztatowe. Znasz wszystkich gości Arturowego przytułku motocyklowego. Którym Pan :) Artur naprawia coś w moto. Wskaż mi choć jedną osobę od której zawołałł $$$$$za pomoc przy motocyklu? Qwa ja takiej nie znam.

Pamiętam też jak mi opowiadałem o trampku że bujales się nim od warsztatu do warsztatu wszędzie płaciłeś kasiore a trampek jak nie jechał tak nie jeździł. Nagle przez znajomego który teraz jest i moim znajomym trafiłeś do Artka i co? Magiczne uzdrowienie po kwadransie trampek chciał Ci z pod tyłka wyskoczyć. Dogadaliscie się co do kompletnego Service trampiszona. Który ARTEK sumiennie wykonał po godzinach swojej pracy, śleńcząc w garażu. Nad trupem jakim do niego przyjechałeś aby tknąć w niego życie .co też uczynił :resp: I bądź teraz tu wobedz siebie Artura i wszystkich forumowiczów szczery CZY SIĘ ROZLICZYŁEŚ? :thumbsdown:

Kupiłeś motor nie nowy dość wiekowy. Mogło się w nim coś zepsuć zarówno tobie jak i innemu nabywcy. Ale rok po trzymanie maszyny u siebie takie zadymy robić to po prostu nie przystoi.

Dość Wać Pan wstydu oszczędź.

I tak od siebie.
Robert kupujac od Ciebie motor też nie wiedziałem co kupuje wkoncu to 92r. Ale zaufalem Artkowi i Tobie osobiście jestem z trampka zadowolony. Zapewne dlatego że to właśnie Artur przeprowadzał Service tego motoru i zrobił to bardzo dobrze. Gdyby to robił jeden z warsztatów które wcześniej odwiedzałeś na bank mój wypad na Słowacje trampkem by się nie udał.
Poznając Ciebie pomyślałem qwa zajebisty koleś z tego Roberta. Zainponowaleś mi swoją osobą i tym co robisz na chodzień .
Wkrótce puzniej wyszła wspólna organizacja ZMY TCP 2018.(gdzie fakt dużo zrobiłeś) Zwienczona sukcesem to było coś nowego dla mnie. Aż tu nagle takie coś :dupa: ze znajomości i oszczetstwa!
Spowodowane czym? usterka skrzyni biegów!!! Co się mogło zdążyć każdemu zarówno mi w trampku jak i każdemu z naszych znajomych. Ale to nie powód żeby takie gownosztormy wszczynać.

Jak to się można na ludziach przejechać. Robert osobiście nie mam co do Ciebie żadnego żalu. Ale tak się nie robi. Obnażyłeś tymi postami swoje słabości nic więcej. A szkoda bo fajny z Ciebie gościu.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: BornToRide »

Tak samo jak Artek mi ja jemu robiłem wszystko za free... Rzeczy po kosztach itp I Yamaha w piwnicy też sama się nie znalazła... I nie pisz jak nie wiesz... Może Tobie robi za free... Coś za coś... Tak było, nie inaczej... Nasza sprawa co i jak, nie powinno to być w ogóle wyciągane... I zresztą widzę, że twój przyjaciel posunął Cię do tego posta...

I nie chodzi o to że moto padło tak między nami... Bo to jest tylko strata hajsu i czasu - głównie mojego... Moto będzie następne i tak dalej... A to co się wydarzyło to wtajemniczeni wiedzą najlepiej...
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
makumba
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 638
Rejestracja: 22.08.2013, 21:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: makumba »

BornToRide pisze:Tak samo jak Artek mi ja jemu robiłem wszystko za free... Może Tobie robi za free... Coś za coś... I zresztą widzę, że twój przyjaciel posunął Cię do tego posta...
No ładnie się tam chłopaki zabawiacie :haha:

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać i przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale to tak tylko dla żartu i rozładowania emocji :wink:
xl650v, drz 400
Awatar użytkownika
BornToRide
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2015, 10:03
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Dębno

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: BornToRide »

makumba pisze:
BornToRide pisze:Tak samo jak Artek mi ja jemu robiłem wszystko za free... Może Tobie robi za free... Coś za coś... I zresztą widzę, że twój przyjaciel posunął Cię do tego posta...
No ładnie się tam chłopaki zabawiacie :haha:

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać i przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale to tak tylko dla żartu i rozładowania emocji :wink:
Luz... Będą z tego MEMY :grin:
<<<<>>>> d[-_-]b<<<<>>>>
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2923
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: zimny »

Ja tak zupełnie poza tematem - tyle emocji (choć w innym klimacie) to ostatnio chyba było na forum za czasów Króla Kiełbasy :grin: pamiętacie?
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5534
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: wojtekk »

Erotoman kielbasa :)

Chyba już nic.nowego.sie nie powie i może.zasiadziemy do kiełbas ?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Jan Michał
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.10.2017, 19:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: ZMY

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: Jan Michał »

... I zresztą widzę, że twój przyjaciel posunął Cię do tego posta...

Robert mam już 18lat ukończone i własne zdanie które mogę tu wyrazic. Dodam też że niktkt mnie do niczego nie zmusza a Ty bardzie nie posuwa :sex: :tongue:

I nie chodzi o to że moto padło tak między nami... Bo to jest tylko strata hajsu i czasu - głównie mojego... Moto będzie następne i tak dalej... A to co się wydarzyło to wtajemniczeni wiedzą najlepiej...[/quote]

Cieszy mnie fakt że będziesz miał kolejny motor i oby był bez wad. Aczkolwiek martwi mnie to dlaczego zaniecgałeś naprawy skrzyni w Afryce. I dlaczego tak łatwo się podałeś.

To tyle w tym temacie z mojej strony.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: tomekpe »

BornToRide pisze:Tak samo jak Artek mi ja jemu robiłem wszystko za free... Rzeczy po kosztach itp I Yamaha w piwnicy też sama się nie znalazła... I nie pisz jak nie wiesz... Może Tobie robi za free... Coś za coś... Tak było, nie inaczej... Nasza sprawa co i jak, nie powinno to być w ogóle wyciągane... I zresztą widzę, że twój przyjaciel posunął Cię do tego posta...

I nie chodzi o to że moto padło tak między nami... Bo to jest tylko strata hajsu i czasu - głównie mojego... Moto będzie następne i tak dalej... A to co się wydarzyło to wtajemniczeni wiedzą najlepiej...
A takich jakichś domniemań to ja już bym nie chciał czytać na forum :/ Weź sobie kolego jakąś neospasminę czy coś i posiedź w domu, aż złe emocje miną. Bo to niewielki ma związek z tematem tego konkretnego motocykla, a dużo z tym jak kogoś nie lubisz.

Pierwszy post był konkretny, ale teraz to już się ciągniecie za włosy jak dzieci na placu zabaw. Wstyd trochę.
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: Leo »

Jan Michał pisze:Aczkolwiek martwi mnie to dlaczego zaniecgałeś naprawy skrzyni w Afryce. I dlaczego tak łatwo się podałeś.
Obstawiam, że dlatego, że jest krzywa rama, więc po co wkłądać kasę w coś, czym i tak się nie będzie jeździło?
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
mihoo
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 04.02.2013, 11:18
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: AT RD03 od KAZMIRA

Post autor: mihoo »

Jan Michał pisze:Witam. Ja jako w.w. Przyjaciel Artka nie mogę patrzeć na to co tu się dzieje. :niewiem: Dymanie bez mydła? :sex: Qwa przecież to musi boleć :lanie:. Born odczuwam rozczarowanie Twoja postawą, osoba oraz tym co tutaj wypisujesz.

"Też mam kontakt ze wszystkimi tylko nie z tobą i z twoim przyjacielem co ma moje stare moto..."
DLACZEGOOOOO to ja się pytam? Dlaczego mnie olałeś?

Najpierw oskarżasz Artka że ma wyjebane puzniej że nikt z grupy ZMY Tobie pomocy nie udzielał. Teraz piszę że z każdym z członków ZMY masz kontakt poza mną i Artkiem. Oczernisza Kazmira, ale w sobie żadnej ale żaden nawet najmniejszej winy nie widzisz. Ok kupiłem od Ciebie motor mój pierwszy (nie licząc moto rynki z komuni) i jestem zadowolony. :yaho:
Aczkolwiek idąc Twoim tokiem myślenia jaki tu na forum jak i na AT przedstawiasz to co? Mam teraz Tobie dupie obsmarować ponieważ rok po zakupie od Ciebie trampka padła mi instalacja? Qrwa dodawaj mi kasę na ninstalacje!! Chciało by się wrzasnać :lol: ale nie ja tak nie zrobię bo to jes mój motor od roku i to mi padła instalacjami to ja szukam pomocy w rozwiązaniu mojego problemu, z moim motorem. Nie wyciągając w to osób 3cich. Podkreślam że JA SAM a nie żeby mi to ktoś zrobił! Pytam też Artka ponieważ on w naszej okolicy jest skarbnicą wiedzy w temacie Trampka i Afryki.

Wytykasz brak pomocy hymmm?? A to qrwa dziwne! Zapomniałeś już jak podsyłam (pozostał znajomii zresztą też nie byli bezczyni w tym temacie) Tobie aukcje z silnikami, częściami do Afryki namiary na mechaników(to widzieli wszyscy nasi wspulni znajomi z ZMY na whatsup gdzie mieliśmy wspólną grupe) . Ponieważ ARTEK silnika i skrzyni sam sobie jeszcze nie remontował i dla tego Tobie odmówił jej naprawy. Chcąc uniknąć nauki na czyimś sprzęcie żeby puzniej nie było gadki (bo to Ty robiłeś ty zje ... Ś twoja wina).. Ja rozumie że Ty się na mechanice nic a nic nie znasz. Ok masz prawo ale nie może zarzucić mi, nam braku chęci pomocy skoro sam nawet jej nie chciałeś z naszej strony !
A czy byłeś z tą skrzynią u kogokolwiek żeby chociaż oględziny zrobił? Raczej nie! Bo to przecież Artura wina i to on miałby ją naprawić? Obraziłeś się jak mała dziewczynka przez co też grupa ZMY się poniekąd rozsypała (silne jednostki jednak zostały) i odcioles się od nas sam. A teraz masz żale że PÓŁ ROKU SIĘ NIE ODZYWA DLACZEEEEEGOOO :thumbsdown: proponuję spotkanie w 4 oczy przy :drinking: (co nie powinno stanowić żadnego problemu wkońcu tyyyle razem wypiliście) :mouthshut: i sobie wyjaśnić to i owo.

Po tym gownosztormie jaki zrobiłeś odnoszę wrażenie że ja i ARTEK oraz Kazmira jestesmyTobie coś winni nowa skrzynie kto wie może nawet i ramę......polki... Ciul wie co jeszcze wyjdzie. Tylko dlaczego rok po zakupie motoru dopiero to roztrząsasz? I sugerujesz tu jakaś zmowę? Na jakiej podstawie?

Przypomnij sobie nasza rozmowę jak kupowałem od Ciebie trampka. Ze sam się grubo zastanawiałem nad Afryka Kazmira.
Ale ze jestem ciut za niski do niej, i że to miałby być mój pierwszy motor, to wolałem nie ryzykować. I kupiłem Twój mniejszy słabszy motor do nauki :crossy:. To że ja go nabyłem droga polecenia nie zmienia faktu że sam chciałeś go sprzedać. Jak nie ja to byłby to ktoś inny. I co on też byłby tym złym spiskowcem?

Co do rozliczania się z Artkiem za nazwijmy to usługi warsztatowe. Znasz wszystkich gości Arturowego przytułku motocyklowego. Którym Pan :) Artur naprawia coś w moto. Wskaż mi choć jedną osobę od której zawołałł $$$$$za pomoc przy motocyklu? Qwa ja takiej nie znam.

Pamiętam też jak mi opowiadałem o trampku że bujales się nim od warsztatu do warsztatu wszędzie płaciłeś kasiore a trampek jak nie jechał tak nie jeździł. Nagle przez znajomego który teraz jest i moim znajomym trafiłeś do Artka i co? Magiczne uzdrowienie po kwadransie trampek chciał Ci z pod tyłka wyskoczyć. Dogadaliscie się co do kompletnego Service trampiszona. Który ARTEK sumiennie wykonał po godzinach swojej pracy, śleńcząc w garażu. Nad trupem jakim do niego przyjechałeś aby tknąć w niego życie .co też uczynił :resp: I bądź teraz tu wobedz siebie Artura i wszystkich forumowiczów szczery CZY SIĘ ROZLICZYŁEŚ? :thumbsdown:

Kupiłeś motor nie nowy dość wiekowy. Mogło się w nim coś zepsuć zarówno tobie jak i innemu nabywcy. Ale rok po trzymanie maszyny u siebie takie zadymy robić to po prostu nie przystoi.

Dość Wać Pan wstydu oszczędź.

I tak od siebie.
Robert kupujac od Ciebie motor też nie wiedziałem co kupuje wkoncu to 92r. Ale zaufalem Artkowi i Tobie osobiście jestem z trampka zadowolony. Zapewne dlatego że to właśnie Artur przeprowadzał Service tego motoru i zrobił to bardzo dobrze. Gdyby to robił jeden z warsztatów które wcześniej odwiedzałeś na bank mój wypad na Słowacje trampkem by się nie udał.
Poznając Ciebie pomyślałem qwa zajebisty koleś z tego Roberta. Zainponowaleś mi swoją osobą i tym co robisz na chodzień .
Wkrótce puzniej wyszła wspólna organizacja ZMY TCP 2018.(gdzie fakt dużo zrobiłeś) Zwienczona sukcesem to było coś nowego dla mnie. Aż tu nagle takie coś :dupa: ze znajomości i oszczetstwa!
Spowodowane czym? usterka skrzyni biegów!!! Co się mogło zdążyć każdemu zarówno mi w trampku jak i każdemu z naszych znajomych. Ale to nie powód żeby takie gownosztormy wszczynać.

Jak to się można na ludziach przejechać. Robert osobiście nie mam co do Ciebie żadnego żalu. Ale tak się nie robi. Obnażyłeś tymi postami swoje słabości nic więcej. A szkoda bo fajny z Ciebie gościu.
Pozdrawiam.
Proszę używaj słownika ortograficznego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości