logowanie na forum z telefonu

motocyklowo
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

logowanie na forum z telefonu

Post autor: grad74 »

Witam, mam pytanie. zawsze logowałem się na forum z telefonu i nigdy nie było problemu. Od jakiegoś czasu mam tak że po wpisaniu loginu i hasła telefon na sekundę loguje mi się na forum i wyskakuje komunikat , że zostałem zalogowany pomyślnie a po sekundzie wraca mi ponownie strona logowania. Ktoś może mi podpowiedzieć co się może dziać? Dodam że na pewno hasło wpisuję prawidłowe, itp.. nie mam już pomysłu a do niedawna wszystko działało Ok. Jakieś ustawienia w telefonie muszę zmienić? Na innych forach loguję się bez żadnych problemów jak zawsze :niewiem:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
rekrut2
romeciarz
romeciarz
Posty: 31
Rejestracja: 11.01.2017, 12:45
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn-Wadąg

Re: logowanie na forum z telefonu

Post autor: rekrut2 »

Tapatalk i problem będzie rozwiązany.

Wysłane z mojego telefonu stacjonarnego
kapsun
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 459
Rejestracja: 27.11.2017, 14:01
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: logowanie na forum z telefonu

Post autor: kapsun »

grad74 pisze:Witam, mam pytanie. zawsze logowałem się na forum z telefonu i nigdy nie było problemu. Od jakiegoś czasu mam tak że po wpisaniu loginu i hasła telefon na sekundę loguje mi się na forum i wyskakuje komunikat , że zostałem zalogowany pomyślnie a po sekundzie wraca mi ponownie strona logowania. Ktoś może mi podpowiedzieć co się może dziać? Dodam że na pewno hasło wpisuję prawidłowe, itp.. nie mam już pomysłu a do niedawna wszystko działało Ok. Jakieś ustawienia w telefonie muszę zmienić? Na innych forach loguję się bez żadnych problemów jak zawsze :niewiem:
Mam to samo, zaznaczenie opcji "zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" rozwiązuje problem
Awatar użytkownika
amerigo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 42
Rejestracja: 22.11.2016, 11:11
Mój motocykl: XL600V

Re: logowanie na forum z telefonu

Post autor: amerigo »

rekrut2 pisze:Tapatalk i problem będzie rozwiązany.

Wysłane z mojego telefonu stacjonarnego
Potwierdzam

Sent from my F3111 using Tapatalk
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: logowanie na forum z telefonu

Post autor: grad74 »

kapsun pisze:
grad74 pisze:Witam, mam pytanie. zawsze logowałem się na forum z telefonu i nigdy nie było problemu. Od jakiegoś czasu mam tak że po wpisaniu loginu i hasła telefon na sekundę loguje mi się na forum i wyskakuje komunikat , że zostałem zalogowany pomyślnie a po sekundzie wraca mi ponownie strona logowania. Ktoś może mi podpowiedzieć co się może dziać? Dodam że na pewno hasło wpisuję prawidłowe, itp.. nie mam już pomysłu a do niedawna wszystko działało Ok. Jakieś ustawienia w telefonie muszę zmienić? Na innych forach loguję się bez żadnych problemów jak zawsze :niewiem:
Mam to samo, zaznaczenie opcji "zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" rozwiązuje problem
Próbowałem ale to niestety nie załatwia problemu.
EDYTA, zmiana hasla i zanaczenie opcji autologowania, oraz wyczyszczenie wszystkich zapamiętanych haseł w telefonie pomoglo. Temat do zamkniecia, dziekuje Wam za pomoc.
Ostatnio zmieniony 23.09.2018, 19:48 przez grad74, łącznie zmieniany 1 raz.
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: logowanie na forum z telefonu

Post autor: wilq.bb »

Wyczyść ciasteczka w telefonie - generalnie jak skasujesz całą historię przeglądania to nie zaszkodzi.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: logowanie na forum z telefonu

Post autor: grad74 »

Temat załatwiony mogę się logować można koszować :ok:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: logowanie na forum z telefonu

Post autor: wilq.bb »

Ciasteczka pomogły?

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: logowanie na forum z telefonu

Post autor: grad74 »

Nie, nie ciasteczka. Usunąłem wszystkie zapisane w tel hasła i zaznaczyłem autologowanie i ustawiłem sobie nowe hasło
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości