35 lat ma się tylko raz

motocyklowo
adamsluk
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 159
Rejestracja: 22.09.2011, 20:57
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: P-ń / M-cz

35 lat ma się tylko raz

Post autor: adamsluk »

Witam,
tak się składa że właśnie strzeliło mi 35 lat. Niby jeszcze nie tak dużo ale już człowiek zaczyna się zastanawiać czy drugie tyle da radę. Profilaktycznie zaprosiłem wszystkich obecnych gości na 70 urodziny - balkoniki i cewnik zapewniam ja :)

W tym miejscu bardzo chciałem podziękować mojej żonie Lucynie oraz kolegom z forum MaciejowiW i Tommiemu za pomoc w ogarnięciu prezentu.
Wszystkim wam bardzie dziękuje !!!!

Jeden marzy o Porsche, drugi chce Nową Afre, a mi się uwidział mało popularny w naszym kraju pojazd i go dostałem!!! :smile: :crossy: :thumbsup:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
coreball
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 374
Rejestracja: 04.03.2012, 10:59
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: 35 lat ma się tylko raz

Post autor: coreball »

Czyli jednak:)
A tak w ogóle wszystkiego najlepszego.
tommi
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 268
Rejestracja: 23.01.2012, 21:19
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Poznań

Re: 35 lat ma się tylko raz

Post autor: tommi »

To my dziękujemy za zaproszenie ,super zabawę oraz niezapomniany hohohondowski klimat :grin:
Czujemy się zaproszeni na tą obiecaną 70-tkę skoro zapewniasz cewniki-nie lubię wstawać od stołu gdy mnie ciśnie bo browarach.
WSZYSTKIEGO NAJ I DDDDDDDDŁUGICH TRAS NA WYMAŻONEJ MASZYNIE.....GRATULUJEMY TAKIEJ POMYSŁOWEJ I WYROZUMIAŁEJ ŻONY :thumbsup:
jarson
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 310
Rejestracja: 04.07.2009, 10:46
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Poznań

Re: 35 lat ma się tylko raz

Post autor: jarson »

Najlepszego z okazji urodzin. Strach pomyśleć co Ci żona kupi na tą 70-tkę :smile:
RD07
SHL M11
Awatar użytkownika
szymon.c
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 145
Rejestracja: 01.09.2015, 02:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tarnów

Re: 35 lat ma się tylko raz

Post autor: szymon.c »

Zdrowia życzę! Sprzęt piękny, prawdziwa czerwona strzała, w sumie dziwne, że u nas jest to bardzo niepopularny model bo "pół świata" na nim jedzi/ło.

pozdrawiam.
krzysiek1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 26.04.2009, 23:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 35 lat ma się tylko raz

Post autor: krzysiek1 »

Honda CUB to ikona.Zrewolucjonizowała całą Azję.Oglądałem filmy co ten pierdpopęd potrafi znieść.Zalewno go różnymi specyfikami (łącznie z olejem z frytkowni),zrzucano z 2 piętra etc,etc a ta maszyna ciągle działała.Wszystkie te riksze motorowe które produkowane są do dzisiaj w większości bazują na tym silniku.Podobno jest nie do zarżnięcia.Gratuluję takiego pojazdu no i oczywiście rocznicy.Taż chciałbym mieć tyle,ale na karku prawie dwa razy więcej niestety.Ale motocykle i tak na pierwszym miejscu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości