charytatywna pojeździawka dla Hani

motocyklowo

charytatywna pojeździawka dla Hani

Postprzez Qter » 11.01.2018, 10:10

Cześć,

Kiełkuje mi pomysł aby lokalnie u nas na Mazowszu zrobić taką małą pojeździawkę w lekkim terenie (zalecane opony minimum dual) połączoną ze zbiórką środków dla Hani Biedrona - więcej tu: viewtopic.php?f=68&t=24197

Pomysł jest aby ruszyć nieśpiesznie z Wawy w sobotę 12 maja wzdłuż Wisły na północ

po drodze ognisko (własna kiełba) , wieczorem zjeżdżamy do ośrodka na nocleg w domkach (obiadokolacja, imprezka przy ognisku - własne alko i kiełba), rano śniadanie i powrót lekkim offem do Wawy

Szacowny koszt uczestnictwa 150 PLN przeznaczony dla Hanki (w cenie wspólna wycieczka, nocleg, obiadokolacja i śniadanie)

Czy bylibyście zainteresowani udziałem w takim wypadzie? Jeśli zbierze się min. 5 osób to zabieramy się z Biedronem do pracy...
(dla zdecydowanych - będzie wymagana bezzwrotna wpłata wysokości 50 PLN do końca stycznia na konto Hanki - reszta jakoś później :smile: )

Lista:

1.
2.

Aha, jest jeszcze opcja skorzystania tylko z noclegu + obiadokolacji + śniadania -> dla tych co mają chęć tylko na wieczorną integrację - koszt uczestnictwa w takiej formie to 100 PLN (przeznaczony dla Hanki). Dojazd do ośrodka we własnym zakresie.

PZDR

Qter

2840
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
młody podróżnik
młody podróżnik

Obrazki: 267
Miejscowość: Reguły
Mój motocykl: nie mam już TA

Wróć do Inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość