UK Green Lanes

motocyklowo
Awatar użytkownika
rosomacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 20.06.2011, 11:50
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Cambridge, UK

UK Green Lanes

Post autor: rosomacz »

Witam,

od jakiegos czasu mieszkam w UK (Cambridge) i dopiero co zarejestrowalem tutaj swojego trampka. Zastanawiam sie czy ktos z forumowiczow mieszka w okolicy. W dzialach regionalnych nie ma opcji "zagranicy" a Foreign Visitors stoi puste.

Fajnie by bylo przy piwku pogadac o tutejszych Green Lanes na ktore jeszcze nie wjezdzalem a podobno bywaja ciekawe. (http://www.trf.org.uk)

Koledzy, przekierujcie mnie do odpowiedniego watku jezeli takowy juz gdzies istnieje.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mazak
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 08.12.2011, 00:57
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Spalding/Warszawa

Re: UK Green Lanes

Post autor: Mazak »

siema
W uk ciezko z green lanes :(
Walia jest pod wzgledem greenow najciekawsza ale masz do niej kawałek drogi
co jakis czas sa organizowane zloty przez np. ABR czy inne fora nastawione na greeny, teraz bedzie kolejny zlocik w Walii wlasie 11-13 sierpnia masz chęc to daj znac
pozdro
Awatar użytkownika
rosomacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 20.06.2011, 11:50
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Cambridge, UK

Re: UK Green Lanes

Post autor: rosomacz »

Mazak pisze:siema
W uk ciezko z green lanes :(
Walia jest pod wzgledem greenow najciekawsza ale masz do niej kawałek drogi
co jakis czas sa organizowane zloty przez np. ABR czy inne fora nastawione na greeny, teraz bedzie kolejny zlocik w Walii wlasie 11-13 sierpnia masz chęc to daj znac
pozdro
cześć,
możesz napisać coś więcej czemu ciężko? Masz na myśli że jest ich mało czy że są zupełnie nie ciekawe (zwyczajne polne drogi).
Cambridgeshire to chyba rzeczywiście ma najnudniejszy krajobraz w UK. Słyszałem ze ludzie jeżdżą w kierunku Norfolk.

Nie będzie mnie w sierpniu na miejscu wiec dopiero wrzesień wchodzi w grę ale myślę że chętnie się przejdę na taki zlot.

pozdrawiam

Sent from my SM-G800H using Tapatalk
Awatar użytkownika
Mazak
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 08.12.2011, 00:57
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Spalding/Warszawa

Re: UK Green Lanes

Post autor: Mazak »

Hej
Tak jest ich mało i często nawet polne drogi wylane są asfaltem
Jak juz cos znajdziesz to najczesciej teren prywatny i szlaban...
Ale zawsze idzie cos wygrzebac...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
rosomacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 20.06.2011, 11:50
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Cambridge, UK

Re: UK Green Lanes

Post autor: rosomacz »

kurcze myslalem ze jezeli oficjalna Green Lane przechodzi przez teren prywatny to podnosisz szlaban albo go omijasz i jazda. Tak przynajmniej to opisuja na necie. Wazne zeby miec 100% pewnosic ze masz prawo tamtedy przejechac. Wlasciciel gruntu nie ma prawa Ci zabronic.

Tak jak pisalem, nie mam w tym temacie jeszcze zadnego doswiadczenia ale nie omieszkam sie go zdobyc jesienia tego roku ;)

Dzieki za info.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mazak
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 08.12.2011, 00:57
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Spalding/Warszawa

Re: UK Green Lanes

Post autor: Mazak »

jak jest oficjalna to jasne że możesz i najczesciej nie ma szlabanow, ale ogólnie jest słabo w sensie że mało i krótkie z resztą sam zobaczysz :tongue:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości