Naprawa telewizora Warszawa

motocyklowo
przemo77390
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 535
Rejestracja: 19.08.2014, 15:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Naprawa telewizora Warszawa

Post autor: przemo77390 »

Witam,

Zna ktos kogos dobrego kto naprawia telewizory. Mój telewizor to Toshiba Regza. Telewizor traci obraz (fonia jest) - do pelnej utraty obrazu najpierw pojawiaja sie na gorze czarne pasy. Na elektrodzie wyczytałem że to moze być to wina kondensatorow ktore powoduja zwarcie. Ja sie na tym nie znam i szukam kogos kto by ogarnal temat. Boje sie troche brac kogos z netu bo nie chcialbym miec w domu programu usterka.
Jakbyscie znali kogos z Warszawy to chetnie poprosze o namiary.
Pozdrawiam,
Przemo
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Naprawa telewizora Warszawa

Post autor: KrzysieG »

Ile ma lat ten TV. W tych starszych zdychały inwertery, a w nowszych diody w matrycy. Podaj chociaż typ TV to się rozejrzę. Jeśli to jest oryginalna toshiba, to na kondensatory w zasilaczu bym nie liczył.
Awatar użytkownika
maras67
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 937
Rejestracja: 24.03.2010, 12:55
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Naprawa telewizora Warszawa

Post autor: maras67 »

Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza rzecz jaką się robi w ubraniu... :)
http://forum.transalpclub.pl/gallery/im ... ge_id=2026
przemo77390
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 535
Rejestracja: 19.08.2014, 15:40
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Naprawa telewizora Warszawa

Post autor: przemo77390 »

KrzysieG pisze:Ile ma lat ten TV. W tych starszych zdychały inwertery, a w nowszych diody w matrycy. Podaj chociaż typ TV to się rozejrzę. Jeśli to jest oryginalna toshiba, to na kondensatory w zasilaczu bym nie liczył.
Na pewno z 10. Mój model to Toshiba 32XV500PG. Zgadza się ponoć inwertery - jaki byłby koszt naprawy i czy jest sens.

Jakby się nie nadal to jaki telewizor byście polecali: Firma ma dla mnie mniejsze znaczenie - nie ulegam wpływom reklamy i kampaniom marketingowym wielkich korporacji. Telewizor min. 32 cale maks. 40 cali. Telewizor bez żadnych Smart TV i bajerów - takie mnie kompletnie nie interesują. Chodzi o to żeby miał ładny obraz, łatwe menu i dobry dźwięk, dobre podzespoły i aby zaraz po zakupie się nie zepsuł.

Takie cos znalazlem i zarezerwowalem na 2 dni https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/ ... 42sf1000-1
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości